درباره دانشگاه emu

شرایط تحصیل در کشور قبرس

شرایط تحصیل در کشور قبرس
شرایط تحصیل در کشور قبرس

رشته های تحصیل در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

همان طوری که در این سایت به صورت کامل و امع تقسیم بندی شده است. دانشگاه emu دارای ۱۱ دانشکده می باشد که هر دانشکده دارای چندین دپارتمان متنوع است که رشته های فراوانی را در بر میگرد برای اطلاع کامل از رشته های و مقاطع تحصیلی دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس به قسمت مربوطه در همین سایت مراجعه فرمایید.

رشته های دوره کارشناسی

طرای انیمیشن و بازیهای کامپیوتری،  معماری، مدیریت مالی، مدیریت کسب و کار، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، طراحی آثار هنری و ارتباطات گرافیکی، مترجمی زبان، جهانگردی و توریسم، مهندسی نرم افزار، مدیریت خلاقیت، صدا و سیما، روابط عمومی و تبلیغات، مدیریت عمومی، روانشناسی، علوم سیاسی ، فیزیوتراپی، کارشناسی داروسازی، تغذیه و رژیم، پرستاری، بیوتکنولوژی، مهندسی مکاترونیک، مهندسی مکانیک، ریاضیات، بازاریابی، سیستم مدیریت اطلاعات، مهندسی مدیریت، روابط بین الملل، معماری داخلی، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی سیستم های اطلاعاتی، مهندسی صنایع، مدیریت منابع انسانی

رشته های دوره کارشناسی ارشد

شهرسازی، مدیریت جهانگردی، فیزیک، مهندسی مکانیک، ریاضی، مدیریت بازاریابی، روابط بین الملل، معماری داخلی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهندسی صنایع، تدریس زبان انگلیسی، مهندسی مدیریت کسب و کار، صرفه جویی مالی و انرژی، مهندسی الکترونیک، علوم آموزشی، اقتصاد، روانشناس بالینی ، علوم فرهنگ، مهندسی کامپیوتر، ارتباطات و رسانه، مهندسی عمران، شیمی، مدیریت کسب و کار و تجارت، مدیریت مالی،معماری، علوم کامپیوتر و ریاضیات

رشته های دوره دکترا

مدیریت جهانگردی، فیزیک، مهندسی مکانیک، ریاضیات، روابط بین الملل، مهندسی صنایع، مدیریت مالی، تدریس زبان انگلیسی، مهندسی الکترونیک، علوم آموزشی، مهندسی کامپیوترف اقتصاد، ارتباطات و رسانه، مهندسی عمران، شیمی، مدیریت کسب و کار، معماری، علوم کامپیوتر و ریاضی، دکترای پیوسته داروسازی، پزشکی

شرایط تحصیل در رشته های دانشگاه قبرس

رشته های دوره کارشناسی در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس همانند سایر دانشگاه ها چهار سال بطول می انجامد. دوره های کارشناسی ارشد که معمولا تعداد ۷ درس را پشت سر می گذارند به مدت دو سال بطول می انجامد. و دوره های دکترا بسته به نوع رشته از ۲ تا ۵ سال بطول می انجامد. دانشجویان دکترا در طول هفته یک و یا حداکثر دو روز در کلاس حضور خواهند داشت، از این رو به علت آزاد بودن وقت می توانند به عنوان استادیار در دانشکده ها مشغول شوند. برای این منظور میبایستی فرم مربوطه را تکمیل کرده و به تمامی دانشکده ها ارسال کنند تا دانشکده مربوطه دانشجو را بسته به توانمندی به کار گیرد و این برای سابقه و همچنین تامین بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس مفید می باشد.

هزینه های تحصیل در دانشگاه قبرس

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس بنا به قراردادهایی که با دانشگاه های ایران به امضا رسانده است برای مقاطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد بورسیه ۲۵ درصدی و ۵۰ درصدی ارایه میکند. بنابراین شهریه دانشگاه با احتساب بورسیه تحصیلی برای هر ترم مبلغی در حدود ۲۰۰۰ دلار میباشد البته بسته به نوع رشته این مبلغ میتواند متفاوت باشد.

شهریه دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس برای مقطع کارشناسی ارشد مبلغ ۲۴۰۰ دلار میباشد که با احتساب بورسیه ۵۰ درصدی دانشجو تنها مبلغ ۱۲۰۰ دلار برای هر ترم تحصیلی پرداخت می کند که رقم بسیار مناسبی می باشد.

مقطع دکترای دانشگاه EMU شامل بورسیه تحصیلی نمی باشد. اما در مقایسه با شهریه دانشگاه های ایران، هزینه های تحصیل در دانشگاه قبرس بسیار مناسب تر می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش

برای اطلاع از مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش در دانشگاه قبرس روی این قسمت کلیک کنید.افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

برچسب ها

محمدحسین مهرزادصدقیانی

نماینده و کارشناس رسمی تحصیل در دانشگاه قبرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن