تحصیل در انگلستان | بررسی شرایط تحصیل در انگلستان در سال 2021

0

تحصیل در انگلستانتحصیل در انگلستان و بررسی آن

آیا علاقمند به تحصیل در انگلستان هستید؟ خوب است بدانید که این کشور، میزبان چندین دانشگاه برتر جهان است که نه تنها به دلیل کیفیت تحقیق و چشم انداز فارغ التحصیلان بلکه داشتن چند ماهیت فرهنگی و چشم انداز جهانی مشهور است. دانشگاه­های انگلستان همچنان متعهد به جذب دانشجویان برتر بین­المللی هستند.

بیش از 10 هزار دوره موجود در دانشگاه­های انگلیس بهترین و پیشرفته­ترین دانشجویان را پرورش داده و آنها را برای ترغیب ذهن باز، مهارت در منطق، ایجاد خلاقیت و اعتماد به نفس آموزش می­دهند که در بازار کار آینده، این ویژگی­ها توسط کارفرمایان بالقوه ارزیابی می­شوند. به منظور تحصیل در انگلستان، دانشگاه­ها دوره­های خود را به گونه­ای طراحی می­كنند كه شما را برای پیشرفت حرفه­ای در جهت مقابله و غلبه بر چالش­های جهانی پیش رو آماده كنند. تحصیل در انگلستان تجربه کلی شما را از منظر بازار بین­المللی نیز افزایش داده و این امکان را فراهم می­کند تا در دسترس شبکه جهانی باشید. دانشگاه­های انگلستان به داشتن دانشکده­هایی با دانشجویانی از طیف وسیعی از زمینه­های مختلف مشهور هستند که گزینه­های متفاوتی را برای تحصیل در انگلستان به صورت تمام وقت، نیمه وقت، برنامه شبانه، از راه دور و آموزش الکترونیکی به دانشجویان خود ارائه می­دهد.

تحصیل در انگلستان در مدارس

تحصیل در انگلستان تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش این کشور است. مقامات دولت محلی مسئولیت اجرای سیاست آموزش عمومی و مدارس دولتی را در سطح محلی دارند. انگلیس همچنین دارای سنت مدارس مستقل (بعضی از آنها خود را مدارس دولتی می­نامند) و آموزش در منزل است. مدارس با بودجه دولتی ممکن است مدارس انتخابی گرامر یا مدارس جامع غیر انتخابی باشند (مدارس غیر انتخابی در شهرستان­هایی که دارای مدارس ابتدایی هستند، ممکن است با نام­های دیگری مانند دبیرستان­ها خوانده شوند). تحصیل در انگلستان در مدارس جامع با تأمین بودجه به مدارس رایگان، سایر آکادمی­ها، مدارس باقیمانده محلی و سایر مدارس تقسیم می­شوند. تحصیل در انگلستان، از نظر برنامه درسی، به مدارس رایگان و سایر آکادمی­ها آزادی بیشتری داده می­شود که همه آنها در معرض ارزیابی و بازرسی توسط Ofsted (دفتر استاندارد در آموزش، خدمات و مهارتهای كودكان) قرار دارند.

سیستم آموزشی که از طریق بودجه دولتی تأمین می­شود، بر اساس سن به مراحل اصلی زیر تقسیم می­شود:

 • مرحله پایه اولیه (سالهای 3 تا 4 تا 31 آگوست).
 • آموزش ابتدایی (5 تا 10 سالگی تا 31 آگوست)،
 • خردسالان مرحله 1 (KS1) (5 تا 6 سال تا 31 اوت)
 • و جوانان مرحله 2 (KS2) (7 تا 10 سال تا 31 آگوست)
 • آموزش متوسطه (11 تا 15 سالگی تا 31 آگوست) که به مرحله اصلی 3 (KS3؛ سن 11 تا 13 تا 31 اوت) و مرحله کلیدی 4 (KS4 ؛ سن 14 تا 15 تا 31 اوت) تقسیم می­شود.
 • مرحله کلیدی 5 بعد از 16 سال است (16 تا 17 سالگی تا 31 آگوست).
 • و تحصیلات عالی (برای سنین 18+).

در پایان سال 11 (بسته به روز تولد 15 یا 16 ساله) دانش آموزان معمولا در امتحانات گواهینامه عمومی آموزش متوسطه (GCSE) یا سایر مدارک سطح 1 یا سطح 2 شرکت می­کنند. برای دانش آموزانی که مدارک تحصیلی را تا پایان سال سیزدهم دنبال نمی­کنند، این مدارک تقریبا معادل اتمام دوره دبیرستان در بسیاری از کشورهای دیگر یا فارغ التحصیلی دبیرستان در ایالات متحده و کانادا است.

تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی

در حالی که تحصیل در انگلستان تا 16 سالگی اجباری است، بنابراین آموزش بعد از 16 می­تواند انواع مختلفی داشته باشد و ممکن است آکادمیک یا شغلی باشد. ادامه تحصیل به عنوان “فرم ششم” یا “کالج” شناخته می­شود و منجر به (به طور معمول پس از دو سال مطالعه بیشتر) به مدارک سطح A‌، یا تعدادی از مدارک جایگزین سطح 3 مانند شورای آموزش تجارت و فناوری (BTEC) )‌، لیسانس بین المللی (IB)‌، Cambridge Pre-U‌، WJEC یا  Eduqas خواهد شد. همچنین، تحصیل در انگلستان می­تواند شامل کارآموزی‌های مبتنی بر کار یا دوره‌های کارآموزی یا داوطلبانه باشد.

تحصیلات عالی اغلب با مدرک لیسانس سه ساله آغاز می­شود. مدارک تحصیلات تکمیلی شامل مقاطع کارشناسی ارشد، یا تدریس شده یا با تحقیق، و مقطع دکترا هستند که حداقل سه سال طول می­کشد. هزینه­های تحصیل در مقاطع اول در دانشگاه­های دولتی برای دانشجویان انگلیسی، ولزی و اتحادیه اروپا 9،250 پوند در سال است.

به منظور تحصیل در انگلستان، چارچوب صلاحیت­های تنظیم شده (RQF) آزمون­های مدارس ملی و مدارک تحصیلی حرفه­ای را پوشش می­دهد. چارچوب صلاحیت‌های تحصیلات عالی (FHEQ) که با RQF گره خورده است، مدارک مربوط به نهادهای اعطای مدارک را پوشش می­دهد که به چارچوب صلاحیت‌های منطقه آموزش عالی اروپا که در فرآیند بولونیا ایجاد شده است‌، ارجاع داده می­شود.

برنامه ارزیابی دانشجویان بین المللی که توسط OECD هماهنگ شده است‌، در حال حاضر دانش و مهارت كلی 15 ساله انگلیس را در رده سیزدهم در زمینه خواندن سواد‌، ریاضیات و علوم قرار می­دهد. ‌در سال 2011‌، روندهای مطالعات بین المللی ریاضیات و علوم (TIMSS) دانش آموزان 13-14 ساله در انگلیس و ولز را برای ریاضیات در رتبه 10 و برای علوم 9 در جهان رتبه بندی کرد.

تحصیل در انگلستان در مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری)

دانشجویانی که تحصیل در انگلستان را با درجه یک را به پایان رسانده­اند، می­توانند برای دوره‌های‌‌ تحصیلات تکمیلی ‌‌‌‌اقدام کنند که شامل:

گواهینامه‌های ‌‌تحصیلات تکمیلی‌‌، دیپلم‌های ‌‌تحصیلات تکمیلی‌‌، گواهینامه تحصیلات تکمیلی‌‌حرفه­ای ‌‌در آموزش و پرورش، دوره‌های‌‌ سطح 6 با هدف کسانی‌‌که قبلا لیسانس را گذرانده­اند‌، دوره‌های‌‌سطح 7 کوتاه­تر از دوره کارشناسی‌‌ارشد کامل

مدرک کارشناسی‌‌ارشد (به طور معمول در یک سال گرفته می‌‌شود‌، گرچه ممکن است دوره کارشناسی ‌‌ارشد مبتنی ‌‌بر تحقیق دو سال طول بکشد) – تدریس یا تحقیق در سطح 7

دکترا (به طور معمول در سه سال اخذ می‌‌شود)؛ مدارک تحصیلی‌‌در سطح 8‌، سطح بالای‌‌ چارچوب‌های‌‌ مدارک‌، اغلب برای‌‌ ورود به دانشگاه نیاز به مدرک کارشناسی‌‌ ارشد دارند. اینها ممکن است صرفا مبتنی‌‌ بر تحقیق (PhD / DPhil) یا عمل (دکترای‌‌تخصصی) باشد.

تحصیل در انگلستان و معرفی‌‌دانشگاه­های‌‌برتر

71 دانشگاه برای تحصیل در انگلیس وجود دارد که در رتبه­بندی‌‌QS World University 2016-2017 در میان بهترین‌های ‌‌جهان قرار دارند‌، از جمله 4 دانشگاه در 10 دانشگاه برتر جهانی‌‌ و 26 دانشگاه دیگر در 200 دانشگاه برتر. در اینجا لیست 10 دانشگاه برتر در انگلستان آورده شده است.

دانشگاه کمبریج

دانشگاه آکسفورد

کالج دانشگاهی ‌‌لندن (UCL)

کالج امپریال لندن

دانشگاه ادینبورگ

کالج کینگ لندن (KCL)

دانشگاه منچستر

دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی‌‌لندن

دانشگاه بریستول

دانشگاه وارویک

دوره‌های‌‌ برتر برای‌‌ تحصیل در انگلستان به این صورت است که دانشگاه‌ها به هر دانشجو دوره‌های‌‌ مختلف و برنامه‌های‌‌ متناسب با منطقه مورد علاقه خود را ارائه می‌‌دهند. خواه دوره کارشناسی‌‌ یا کارشناسی‌‌ ارشد که دانشجو علاقمند به  ثبت نام در آن است، گزینه‌های ‌‌بی‌‌شماری‌‌ برای تحصیل در انگلستان وجود دارد. در ادامه مدارک و دوره‌های‌‌ دانشگاه‌های ‌‌انگلستان معرفی شده است.

حسابداری‌‌و مالی

مهندسی‌‌هواپیمایی ‌‌و ساخت

معماری

طراحی‌‌ هنری

مطالعات بازرگانی ‌‌و مدیریت

مهندسی‌‌ عمران

علوم کامپیوتر

نوشتن خلاق

دندانپزشکی

اقتصاد

تحصیلات

مهندسی ‌‌برق و الکترونیک

انگلیسی

علوم غذایی

مهمان­نوازی‌‌، اوقات فراغت‌، تفریح ​​و گردشگری

قانون

بازاریابی

مهندسی‌‌مکانیک

دارو

روانشناسی

درخواست ویزای‌‌ دانشجویی ‌‌برای ‌‌تحصیل در انگلستان

اگر 16 سال یا بیشتر دارید، شما می­توانید برای ویزای دانشجویی تحصیل در انگلستان درخواست بدهید. در ادامه این مطلب شرایط لازم برای درخواست ویزای دانشجویی آورده شده است:

 • پول کافی برای تأمین هزینه­های خود و پرداخت هزینه دوره خود را داشته باشید که بسته به شرایط شما مبلغ تحصیل در انگلستان متفاوت خواهد بود.
 • توانایی خواندن، نوشتن، صبحت کردن و درک انگلیسی را داشته باشید.
 • از والدین خود رضایت­نامه داشته باشید.

اگر 16 یا 17 ساله هستید و می­خواهید در یک مدرسه مستقل در انگلستان تحصیل کنید، ممکن است واجد شرایط ویزای دانشجویی کودک باشید. این ویزا جایگزین ویزای دانشجویی شده است.

اگر اهل اتحادیه اروپا، سوئیس‌، نروژ‌، ایسلند یا لیختن اشتاین هستید و از 31 دسامبر 2020 یا قبل از آن در انگلستان زندگی خود را شروع کرده­اید‌، می­توانید از طرح حل و فصل اتحادیه اروپا درخواست دهید. در حالیکه چنانچه از اول ژانویه 2021 به انگلیس می­آیید‌، باید برای تحصیل در انگلستان درخواست ویزا کنید. اولین تاریخی که ویزای دانشجویی شما از 1 ژانویه 2021 شروع می­شود.

اکنون این سوال مطرح می­شود که چه موقع اقدام کنیم؟ اینکه چه زمانی می­توانید اقدام کنید‌، به درخواست شما از داخل یا خارج از انگلستان بستگی دارد.

برای درخواست از خارج از انگلستان، اولین زمانی که می­توانید برای ویزا اقدام کنید، 6 ماه قبل از شروع دوره است. معمولا ظرف 3 هفته درباره ویزای خود تصمیم می­گیرید.

به منظور درخواست از داخل انگلستان، اولین زمانی که می­توانید اقدام کنید، 3 ماه قبل از شروع دوره است.

شما باید قبل از انقضا ویزای فعلی خود اقدام کنید. دوره جدید شما باید ظرف 28 روز از انقضا ویزای فعلی شروع شود. معمولا ظرف 8 هفته تصمیم گیری خواهید کرد.

هزینه درخواست ویزای دانشجویی از خارج از انگلستان 348 پوند است در حالیکه این هزینه برای تمدید یا تغییر ویزای دانشجویی از داخل انگلیس 475 پوند است.

روند دریافت ویزای‌‌ دانشجویی ‌‌برای‌‌تحصیل در انگلستان

می­خواهید بدانید برای تحصیل در انگلستان آیا شما نیاز به ویزای دانشجویی دارید و روند درخواست ویزا چگونه است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید:

شرایط ویزای انگلستان و معیارهای کلی مهاجرت توسط UK Visas and Immigration مدیریت می­شود که دارای یک سایت آسان برای پیمایش است تا به شما در تعیین نیاز به ویزای دانشجویی انگلیس کمک کند. در حالی که اتباع سوئیس و آنهایی از کشورهای اتحادیه اروپا / EEA در حال حاضر برای تحصیل در انگلستان به ویزا احتیاج ندارند، همه دانشجویان بین المللی دیگر، احتمالا به یک ویزا نیاز دارند.

نتیجه همه پرسی انگلیس در مورد عضویت در اتحادیه اروپا، منجر به عدم اطمینان درباره مقررات ویزا شده است، اما دولت انگلیس اعلام کرده است که تا سال 2021 تغییری در حقوق و وضعیت شهروندان اتحادیه اروپا ایجاد نخواهد شد.

انواع ویزای دانشجویی انگلستان

اگر در یک دوره کوتاه تحصیل می­کنید و بیش از 18 سال سن دارید، ممکن است واجد شرایط ویزای تحصیلات کوتاه مدت باشید. این مدت برای اکثر دوره­های کوتاه مدت تا شش ماه اعتبار دارد و برای دوره­های زبان انگلیسی تا 11 ماه نیز قابل تمدید است.

اگر در حال تحصیل در انگلستان در دوره طولانی­تری هستید، باید مطمئن شوید که موسسه انتخابی شما دارای مجوز حامی مالی Tier 4 است. یا می­توانید برای ویزای دانشجویی Tier 4 (کودک) (اگر 4-17 ساله هستید و می­خواهید در یک مدرسه مستقل در انگلستان تحصیل کنید) و یا ویزای دانشجویی Tier 4 (عمومی) برای افراد 16 سال به بالا درخواست کنید.

تحصیل در انگلستان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای‌‌تحصیلی

شرایط ویزای دانشجویی برای تحصیل در انگلستان به این صورت است که ارائه دهنده دوره شما ممکن است مایل باشد به شما کمک کند تا ویزای دانشجویی انگلستان را درخواست کنید. شما می­توانید حداکثر سه ماه قبل از تاریخ شروع دوره خود برای ویزا اقدام کنید. میانگین زمانهای پردازش ویزا برای کشور خود را بررسی کنید و مطمئن باشید که زمان زیادی در اختیار دارید.

ویزای دانشجویی انگلستان بر اساس یک سیستم مبتنی بر امتیاز اعطا می­شود. برای تأمین کلیه شرایط ویزای دانشجویی انگلستان، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • مشخصات گذرنامه شما
 • یک عکس جدید
 • پیشنهاد بی قید و شرط یک مکان در دوره ارائه شده توسط حامی مالی مجوز Tier 4، که توسط فرم تأیید پذیرش برای مطالعات (CAS) از ارائه دهنده دوره شما (به ارزش 30 امتیاز) اثبات می­شود
 • اثبات مهارت کافی زبان انگلیسی که با گذراندن یکی از آزمونهای امن زبان انگلیسی (SELT) به اثبات رسیده است. اگر اهل یک کشور انگلیسی زبان مانند ایالات متحده هستید یا مدرکی معادل مدرک انگلستان را در یک کشور انگلیسی زبان گذرانده­اید، نیازی به ارائه آن نخواهید داشت.
 • اثبات اینكه شما در تمام مدت اقامت خود در انگلیس از حمایت مالی برخوردار هستید (ارزش 10 امتیاز)
 • اگر دانشجوی غیر اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس هستید و در حال مطالعه موضوعی حساس هستید، ممکن است به گواهینامه ATAS نیز نیاز داشته باشید
 • اثبات حمایت مالی می­تواند به صورت حساب­های بانکی یا نامه­ای از طرف حامی مالی شما باشد، که نشان می­دهد شما می­توانید هزینه­های تحصیل، خوابگاه و زندگی خود را تأمین کنید. شما باید ثابت کنید که در صورت تحصیل در انگلستان در خارج از لندن 1015 پوند (1300 دلار آمریکا) در ماه دارید و اگر در لندن تحصیل کنید 1،265 پوند (1600 دلار آمریکا) در ماه لازم است.
 • همچنین ممکن است از شما خواسته شود اسنادی را نشان دهید که مدارک تحصیلی خود را نشان دهند و در یک مصاحبه یا تست بیومتریک شرکت کنید، که شامل اسکن دیجیتال اثر انگشتان است. بسته به کشور مبدا، ممکن است ملزم به انجام برخی واکسیناسیون­های پزشکی یا انجام آزمایش سل باشید.
 • اگر 16 یا 17 ساله هستید و برای ویزای دانشجویی Tier 4 (عمومی) درخواست می­کنید، باید رضایت کتبی والدین / سرپرستان خود را داشته باشید که می­توانید به طور مستقل زندگی و سفر کنید.

هزینه های ‌‌تحصیل در انگلستان

به طور کلی‌‌، تحصیل در انگلیس در هر سطح رایگان نیست. اما گاهی‌‌ اوقات‌، برای‌‌دوره‌های ‌‌انگلیسی‌‌ در انگلستان‌، هنگامی‌‌که برای ‌‌اولین بار وارد یک دوره می‌‌شوید‌، موسسه آموزشی به شما تخفیف می‌‌دهد (فقط برخی‌‌ از دوره‌ها و برخی‌‌ موسسات خاص). همچنین‌، برخی ‌‌از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ‌‌برنامه‌های‌‌ پیش دانشگاهی ‌‌را به شما ارائه می‌‌دهند. پس از ثبت نام در دوره اولیه؛ به شما پیشنهاد می‌‌شود که به دوره‌های ‌‌تکمیلی ‌‌بروید. در صورت پذیرش‌، هزینه پرداخت شده برای‌‌ دوره اولیه شما به دوره بعدی ‌‌منتقل می‌‌شود و شما دوره اولیه را به صورت رایگان شرکت کرده‌اید.

هزینه تحصیل در انگلستاندر موارد خاص‌، آموزش رایگان در برخی‌‌ از دانشگاه‌های ‌‌انگلستان وجود دارد‌، اما در چنین مواردی ‌‌یا از پرداخت بخشی ‌‌یا کل شهریه معاف خواهید شد.

تحصیل در انگلستان به همراه بورسیه تحصیلی

شرایط بورسیه برای تحصیل‌‌ در انگلستان به نوع بورس تحصیلی‌‌ بستگی‌‌ دارد. در مورد داشتن صلاحیت بورسیه تحصیلی ‌‌در انگلیس هیچ قانون کلی ‌‌وجود ندارد. همه بورسیه‌ها شرایط خاص خود را دارند‌، برخی ‌‌از آنها به نمره خاصی‌‌ نیاز دارند و برخی ‌‌از بورس‌های ‌‌تحصیلی ‌‌فقط برای‌‌کشورهای‌‌ خاص است. شما باید کمی ‌‌تحقیق کنید و ببینید آیا واجد شرایط بورسیه هستید، اما می‌‌توان به برخی‌‌ از شرایط عمومی ‌‌بورس برای تحصیل در ‌‌انگلستان اشاره کرد. تحت یکی ‌‌از این شرایط‌، متقاضی ‌‌باید درخواست خود را به یک مرکز پذیرش دانشجو در انگلستان ارسال کند. در غیر این صورت‌، برنامه پردازش نمی‌‌شود. متقاضیان بورسیه تحصیلی ‌‌انگلستان نیز باید مهارت خود را در زبان انگلیسی ‌‌به اثبات برسانند. آزمون‌های ‌‌آیلتس‌، تافل و PTE برای همین منظور است. البته لازم به ذکر است که نمره هر آزمون برای ‌‌هر بورس تحصیلی ‌‌و هر دانشگاه متفاوت است. یکی ‌‌دیگر از شرایط اخذ بورس تحصیلی ‌‌محدودیت مالی ‌‌است که برای ‌‌هر بورسیه متفاوت می­باشد.

بورسیه تحصیلی در انگلستاندامنه سنی ‌‌نیز یکی ‌‌از شرایط بورسیه‌ها برای ‌‌تحصیل ‌‌در انگلستان است‌ که برای‌‌ هر سطح از تحصیلات‌، یک محدوده سنی‌‌ متفاوت وجود دارد. به عنوان مثال‌، برخی ‌‌از بورسیه‌ها فقط برای‌‌افراد تا 25 سال است. به طور کلی‌‌، متقاضیان بورسیه دانشگاه انگلستان باید مدارک و توانایی‌های ‌‌علمی‌‌خود را ثابت کنند. یکی ‌‌از مواردی‌‌ که شانس شما را برای ‌‌گرفتن بورس تحصیلی ‌‌افزایش می‌‌دهد‌، نامه­ای ‌‌است که باید برای‌‌ کمیته بورس تحصیلی ‌‌به اندازه کافی‌‌ قانع‌کننده باشد، اما فقط درصد بسیار کمی ‌‌از متقاضیان می‌‌توانند به صورت رایگان تحصیل کنند. این فرصت به مدارک ارائه شده توسط دانشجویان بین المللی ‌‌متقاضی‌‌ دریافت مدرک در انگلستان بستگی‌‌ دارد. به همین ترتیب‌، تعداد محدودی ‌‌از دانشجویان واجد شرایط هستند.

اگر قصد دارید برای‌‌ بورس تحصیلی ‌‌از دانشگاه‌ها و موسسات انگلستان اقدام کنید‌، می‌‌توانید با ارائه مدارک و دریافت مشاوره تخصصی از مشاوران ما‌، نتیجه درخواست خود را بررسی‌‌ کنید.

کار حین تحصیل در انگلستان

از برخی از بالاترین هزینه­های تحصیل در جهان گرفته تا یکی از گران­ترین کشورها برای زندگی، تحصیل در انگلستان هزینه زیادی دارد.

خوشبختانه، گزینه های زیادی برای شما وجود دارد که می­توانید تحصیلات خود را در دانشگاه­های انگلیس به شکل یک ماموریت آسان انجام دهید. سیستم وام دانشجویی به خوبی توسعه یافته و به راحتی در دسترس، به علاوه بسیاری از طرح­های بورس تحصیلی، کمک مالی کافی برای تحصیل در انگلستان را به شما ارائه می­دهد. در این نوع دوره­ها، دانشجو می­تواند تا 20 ساعت در هفته کار کند.

کار حین تحصیل در انگلستاندر هر دوره­ای که دانش آموز زیر 16 سال و دارای ویزای Tier 4 (کودک) باشد، در انگلستان با محدودیت­هایی روبرو خواهید شد که ساعات کاری به عناصر کمی از جمله نوع دوره و نوع حامی مالی سطح 4 که در آن تحصیل می­کنید بستگی دارد. دانشجویان تمام وقت می­توانند حداکثر 20 ساعت در هفته کار کنند. از آنجا که یک تعریف قانونی از هفته وجود ندارد، نمی­توانید به طور متوسط ​​یک هفته را در مدت زمان طولانی انجام دهید. بر اساس این قانون، منظور از هفته، مدت 7 روز بین دوشنبه و یکشنبه است.

انواع مشاغلی که مجاز به انجام آنها نیستید

پس از اطمینان از اینکه همزمان با تحصیل در انگلستان، اجازه کار دارید، اکنون باید با محدودیت­های مربوط به نوع کاری که مایل به انجام آن هستید، مقابله کنید. مشاغل خاصی وجود دارد که شما مجاز نیستید هنگام تحصیل در انگلستان انجام دهید. در زیر برخی از انواع آنها وجود دارد که نمی­توانید هنگام داشتن ویزای Tier 4 با آنها درگیر شوید:

 • آزاد اشتغال داشته باشید یا کار کنید
 • یک فعالیت تجاری را شروع کنید
 • شغل دائمی تمام وقت
 • ورزشکار حرفه­ای از جمله مربی ورزشی
 • به عنوان یک دندانپزشک یا پزشک در آموزش کار کنید، مگر اینکه در یک برنامه بنیادی ثبت نام کرده باشید.

به طور کلی، هدف اصلی ویزای دانشجویی در انگلستان این است که راهی برای تحصیل بدون مانع باشد. علی رغم اینکه فقط برای اجازه تحصیل در دانشگاه طراحی شده است، ویزای دانشجویی شما همچنین می­تواند در محدوده زمانی خاصی کار کند. با این حال، توجه داشته باشید که میزان مجاز بودن کار شما بیشتر برای سودهای حرفه­ای یا تکمیل بودجه شما است. در غیر این صورت، دولت می­خواهد اطمینان حاصل کند که شما در هنگام کار مسیر تحصیل خود را از دست نمی­دهید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.