تحصیل هنرهای گرافیکی قبرس

Graphic Design

تحصیل هنرهای گرافیکی در قبرستحصیل در رشته هنرهای گرافیکی قبرس

رشته کارشناسی هنرهای گرافیکی در قبرس یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس می باشد. زیرا در جامعه امروزی با پیشرفت و نزدیک شدن ارتباط تنگاتنگ بین رشته ارتباطات با علوم کامپیوتری، علم چندرسانه ای و گرافیک با سرعت چشم گیری در حال گسترش و پیشرفت می باشد و به دلیل است که علم سیستم های مولتی مدیا و گرافیک به عنوان موضوعی کاملا جدید در عرصه ارتباطات تبدیل شده است. هدف از ایجاد و تحصیل در رشته هنرهای گرافیکی قبرس، گسترش علم سیستم های مولتی مدیا و پرورش دانشجویان خبره در علم طراحی و تولید به وسیله کار عملی ویژه بر اساس زمینه هنری است.

کلیات تحصیل رشته کارشناسی هنرهای گرافیک در قبرس

رشته کارشناسی هنرهای گرافیک در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس یک رشته تحصیلی است که مدت زمان آن چهار ساله است و شامل 36 درس با مجموع 125 واحد درسی می باشد. دانشجویان رشته هنرهای گرافیک قبرس ملزم به گذراندن و شرکت در 5 دوره اجباری در دانشکده ارتباطات و رسانه دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس ، و همچنین گذراندن 3 دوره آمادگی تحصیلی و 7 درس انتخابی دانشکده می باشند. از آنجا که زمینه هنرهای گرافیکی، زمینه ای بسیار گسترده و وسیع بوه وشاخه های متعددی دارد، دانشکده ارتباطات و رسانه قبرس برنامه این رشته تحصیلی را به سه شاخه اصلی تقسیم کرد: طراحی گرافیک، طراحی وب و گرافیک انیمیشن. همچنین دانشجویان فرصت استفاده از مهارت های لازم را از طریق عکاسی، فیلم برداری تجربی، دوره های طراحی ویدئو و صوتی و همچنین در استودیوی تلویزیون (شبکه صدا و سیمای دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس) ارائه می دهند.

دانشکده ارتباطات و رسانه دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

هدف دانشکده ارتباطات و رسانه دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس ارائه آموزش های هنری به همراه مهارت های عملی به دانشجویان وهمچنین تقویت خلاقیت دانشجویان و متقاضیان تحصیل در قبرس می باشد. دانشکده با برگزاری دوره های تخصصی مختلف قصد دارد دانشجویانی پرورش دهد تا بتوانند با انجام پروژه های خاص ویژه در زمینه صنعت ارتباطات و رسانه و ارائه کیفیت بالا را با استفاده از رسانه های دیجیتال در زمینه های خاص مانند تلویزیون، ویدئو، سینما، انیمیشن با تبدیل فناوری ارتباطات جدید انجام دهند. با توجه به موضوعات ذکر شده، ویژگی بارز و اصلی دانشکده ارتباطات و رسانه، فارغ التحصیل شدن دانشجویانی است که دارای مهارت های چند بعدی و تکمیل شده، و همچنین افرادی است که قادر به مقابله با چالش های موجود در صنعت هنرهای گرافیک می باشد.

افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

 

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید