تحصیل دکترای داروسازی در قبرس

آشنایی با رشته داروسازی دانشگاه EMU قبرس شمالی

5
[تعداد: 4    میانگین: 4/5]
داروسازی قبرس
داروسازی قبرس

رشته دکترای داروسازی قبرس دانشگاه مدیترانه شرقی

تحصیل در قبرس در رشته داروسازی – رشته داروسازی قبرس که در دانشکده داروسازی دانشگاه EMU برگزار می شود دوره ای پیوسته و به مدت شش سال می باشد که مورد تایید وزارت محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. این رشته در این دانشگاه بنا به درخواست های فراوان دانشجویان ایرانی تاسیس شد به همین سبب اکثر دانشجویان مشغول در این رشته ( بالای 80 درصد دانشجویان ) ایرانی می باشند. رشته داروسازی کشور قبرس به صورت مستقیم مورد تایید بوده و هم اکنون نام این دانشگاه در لیست وزارت بهداشت برای رشته داروسازی قرار گرفته است. به علت پرطرفدار بودن این رشته دانشگاهی در تمامی ترم ها دانشگاه اقدام به پذیرش دانشجویان و متقاضیان با معدل بالا برای تحصیل در داروسازی قبرس می نماید. این سامانه برای دانشجویانی که اقدام به پذیرش می نمایند بورسیه تحصیلی 50 درصدی اخذ می نماید. بنابراین از متقاضیان خواهشمند است از ارسال مدارک خود به افراد سودجو خودداری کنند. زیرا در این صورت این سامانه هیچ مسئولیتی در مقابل این متقاضیان نخواهد داشت. کارهای پذیرش بسیار ساده آغاز می شود فقط کافیست با ما در ارتباط بگیرید.

5 Comments
 1. پونه says

  سلام خسته نباشید من کارشناسیمو در مهندسی پرتوپزشکی گرفتم با معدل ۱۴.۶۵ و معدل دیپلمم هم پایینه میخواستم بدونم میتونم اقدام کنم واسه رشته دارو در قبرس؟

 2. Narges says

  سلام، من کارشناس ارشد زیست شناسی با مدل 17/54 هستم، برای پذیرش در رشته داروسازی و گرفتن بورسیه چطور باید اقدام کنم؟

  1. محمدحسین مهرزادصدقیانی says

   نرگس خانم عزیز
   معدل شما بسیار عالی است و مناسب تحصیل در داروسازی قبرس میباشد. برای دزیافت راهنمایی بیشتر با من در تماس باشید.

 3. مريم says

  سلام من معدل ديپلمم ١٨/٨٨ هس ميتونم براي پذيرش داروسازي قبرس اقدام كنم؟
  و چجوري بايد اقدام كنم؟!

  1. محمدحسین مهرزادصدقیانی says

   سلام مزیم خانم بله شما میتونید اقدام کنید برای اطلاع از شرایط دقیق با من در تماس باشید. شماره های مستقیم بنده در بالای سایت موجود است.

سوال یا نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.

Call Now Button