امنیت قبرس

بررسی امنیت کشور قبرس به عنوان امن ترین کشور دنیا

امنیت قبرسامنیت قبرس از نظر بیماری کرونا (موضوع جدید) 

میزان شیوع بیماری کرونا در بین مردمان کشور قبرس شمالی بسیار کم و محدود بود، زیرا دولت برای کنترل شیوع ویروس اقدامات سختگیرانه ای را انجام داده است. استفاده از ماسک صورت در اماکن عمومی سرپوشیده از جمله مغازه ها و اماکن عمومی اجباری شده است ، مردم باید فاصله اجتماعی خود را حفظ کنند و مسافران تحت آزمایش COVID قرار می گیرند ، در صورتی که بتوانند تست منفی ارائه دهند که باید 72 ساعت قبل انجام شود ، اجازه ورود دارند. همچنین تمام مسافران که وارد کشور قبرس میشوند به مدت 14 روز قرنطینه میشوند. بنابراین امنیت قبرس از نظر ویروس کرونا، در وضعیت کاملا سفید میباشد.

امنیت قبرس

در دنیای امروز در سراسر جهان حوادث گوناگونی روی میدهد. همین امر سبب شده است بسیاری از گردشگران و متقاضیانی که قصد تحصیل در کشور قبرس را دارند دچار نگرانی های زیادی شوند، از همین رو  و با توجه به سوالات زیادی که والدین و مسافران طی تماس های تلفنی و یا از طریق پیامک از ما میپرسند، تصمیم به نوشتن این نوشته در مورد امنیت قبرس کردیم. با ما همراه باشید. در ابتدا ویدئویی از محیط شهری قبرس برای شما نمایش میدهم تا کاملا با محیط امن این کشور و شهرهای آن آشنا شوید.
قبرس :  امنیت کشور قبرس که یکی از جزایر بزرگ دریای مدیترانه میباشد در جهان رتبه اوّل را به خود اختصاص داده است. قبرس از جمله کشورهایی است که امنیت افرادی که در آن زندگی می کنند بصورت کامل ضمانت می شود. امنیت قبرس چنان زیاد است که می توان درب منزل را قفل نکرد. علت این است کشور قبرس از نظر سیاسی با هیچ کشوری درگیری نداشته و از طرفی کشوری توریستی و دانشجویی است و بیشتر جمعیت آن را دانشجویان و مسافران تشکیل میدهند ، همین امر باعث بالا رفتن امنیت قبرس و انتخاب این کشور به عنوان مقصد گردشگری و تحصیل افراد بسیاری شده است. برای اطمینان از صحت این نوشته برخی آمار ها را در مورد امنیت کشور قبرس بررسی می کنیم.
بر اساس تحقیقاتی که در سال 2016 در مورد امنیت کشورهای جهانصورت گرفت کشور قبرس رتبه اوّل را در آمار امینت پیاده روی تنها در روز و رتبه دوم جهان را در آمار امنیت پیاده روی تها در روز بدست آورد، که در جدول زیر میتوانید این آمار را مشاهده کنید.
امنیت پیاده روی قبرس

در تحقیقات دیگری که در مورد امنیت کشورهای جهان صورت گرفت امنیت قبرس رتبه اول را کسب کرد. که نتایج این تحقیق بین المللی را در جدول زیر مشاهده می کنید. این تحقیق هر 2 سال یکبار انجام میشود و کشور قبرس 20 سال متوالی رتبه اول این جدول را کسب کرده است.

جدول رتبه امنیت کشور قبرس

 

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “امنیت قبرس” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت

دکمه بازگشت به بالا