تحصیل مهندسی خودرو در قبرس

AUTOMOTIVE TECHNOLOGIES

تحصیل مهندسی خودرو در قبرس

رشته مهندسی خودرو در قبرس، یکی از پرطرفدارترین رشته های گروه مهندسی میباشد. کار یک مهندس خودرو، طراحی خودرو و خط تولید خودرو و بهینه سازی عملکرد خودرو میباشد. مهندسان خودرو، قطعات مکانیکی، الکترونیکی و نرم افزاری را در فرآیند طراحی خودرو به کار میگیرند. اگر قصد تحصیل مهندسی خودرو در قبرس را دارید باید بدانید که مسئولیت های یک مهندس خودرو در سه دسته اصلی طراحی خودرو، تحقیق و توسعه و مدیریت خط تولید خودرو تقسیم بندی میشود. 
تنها دانشگاهی که اقدام به ارائه رشته مهندسی خودرو در قبرس نموده است، دانشگاه خاور نزدیک یا همان NEU میباشد. دپارتمان مهندسی خودرو دانشگاه خاور نزدیک قبرس، دارای رتبه و رنکینگ عالی در سطح بین الملل میباشد. برای اخذ پذیرش از این رشته در دانشگاه خاور نزدیک با مشاوران موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس بگیرید. کلیه فرآیند پذیرش شما بصورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

شهریه رشته مهندس خودرو در قبرس

دانشگاه های قبرس بطور معمول برای دانشجویانی که قصد تحصیل در قبرس و در مقطع کارشناسی را دارند، بورسیه 50 درصدی ارائه میدهد. رشته مهندسی خودرو نیز از این قاعده مستثنا نبوده و دانشجویان میتوانند برای تحصیل در این رشته از بورسیه 50 درصدی استفاده کنند. شهریه این رشته به شرح زیر است.

نام دانشگاهشهریه هر ترم بدون بورسیهشهریه با بورسیه 50 درصدی
دانشگاه خاور نزدیک2800 یورو1400 یورو

میزان حقوق مهندسان خودرو

بسیاری از افرادی که قصد تحصیل مهندسی خودرو در قبرس را دارند، از ما سوال می پرسند که میزان حقوق یک مهندس خودرو چقدر است؟ در باره این سوال باید بطور خلاصه گفت، میزان حقوق یک مهندس خودرو سالیانه 96000 دلار آمریکا میباشد.

اگر قصد تحصیل مهندسی خودرو در قبرس را دارید و نمی دانید که این رشته با روحیات شما سازگار است یا خیر، ما به شما کمک می کنیم تا به جواب سوالات خود برسید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

1-آیا شما از دیدن موتور وسایل نقلیه مختلف و طرز کار آنها هیجان زده میشوید؟

2-آیا روحیه کار تیمی و برقراری ارتباط با دیگران را دارید؟

3-آیا قدرت رهبری و هدایت دیگران را دارید؟

4-آیا می توانید بطور همزمان چند وظیفه مختلف را به سرانجام برسانید؟ و در این مورد میتوانید زمان را رعایت کنید؟

5-آیا علاقه به تحقیق و یادگیری تکنولوژی های جدید دارید؟

اگر پاسخ سوالات بالا، بله باشد و اگر به علم ریاضیات علاقه دارید، باید گفت تحصیل مهندسی خودرو در قبرس به شما توصیه میشود. اگر قصد دریافت بورسیه از این رشته را دارید، با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تملس بگیرید. 

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

‫2 دیدگاه ها

    1. سلام نوید عزیز
      نه این رشته (مهندسی خودرو) فعلا فقط در مقطع کارشناسی موجود سات.

دیدگاهتان را بنویسید