سیستم حمل و نقل دانشگاه EMU قبرس

سیستم حمل و نقل دانشگاه قبرس
سیستم حمل و نقل دانشگاه قبرس

سیستم حمل و نقل دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

دانشگاه مدیترانه ای شرقی قبرس که یکی از برترین دانشگاه های جهان می باشد و امکانات فراوانی را برای افرادی که به تحصیل در قبرس و در دانشگاه EMU قبرس مشغول هستند فراهم کرده است. از جمله این امکانات سیستم حمل و نقل رایگان به دانشگاه و دانشکده ها برای دانشجویان می باشد. اتوبوس های مجهز دانشگاه به دو صورت بیرون دانشگاهی یا همان درون شهری و همچنین درون دانشگاهی در ساعت مختلف روز فعالیت می کنند. این اتوبوس ها کاملا رایگان می باشند و دانشجویان و افرادی که به تحصیل در قبرس مشغول هستند می توانند برای رفت و آمد به مکان های مختلف شهر از آنها استفاده کنند. دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس EMU برای سمینارهای علمی و برنامه هایی که توسط دانشگاه در نقاط بیرون از دانشگاه برگزار می شود سرویس ایاب ذهاب رایگان فراهم کرده است.

در زیر برنامه حرکت اتوبوسهای درون دانشگاه و بیرون دانشگاه برای استفاده دانشجویان قرار گرفته است.

برنامه اتوبوس دانشگاه قبرس
برنامه اتوبوس دانشگاه قبرس
اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “سیستم حمل و نقل دانشگاه EMU قبرس” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت

دکمه بازگشت به بالا