درباره دادمهر عدالت

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

سلام دوستان عزیزم، من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. من هم همانند شما در سال 2014 تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل و یادگیری مهارت های جدید در رشته خودم (مهندسی فناوری اطلاعات)، از یکی از دانشگاه های خارج از کشور پذیرش بگیرم تا علاوه بر علم آموزی با یک زبان و ملیت جدید نیز آشنا شوم. پس از تحقیقات فراوان کشور قبرس شمالی را به عنوان مقصد انتخاب کردم.

شاید این سوال در ذهن شما نقش بسته باشد که چرا قبرس را برای مقصد ادامه تحصیل خود انتخاب کردم. من قبرس شمالی را انتخاب کردم زیرا این کشور فاصله بسیار کمی به کشور من داشت و هیچگونه محدودیتی در رفت و آمد خانواده ام وجود نداشت. همچنین یکی از مهم ترین دلایلم رتبه خوب دانشگاه های قبرس و نداشتن آزمون های سخت ورودی  بود. من در سال 2017 با اخذ مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه مدیترانه شرقی فارغ التحصیل شدم. در زیر پس از مشاهده تصاویری از مراسم فارغ التحصیلی اینجانب، با من همراه باشید.


هیچوقت فراموش نمیکنم. زمانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های قبرس را داشتم، خیلی در اینترنت جست و جو کردم که یک منبع کامل و جامع پیدا کنم تا بتوانم چواب تمام سوالات خودم را بگیرم، اما متاسفانه تمام سایت های ایرانی که در زمینه پذیرش از دانشگاه های قبرس فعالیت داشتند حالت کاملا تجاری داشتند و اطلاعات نوشته شده در آنها اکثرا اشتباه بود. به همین علت تصمیم گرفتم بعد از فارغ التحصیلی این وب سایت را راه اندازی کنم تا افرادی که همانند من قصد تحصیل در دانشگاه های قبرس داشتند را بطور کامل و دقیق راهنمایی کنم و به لطف خدا همین اتفاق نیز افتاد و وب سایت من بارها از سمت دانشگاه های قبرس به عنوان برترین وب سایت تحصیل در قبرس انتخاب شد.

اکنون به عنوان بزرگترین کارگزار دانشگاه های قبرس در ایران مشغول به فعالیت هستیم و سالانه بیش از 200 پذیرش موفق با بورسیه های بالا برای دانشجویان و متقاضیان تحصیل در قبرس اخد میکنیم و بخاطر اینکه آرامش خاطر بیشتری برای دانشجویان خود فراهم کنیم، اقدام به تاسیس موسسه حقوقی دادمهر نیک پندار عدالت کردیم که هم اینک نام آن بر روی وب سایت نقش بسته است. کلیه خدمات موسسه حقوقی دادمهر عدالت به عنوان کارگزار رسمی دانشگاه های قبرس در ایران رایگان بوده و اعضای این موسسه هیچگونه هزینه ای بابت اخذ پذیرش از متقاضیان تحصیل در قبرس دریافت نمیکنند.