تحصیل دامپزشکی در قبرس

Study Veterinary in Cyprus

دانشکده دامپزشکی دانشگاه نزدیک خاور نزدیک قبرس در تاریخ 2 نوامبر سال 2009 رسماً به عنوان اولین دانشکده خصوصی دامپزشکی در قبرس تاسیس شد. پروفسور دکتر امر ممدوح بازنشسته گروه میکروب شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آنکارا ترکیه به عنوان اولین رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس منصوب شد و کمک زیادی به تاسیس دانشکده کرد. در ادامه فیلمی کوتاه از دانشکده دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس را با هم مشاهده می کنیم.

تحصیل دامپزشکی در قبرس در این دانشکده ابتدا به زبان انگلیسی آغاز گردید و بعداً در سال تحصیلی 2018-2019 ظرفیت خود را با افزودن رشته دامپزشکی به زبان ترکی گسترش داد. دانشکده دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس از زمان تاسیس تا کنون موفق شده است بیش از 159 نفر دانشحوی فارغ التحصیل داشته باشد. 

هزینه های تحصیل دامپزشکی در دانشگاه قبرس

نام دانشگاهمقطعشهریه با بورسیه
دانشگاه خاور نردیکدامپزشکی2150 یورو

لیست دروس و ترم بندی رشته دامپزشکی قبرس

بسیاری از افرادی که قصد تحصیل دامپزشکی در قبرس را دارند، در مورد این موضوع سوال میپرسند که در طول تحصیل این رشته چه دروسی را خواهیم گذراند. برای پاسخگویی به این سوال کاتالوگ مربوط به رشته دامپزشکی قبرس را که مربوط به دانشگاه خاور نزدیک میباشد را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید به راحتی از این قسمت دانلود کنید.

نام رشتهلیست دروس
دامپزشکی قبرسلیست دروس رشته دامپزشکی قبرس

مصاحبه با دانشجویان دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس

ترجمه صحبت های این ویدئو که با صحبت های بک دانشجوی دختر آغاز میشود. من وقتی دانش آموز بودم، علاقه بسیار زیادی داشتم که دامپزشک شوم. من ابتدا در مورد دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس تحقیق کردم. من بعد از تحقیق در مورد این دانشگاه بسیار تحت تاثیر اعضای هیئت علمی این دانشگاه قرار گرفتم، زیرا اساتید این دانشکده بسیار به نام و معروف هستند.

ما دانشجویان دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک NEU، از تحصیل در این دانشگاه بسیار لذت می بریم و فعالیت های سرگرم کننده بسیار زیادی را در حین تحصیل انجام میدهیم. زیر ساخت های دانشکده دامپزشکی این دانشگاه بسیار پیشرفته و مجهز میباشد. پیشرفته بودن و کافی بودن تجهیزات دانشکده، این امکان را به ما میدهد تا تمام آموخته های خود را بصورت عملی تجربه کنیم. این در حالی است که در بسیاری از دانشگاه های جهان چنین امکانی وجود ندارد. 

در هر صورت اگر میخواهید یک دامپزشک با تجربه شوید، حتما برای تحصیل دامپزشکی در قبرس، دانشگاه NEU را انتخاب کنید.

تصاویری از امکانات دانشکده دامپزشکی NEU در قبرس

در زیر تصاویری از دانشکده و آزمایشگاه های تخصصی دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک را مشاهده میکنید. همانطوری که در تصاویر مشاهده خواهید کرد،  این دانشکده یکی از بهترین و مجهزترین دانشکده ها برای علاقه مندان به تحصیل دامپزشکی در قبرس میباشد.

آزمایشگاه دامپزشکی قبرس

دانشکده دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک در قبرس دارای اتاق های عمل بسیار پیشرفته میباشد. و عمل های جراحی حیوانات بصورت کاملا تخصصی بر روی حیوانات انجام می پذیرد. در ادامه تصویری از اتاق عمل دانشکده دامپزشکی قبرس در دانشگاه خاور نزدیک NEU را مشاهده میکنید.

اتاق عمل حیوانات دانشگاه خاورنزدیک قبرس

در ادامه آلبوم تصاویر دانشکده دامپزشکی دانشگاه خاور نزدیک را قرار میدهیم تا با امکانات این دانشکده بیشتر آشنا شوید.

 

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید