دانشگاه آروکاد قبرس | دانشگاه آرکین

ARUCAD - Arkin University of Creative Arts and Design

دانشگاه آروکاد گیرنه

نام فارسی دانشگاهنام انگلیسیلوگو
دانشگاه آروکاد قبرسARUCAD – Arkin University  لوگو دانشگاه آروکاد

بنیاد و تاسیس این دانشگاه در سال 2017 درشهرگیرنه در قبرس شمالی می باشد، این دانشگاه کاملاً به حوزه های هنری ، طراحی و ارتباطات اختصاص دارد. هدف اصلی دانشگاه آروکاد تبدیل شدن به یکی از معتبرترین دانشگاهها در آموزش هنر است که به موجب آن دانشجویان به طور مداوم از طریق برنامه های میان رشته ای و بین فرهنگی مبتنی بر آموزش و یادگیری هنرهای سنتی ، مدرن و معاصر ، بهره وری خلاق خود را بهبود می بخشند . دانشگاه با داشتن تمامی امکانات تحصیلی مناسب از جمله کارگاه اختصاصی استادیوهاوآزمایشگاه هایی با فناوری پیشرفته شرایط مساعدی برای دانشجویان عزیزمان فراهم آورده است. در ادامه فیلمی را در راستای معرفی این دانشگاه مشاهده میکنید.

دانشگاه آروکاد قبرس که در شهر گیرنه قبرس شمالی واقع شده است، یکی از قوی ترین دانشگاه های قبرس در زمینه رشته های هنری میباشد که بورسیه های بسیار عالی را برای علاقه مندان به تحصیل در این زمینه ارائه میدهد. برای آشنایی هرچه بیشتر با شرایط و نحوه دریافت بورسیه های این دانشگاه با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس بگیرید.

دانشگاه آروکاد توافق نامه همکاری با دانشکده هنر منچستر ، بخشی از دانشگاه متروپولیتن منچستر انگلیس را امضا کرده است. هدف این برنامه این است که دانشجویان را با توسعه یک درک جامع از مطالعه رویکردهای جهانی در زمینه هنرهای زیبا و طراحی ، مهارت و دانش خلاقانه خود را در زمینه حرفه انتخابی توسعه دهند. دانشکده هنر منچستر یک محیط یادگیری بی نظیر را فراهم می کند که در آن دانشجویان می توانند کارهای بین رشته ای را در محدوده امکانات و کارگاه های دیجیتالی و سنتی خود انجام دهند. دانشجویان از نزدیک با کارشناسان دانشگاهی از جمله هنرمندان ، طراحان ، مورخان هنر و نظریه پردازان همکاری می کنند و این فرصت را دارند که به طور منظم با متخصصان صنعت کار کنند.

دانشکده های دانشگاه آروکاد قبرس ( دانشگاه آرکین قبرس)

همانطوری که اشاره شد دانشگاه آروکاد قبرس (دانشگاه آرکین قبرس) بصورت تخصصی بر روی رشته های هنری کار میکند. با این حال بهتر است بصورت دقیق تر با دانشکده های دانشگاه ARUCAD قبرس آشنا شوید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نام دانشکدهFaculty name
دانشکده هنرFaculty of Arts
دانشکده طراحیFaculty of Design
دانشکده ارتباطاتFaculty of Communications
دانشکده زبان انگلیسیFaculty of English Language

نماینده رسمی دانشگاه آروکاد قبرس

موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه آروکاد قبرس میباشد. این موسسه آماده ارائه خدمات رایگان به علاقه مندان به تحصیل در رشته های هنری در قبرس، در این دانشگاه جذب میباشد.

گواهینامه نماینده رسمی دانشکاه آروکاد قبرس

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید