دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری

0 103

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوماز مهم ترین سوالات متقاضیان تحصیل در خارج از کشور که در تماس با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت مطرح میشود این است که آیا دانشگاه مورد نظر آنها جزو لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم میباشد یا خیر.  به همین منظور تصمیم گرفتیم این مقاله را نگارش کنیم تا در آن جدیدترین لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

آخرین بروز رسانی و در واقع جدیدترین لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم مربوط به بعد از سپتامبر 2020 میباشد. که در این نوشتار نیز همین لیست را برای شما آورده ایم. قبل از هر چیز بهتر است به اطلاعیه ای که در این لیست منتشر شده است، توجه و دقت کافی را داشته باشید.

قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری: ضروری است متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه‌های خارج از کشور از تاریخ 1398/04/01 برابر  با 2019/06/22 صرفأ در دانشگاه‌های گروه الف (ممتاز) و گروه ب (خوب) قابل مشاهده در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل، ثبت نام رسمی نمایند. لذا مدارک صادره از دانشگاه‌های گروه ج (متوسط) چنانچه پذیرش رسمی آنها پس از تاریخ یاد شده باشد، صرفأ تا مقطع کارشناسی ارشد قابل بررسی و ارزشیابی است. لینک خبر

بدون هیچگونه حاشیه ای به سراغ بررسی لیست میرویم. پس با ما همراه باشید.

[sp_easyaccordion id=”3857″]

سوال یا نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما بصورت محرمانه نزد ما باقی خواهد ماند.