تحصیل هوش مصنوعی در قبرس

Artificial Intelligence Engineering

تحصیل هوش مصنوعی در قبرس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه حقوقی دادمهر عدالت انجام میگیرد، در مورد شرایط تحصیل هوش مصنوعی در قبرس، از کارشناسان ما سوال میشود. از این رو مشخص میشود رشته هوش مصنوعی یکی از رشته هایی است که توسط علاقه مندان به تحصیل در قبرس انتخاب میشود.

کلیات رشته هوش مصنوعی در قبرس

رشته هوش مصنوعی (AI) ارتباط تنگاتنگی با علوم کامپیوتر دارد و مربوط به ساخت سیستم های مصنوعی است که هوشمندانه رفتار می کنند. هوش مصنوعی در زندگی روزمره در حال رایج شدن است و کاربرد آن می تواند به حل بسیاری از مشکلات دنیا که اکنون با آن روبرو هستیم و ممکن است در آینده با آن روبرو شویم کمک کند. از این رو امروزه اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است.

هوش مصنوعی می تواند درک هوش انسان را از طریق استفاده از مدل های رایانه ای ، و تکنیک ها و فناوری مورد نیاز برای ساخت سیستم های قادر به تصمیم گیری هوشمند ، پوشش دهد. این بدان معنی است که برنامه های هوش مصنوعی می توانند عناصر روانشناسی ، محاسبات و مهندسی را پوشش دهند.

ساختار رشته هوش مصنوعی در قبرس

محتوای برنامه و ساختار یک مدرک AI از دانشگاه به دانشگاه دیگر متفاوت است. کاملاً معمول است که هوش مصنوعی با موضوع دیگری ، به عنوان مثال علوم کامپیوتر یا رباتیک ترکیب می شود. بنابراین مهم است که قبل از اقدام به تحصیل هوش مصنوعی در قبرس،  برنامه درسی و ماژول هایی که هر برنامه را تشکیل می دهند را از نزدیک بررسی کنید. در ادامه به بررسی محتوای رشته هوش مصنوعی و موضوعات آن میپردازیم.

  • اصول برنامه نویسی و محاسبه
  • سیستم ها و معماری
  • طراحی الگوریتم
  • مهندسی نرم افزار
  • مبانی هوش مصنوعی
  • تکنیک های ریاضی برای هوش مصنوعی
  • فراگیری ماشین
  • شبکه های عصبی

تحصیل هوش مصنوعی در قبرس

اگر قصد تحصیل در رشته هوش موصنوعی در دانشگاه های قبرس را دارید، باید گفت، تنها دانشگاه قبرس که اقدام به ارائه این رشته میکند، دانشگاه خاور نزدیک قبرس یا همان دانشگاه Near East University میباشد. دانشگاه خاور نزدیک یکی از بهترین دانشگاه های قبرس برای رشته های گروه مهندسی و پزشکی میباشد. رشته هوش مصنوعی در دانشگاه خاور نزدیک قبرس در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، ارائه میشود.

مقطع تحصیلینام دانشگاه شهریه با احتساب بورسیه
کارشناسی مهندسی هوش مصنوعیخاور نزدیک قبرس1400 یورو
کارشناسی ارشد مهندسی هوش مصنوعیخاور نزدیک قبرس1030 یورو

اگر قصد تحصیل در رشته هوش مصنوعی را دارید، هم اکنون با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس بگیرید. کلیه امور پذیرش و اخذ پذیرش، توسط تیم موسسه به رایگان برای شما انجام میشود.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید