تحصیل مهندسی نرم افزار در قبرس

Software Engineering

تحصیل مهندسی نرم افزار در قبرستحصیل کارشناسی مهندسی نرم افزار در قبرس

رشته مهندسی نرم افزار رشته ای جدید در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس میباشد که به منظور تامین نیاز مهندسان و علاقه مندان رشته نرم افزار و برنامه نویسی اجرا شده است و همه ساله در دو ترم مهر و بهمن متقاضیان زیادی برای تحصیل در این رشته به قبرس سفر می کنند. این رشته دانشگاهی در دانشگاه EMU شامل شامل طراحی ، کد نویسی و تولید و همچنین استفاده از سیستم های نرم افزاری بر اساس اصول است. دانشجویان در این رشته می توانند بر روی فعالیت های مورد نظر خود در حوزه مهندسی نرم افزار کار کنند. تحصیل در قبرس در رشته مهندسی نرم افزار در قبرس فرصتی است برای علاقه مندان به رشته مهندسی کامپیوتر. این رشته دانشگاهی در کشور ایران با نام مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه ها موجود می باشد.

هدف از تحصیل در رشته مهندسی نرم افزار قبرس

هدف اصلی رشته کارشناسی مهندسی نرم افزار در قبرس این است که دانشجویان دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس EMU را با بزرگترین پیشرفت های حوزه نرم افزار و مهندسی کامپیوتر آشنا کرده و امکان لمس آنها را برا داانشجویان در کشور قبرس فراهم کند.هدف این رشته پرورش مهندسان و کد نویسان نرم افزاری حرفه ای و تحصیل کرده است که در سیستم های کامپیوتری، سخت افزار و نرم افزار آگاهی بالا و بسیار عمیقی دارند دارند و می توانند دانش تئوری خود را با استفاده از طرح های نرم افزاری بزرگ پیاده سازی کنند و به نرم افزارهای کامپیوتری مفید تبدیل کنند. فارغ التحصیلان رشته مهندسی نرم افزار در قبرس که به تحصیل در کشور قبرس و در دانشگاه مدیترانه شرقی مشغول هستند توانایی مقابله با تغییرات تکنولوژی را دارند زیرا که امروزه تکنولوژی خصوصا در حوزه مهندسی کامپیوتر و همچنین مهندسی فناوری اطلاعات با سرعت خیلی زیادی در حال پیشرفت و تغییر است.

امکانات دانشکده کامپیوتر قبرس در دانشگاه مدیترانه شرقی

رشته کارشناسی مهندسی نرم افزار در قبرس که توسط دپارتمان مهندسی کامپیوتر دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس ارائه شده است، دارای اعضای هیئت علمی تمام وقت مجرب دانشگاهیان و محققان بین المللی است. علاوه بر اعضای هیئت علمی برجسته که در دانشکده حضور دارند، گروهی از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه برای راهنمایی دانشجویان در حال تحصیل در قبرس به عنوان مشاور فعالیت می کنند و همیشه و در هر زمان پشتیبان دانشجویان در حال تحصیل می باشند. هچنین از امکانات برجسته دانشکده میتوان به آزمایشگاه های بسیار و مجهز سخت افزار و نرم افزار که منطبق بر استانداردهای روز اروپا می باشند و پیشرفته ترین دستگاه ها و امکانات در حوزه کامپیوتر در آنها موجود است. آژمایشگاه های پیشرفته مدارهای منطقی، ازمایشگاه مخصوص ریزپردازنده ها، آزمایشگاه پیشرفته الکترونیک و همچنین آزمایشگاه مجهز تحقیق و توسعه که دارای اینترنت پرسرعت با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می باشد.

افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

 

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام سینای عزیز:
   کارشناسی رشته هوش مصنوعی اگر چه معدل شما بالای15 باشد در دو دانشگاه بین المللی بورسیه 75درصد با شهریه سالانه1726یورو و در دانشگاه خاور نزدیک بورسیه50درصد باشهریه سالانه 3000یورو ارائه میشود .
   برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما درارتباط باشید.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید