مزایا و امکانات دانشگاه EMU

آشنایی با مزایا و امکانات دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس برای دانشجویان

0
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مزایا و امکانات دانشگاه مدیترانه شرقی EMU

مزایا و امکانات دانشگاه مدیترانه شرقی
مزایا و امکانات دانشگاه مدیترانه شرقی

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس EMU به منظور تامین نیازهای آکادمیک و نیز نیازهای تفریحی و رفاهی دانشجویان امکانات فراوانی را در محوطه دانشگاه فراهم کرده است. از جمله :

  • تعداد زیادی لابراتور مجهز به سیستم های کامپیوتری پیشرفته و اینترنت فوق پرسرعت که دانشجویان در هر لحظه می توانند از آنها استفاده کنند. همچنین کل محوطه دانشگاه مجهز به اینترنت فوق پرسرعت ( سرعت ۱۰۰ مگابیت ) برای استفاده دانشجویان می باشد.
  • آزمایشگاه های مجهز برای تمامی رشته ها از جمله داروسازی ، ژنتیک و پزشکی که به پیشرفته ترین امکانات روز دنیا مجهز می باشند.
  • کارگاه های مجهز آزاد برای علاقه مندان به موسیقی، نقاشی و  کارگاه های تخصصی سیسکو برای علاقه مندان به شبکه های کامپیوتری که دانشجویان از تمامی رشته ها می توانند در این دوره های آزاد شرکت کنند.
  • چندین مرکز مجهز ورزشی سر پوشیده و رو باز شامل استادیوم فوتبال، زمین مخصوص تنیس، زمین مخصوص والیبال سر پوشیده و رو باز، سالن مجهز بسکتبال سالن فوتسال و همچنین مرکز بدنسازی مجهز به انواع دستگاه های پیشرفته که دانشجویان می توانند از آنها استفاده کنند.
  • انواع رستوران ها و کافه تریاها در داخل دانشگاه موجود می باشد. از جمله دو رستوران ایرانی که انواع غذاهای ایرانی در دو وعده با قیمتی بسیار مناسب در آنها وجود دارد.
  • از مزایا و امکانات دانشگاه EMU می توان به وجود انواع سوپرمارکت ها و مراکز خرید در داخل دانشگاه اشاره نمود که جوابگوی تمام نیازهای دانشجویان می باشد و دانشجویان را از خروج از محوطه دانشگاه بی نیاز می سازد.
  • از دیگر مزایا و امکانات دانشگاه EMU میتوان به مرکز مجهز درمانی آن اشاره نمود. که بصورت ۲۴ ساعته به منظور تامین نیازهای پزشکی دانشجویان فعالیت نموده و به دانشجویان خدمات رایگان ارائه می کند. لازم به ذکر است که در این مرکز انواع پزشکان متخصص در تمامی زمینه ها مشغول به فعالیت هستند.
  • در تمامی ساعات شبانه روز اتوبوس های دانشگاه مدیترانه شرقی فعالیت می کنند. و دانشجویان می توانند برای مراجعه به کلاس ها به رایگان از آنها استفاده کنند. این اتوبوس ها در دو نوع داخل دانشگاه و  در خارج از دانشگاه به فعالیت مشغولند.

افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.