نقشه قبرس

Map of Cyprus

نقشه قبرس

نقشه قبرس شمالی

قبرس شمالی کشور کوچکی است که دارای چند شهر کوچک میباشد. شاید داشتن نقشه راه های این بهشت مدیترانه برای تمام رانندگان ضروری باشد، از این رو تصمیم به تهیه این مطلب گرفتم تا بتواند برای رانندگان قبرس مفید واقع شود. برای دانلود نقشه قبرس شمالی در کیفیت های مطلوب آن را به قسمت های کوچک تقسیم بندی کرده ایم. می توانید بسته به نیاز خود نقشه مورد نظر را از جدول زیر دانلود کنید.

نقشه شهرهای قبرس شمالیتوضیحات
نقشه بزرگراه های قبرسدانلود
نقشه شرق گیرنهدانلود
نقشه غرب گیرنهدانلود
نقشه لفکشا پایتخت قبرسدانلود
نقشه گوزل یورتدانلود
نقشه ماگوسا ( شهر فاماگوستا )دانلود
نقشه اسکلهدانلود

نقشه قبرس جنوبی

قبرس جنوبی، یک کشور کوچک و زیبا در شرق مدیترانه است که شامل چندین شهر و شهرک کوچک است. به عنوان یک مکان پربازدید، داشتن یک نقشه جامع و دقیق از جاده‌ها و مسیرهای آن امری حیاتی است. بنابراین، به منظور کمک به رانندگان و گردشگران، تصمیم به تهیه نقشه‌های قبرس جنوبی با کیفیت بالا گرفته شده است. این نقشه‌ها به صورت قابل دانلود در اختیار عموم قرار خواهند گرفت و به وسیله تقسیم‌بندی آنها به بخش‌های کوچک، راحتی در دسترسی به نقاط مختلف را فراهم خواهد کرد. از اینجا می‌توانید به راحتی نقشه مورد نیاز خود را دریافت کنید.

نقشه قبرس با جزئیات

با استفاده از این نقشه، می‌توانید به آسانی مسیرهای جاده‌ای، شبکه حمل‌ونقل عمومی را پیدا کنید. این نقشه‌ها اطلاعات دقیقی از مناطق مختلف ارائه می‌دهند که به شما کمک می‌کنند تا بهترین تجربه را در سفرهای خود داشته باشید.

نقشه راه های جزیره قبرس

نقشه راه ها و شبکه حمل و نقل قبرسدانلود نقشه با جزئیات

نقشه قبرس و کشورهای همسایه

قبرس در حدود 80 کیلومتری (50 مایلی) جنوب سواحل ترکیه، غرب سوریه و لبنان، شمال غرب اسرائیل، شمال شبه جزیره سینا (مصر) و شرق جزیره کرت (یونان) واقع شده است. قبرس سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه با مساحتی برابر با 9251 کیلومتر مربع محسوب می‌شود. در زیر نقشه کشورهای همسایه قبرس را مشاهده می کنید.

نقشه قبرس و همسایه ها

نقشه قبرس روی کره زمین

استفاده از این نقشه به شما اجازه می‌دهد تا با جزئیات جغرافیایی جزیره آشنا شوید. شما می‌توانید به سادگی موقعیت قبرس روی نقشه کره زمین را پیدا کنید

نقشه قبرس روی کره زمین

نقشه قبرس در گوگل

استفاده از نقشه قبرس در گوگل از اهمیت بسیاری برخوردار است. با این ابزار، می‌توانید امکانات مختلف شهرها و مناطق مختلف را کشف کنید، از جمله رستوران‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید و جاذبه‌های گردشگری. همچنین، می‌توانید به راحتی مسیرهای عمومی مانند ایستگاه‌های اتوبوس و ایستگاه‌های قطار را پیدا کنید.

از آنجایی که این نقشه با استفاده از فناوری GPS کار می‌کند، می‌توانید به طور دقیق موقعیت خود را در هر لحظه مشاهده کنید و از این طریق از گمراهی در جاده‌ها جلوگیری کنید. به طور خلاصه، این ابزار بی‌نظیر به شما کمک می‌کند تا سفر خود را بهتر و سریع‌تر برنامه‌ریزی کنید.

نقشه قدیمی از جزیره

با مشاهده نقشه قدیمی قبرس، می‌توانیم به طور دقیق‌تری درک کنیم که چگونه این جزیره از زمان‌های گذشته تا امروز تغییر کرده است. این نقشه‌ها مانند پنجره‌هایی باز به گذشته هستند که به ما امکان می‌دهند تا به زمان‌های دور و دست‌نخورده‌ای سفر کنیم.

نقشه قدیمی قبرس

منبع
ezilon

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید