دانشگاه علوم بهداشت قبرس | KSTU

Cyprus Health and Social Sciences University

دانشگاه علوم بهداشت و علوم اجتماعی قبرس (KSTU)،

یکی از بهترین دانشگاه های قبرس در زمینه علوم پزشکی و دندانپزشکی کشور قبرس میباشد که در سال 2016 در منطقه Güzelyurt قبرس شمالی، تاسیس شد. از سال تحصیلی 2018-2019 ، دانشگاه علوم بهداشت و علوم اجتماعی قبرس فعالیت های آموزشی خود را با 2 دانشکده و 2 مدرسه و یک کالج زبان انگلیسی و ترکی آغاز کرده است.

این دانشگاه مدتی است که بخاطر هزینه های مناسب تحصیل و رتبه خوبی که دارد در بین ایرانیان بسیار محبوب شده است. این دانشگاه شرایطی را فراهم کرده است تا داتشجویان بتوانند با پرداخت شهریه ای بسیار مناسب به تحصیل دندانپزشکی در قبرس بپردازند. برای آشنایی هرچه بیشتر با این شرایط، توصیه میکنم ویدئو زیر را بصورت کامل مشاهده بفرمایید.

دانشگاه علوم بهداشت قبرس (KSTU) یا همان دانشگاه CHSSU، از جمله دانشگاه های قبرس است که مورد تایید وزارت علوم ترکیه بوده و همچنین مورد تایید اتحادیه اروپا، ترکیه، کانادا و آمریکا میباشد. این موضوع را در تصاویر زیر بصورت کامل تشریح کرده ایم.

تاییدیه دانشگاه علوم بهداشت قبرس از وزارت علوم ترکیه

تصویر زیر اسکرین شاتی است که از سایت YOK (سایت وزارت علوم ترکیه) گرفته ایم .همانطوری که مشاهده میکنید نام دانشگاه علوم بهداشت قبرس در بین لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ترکیه YOK، قابل مشاهده میباشد.
تاییدیه YOK دانشگاه علوم بهداشت قبرس

تاییدیه دانشگاه علوم بهداشت قبرس از اروپا

تصویر زیر  اسکرین شاتی دیگر است، این بار از سایت معروف ANABIN که نشان میدهد دانشگاه علوم بهداشت قبرس دراروپا، بدون قید و شرط معتبر است. اگر در این مورد سوالات بیشتری داشته باشید و یا قصد تحصیل در قبرس را داشتنه باشید، میتوانید با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس بگیرید. ما شما را بصورت کامل و دقیق راهنمایی خواهیم کرد.

تاییدیه اروپا دانشگاه CHSSUاین دانشگاه تنها دانشگاه قبرس است که دارای طیف وسیعی از رشته های تخصصی دندانپزشکی میباشد. این موضوع نشان دهنده این است که دانشگاه علوم بهداشت قبرس، دانشگاه مناسبی برای تحصیل افرادی است که به رشته دندانپزشکی علاقمند هستند. 
همچنین همانطوری که در بنر پایین مشاهده میکنید. این دانشگاه شرایطی فراهم کرده است که شما میتوانید تحت شرایطی بورسیه 100 درصدی این دانشگاه را دریافت کنید. برای اطلاع از شرایط این بورسیه با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس بگیرید.
بورسیه دندانپزشکی دانشگاه CHSSU یا KSTU قبرس

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

‫10 دیدگاه ها

  1. سلام امیر عباس عزیز:
   برای ادامه تحصیل در قبرس دانشگاه های بهتری وجود دارد .
   موفق باشید.

  1. سلام شاد عزیز:
   برای تحصیل دندانپزشکی در قبرس دانشگاه های بهتری وجود دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر باکارشناسان ما در ارتباط باشید.
   موفق باشید.

  1. سلام زهرای عزیز:
   برای تحصیل در قبرس دانشگاه های بهتری وجود دارند .
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید