تحصیل دکترای داروسازی در قبرس

آشنایی با رشته داروسازی دانشگاه EMU قبرس شمالی

داروسازی قبرس
داروسازی قبرس

رشته دکترای داروسازی قبرس دانشگاه مدیترانه شرقی

تحصیل در قبرس در رشته داروسازی – رشته داروسازی قبرس که در دانشکده داروسازی دانشگاه EMU برگزار می شود دوره ای پیوسته و به مدت شش سال می باشد که مورد تایید وزارت محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. این رشته در این دانشگاه بنا به درخواست های فراوان دانشجویان ایرانی تاسیس شد به همین سبب اکثر دانشجویان مشغول در این رشته ( بالای 80 درصد دانشجویان ) ایرانی می باشند. رشته داروسازی کشور قبرس به صورت مستقیم مورد تایید بوده و هم اکنون نام این دانشگاه در لیست وزارت بهداشت برای رشته داروسازی قرار گرفته است. به علت پرطرفدار بودن این رشته دانشگاهی در تمامی ترم ها دانشگاه اقدام به پذیرش دانشجویان و متقاضیان با معدل بالا برای تحصیل در داروسازی قبرس می نماید. این سامانه برای دانشجویانی که اقدام به پذیرش می نمایند بورسیه تحصیلی 50 درصدی اخذ می نماید. بنابراین از متقاضیان خواهشمند است از ارسال مدارک خود به افراد سودجو خودداری کنند. زیرا در این صورت این سامانه هیچ مسئولیتی در مقابل این متقاضیان نخواهد داشت. کارهای پذیرش بسیار ساده آغاز می شود فقط کافیست با ما در ارتباط بگیرید.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

در این مورد یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط 03 مشتری

 • مريم

  سلام من معدل ديپلمم ١٨/٨٨ هس ميتونم براي پذيرش داروسازي قبرس اقدام كنم؟
  و چجوري بايد اقدام كنم؟!

  آگوست 7, 2019

  آیا مفید بود؟

  • آیکون فروشگاه ریویوایکس

   نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران

   آگوست 9, 2019

   سلام مزیم خانم بله شما میتونید اقدام کنید برای اطلاع از شرایط دقیق با من در تماس باشید. شماره های مستقیم بنده در بالای سایت موجود است.

 • Narges

  سلام، من کارشناس ارشد زیست شناسی با مدل 17/54 هستم، برای پذیرش در رشته داروسازی و گرفتن بورسیه چطور باید اقدام کنم؟

  آوریل 22, 2019

  آیا مفید بود؟

  • آیکون فروشگاه ریویوایکس

   نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران

   می 13, 2019

   نرگس خانم عزیز
   معدل شما بسیار عالی است و مناسب تحصیل در داروسازی قبرس میباشد. برای دزیافت راهنمایی بیشتر با من در تماس باشید.

 • پونه

  سلام خسته نباشید من کارشناسیمو در مهندسی پرتوپزشکی گرفتم با معدل ۱۴.۶۵ و معدل دیپلمم هم پایینه میخواستم بدونم میتونم اقدام کنم واسه رشته دارو در قبرس؟

  آوریل 7, 2018

  آیا مفید بود؟