اعزام دانشجو به قبرس

0 969

اعزام دانشجو به قبرس

خدمات موسسه اعزام دانشجو به قبرس دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت به عنوان یکی از اولین نمایندگان دانشگاه های قبرس در ایران و همچنین به عنوان برترین موسسه اعزام دانشجو به قبرس در ایران، خدمات ویژه ای را برای افرادی که قصد تحصیل در قبرس را دارند ارائه میدهد. در واقع خدمات این موسسه تنها منوط به اخذ پذیرش نبوده وخدمات ویژه ای را تا مرحله اسکان و شروع به تحصیل دانشجو ارائه میدهد، که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.

موسسه اعزام دانشجو به قبرس دادمهر عدالت تمام مراحل ارائه مشاوره و اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس را بورسیه عالی، بصورت کاملا رایگان برای متقاضیان انجام میدهد.

کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت همراه دانشجو از ایران تا قبرس سفر کرده و او را در کلیه مراحل سفر همراهی میکنند.

کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه، رزرو خوابگاه و انجام مراحل اخذ ویزای دانشجویی قبرس توسط وکیل موسسه انجام میشود.

هزینه های اعزام دانشجو به قبرس

معمولا موسسات اعزام دانشجو به اعضای اعزام هر دانشجو برای تحصیل به کشورهای خارجی، هزینه ای را طبق تعرفه های وزارت علوم از متقاضایان دریافت میکنند. این هزینه مبلغی ما بین 500 یورو تا 700 یورو برای کشورهای مختلف متفاوت است.

هزینه اعزام دانشجو به قبرسموسسه حقوقی دادمهر عدالت، نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران به علت اینکه از تمام دانشگاه های قبرس نمایندگی مستقیم داشته و بصورت کاملا بدون واسطه اقدام به پذیرش میکند، از متقاضیان هیچگونه هزینه ای مبنی بر، هزینه اعزام دانشجو به قبرس دریافت نمیکند. این بدان معنا است که وقتی متقاضی به دفتر موسسه حقوقی دادمهر عدالت مراجعه میکند، درست مانند این است که به خود دانشگاه مراجعه کرده است ونیاز به پرداخت هزینه ندارد.

مشاوره رایگان اعزام دانشجو به قبرس

کارشناسان حقوقی و اخذ پذیرش موسسه حقوقی دادمهر عدالت، تجربه فراوانی را در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس و دانشگاه های قبرس و همچنین شرایط تحصیل و زندگی در کشور قبرس دارند. شما میتوانید با تماس با موسسه از راهنمایی های مشاوران برجسته موسسه استفاده کنید. فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید.

زمان اعزام دانشجو به قبرس

دانشگاه ها . موسسات آموزش عالی کشور قبرس، برای رشته های مختلف تحصیلی در دو ترم مهر (سپتامبر) وبهمن (فبریه) اقدام به ارائه پذیرش تحصیلی مینمایند.

بنابراین پروسه اعزام دانشجو به قبرس، هر سال در دو نوبت صورت میگیرد، از چند ماه قبل از ترم مهر و همچنین چند ماه قبل از ترم بهمن ماه، همانند سیستم آموزشی ایران، تابستان ها  در قبرس تعطیل بوده و محصلان به کشورهای خود باز میگردند.

برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی استثناء وجود دارد، پذیرش برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی فقط همه ساله در ترم مهر (سپتامبر) صورت میگیرد. زیرا سیستم آموزشی این رشته ها در قبرس شمالی، سالی واحدی میباشد.

اعزام دانشجو به قبرس (مدارس قبرس)

کشور قبرس دارای مدارس بین المللی بسیار عالی میباشد که تدریس در این مدارس به  زبان انگلیسی میباشد. موسسه اعزام دانشجو به قبرس دادمهر عدالت در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس بین المللی قبرس نیز فعالیت میکند. تحصیل در مدارس بین المللی قبرس میتواند آینده بسیار روشنی را پیش روی فرزندان شما قرار دهد.

برای آشنایی با شرایط تحصیل در مدارس قبرس با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. البته لازم به ذکر است که افرادی که در حال تحصیل در دانشگاه های قبرس هستند، فرزندانشان میتوانند در مدارس دولتی ترک زبان قبرس بصورت رایگان تحصیل کنند.

اعزام دانشجو به قبرس برای تحصیل پزشکی

مدتی است اعزام دانشجو به قبرس برای تحصیل در رشته پزشکی، از طرف متقاضیان ایرانی بسیار رواج پیدا کرده است. زیرا این کشور شرایط بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم کرده است.

تقریبا میتوان گفت، تمام دانشگاه های قبرس رشته پزشکی را در بین رشته های خود دارند و دانشگاه های مطرح و خوب قبرس همچون، دانشگاه مدیترانه شرقی، دانشگاه خاور نزدیک و دانشگاه بین المللی قبرس از این قاعده مستثنی نیست. اگر قصد تحصیل پزشکی در قبرس را دارید، در جدول زیر میتوانید بطور خلاصه، شهریه دانشگاه های قبرس را برای این رشته مشاهده کنید.

اعزام دانشجو به قبرس برای تحصیل دندان پزشکی

همانند رشته های پزشکی، هر سه دانشگاه مطرح قبرس رشته دندانپزشکی را نیز در لیست رشته های خود دارند. خبر بسیار خوب اینکه یکی از دانشگاه های قبرس به نام دانشگاه علوم بهداشت قبرس، برای تحصیل دندانپزشکی در این کشور بورسیه 100 درصدی ارائه میدهد که البته دریافت این بورسیه شرایطی دارد.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.
ممکن است شما دوست داشته باشید

اولین کسی باشید که برای “اعزام دانشجو به قبرس” دیدگاه می‌گذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.