دانشگاه گیرنه قبرس

UNIVERSITY OF KYRENIA

دانشگاه گیرنه قبرس

دانشگاه گیرنه که نام انگلیسی آن University of Kyrenia یا به اختصار UoK میباشد با مأموریت “تربیت دانش پژوهان نوآور” تأسیس شد. . ریشه‌های دانشگاه در تأسیس اولین دانشکده دریانوردی در قبرس در دانشگاه خواهر ما، دانشگاه خاور نزدیک، در سال 1978 نهفته است و این سابقه سی و پنج سال تخصص در این زمینه را به ما می‌دهد.

پس از تکمیل تشریفات قانونی، دانشگاه گیرنه (UoK) در گیرنه، یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهرهای قبرس، در سال 2013 تاسیس شد. این دانشگاه دارای تاییدیه وزارت آموزش ملی TRNC است و اعتبار خود را از شورای هماهنگی برنامه ریزی، ارزیابی و اعتبارسنجی آموزش عالی (YODAK) دریافت کرده است.

ارتباط دانشگاه گیرنه با دانشگاه خاور نزدیک قبرس

دانشگاه گیرنه کنترل کامل دانشکده های دریایی و هوانوردی دانشگاه خاور نزدیک قبرس را به عهده گرفت. کار با زیرساخت های موجود از دانشجویان و اساتید از همان ابتدا به دانشگاه در ارائه یک آموزش ایده آل با تجربه ریشه دار برتری داده است.

 

 

 

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “دانشگاه گیرنه قبرس” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت

دکمه بازگشت به بالا