تحصیل در نیوزلند | بررسی شرایط تحصیل در نیوزلند در سال 2021

0 129

تحصیل در نیوزلندتحصیل در نیوزیلند و بررسی آن

آیا قصد تحصیل در نیوزیلند را دارید؟ دانشگاه‌هایی با شهرت خوب‌، کیفیت بالای زندگی‌، جوامع مختلف‌، شهرهای شلوغ و بی نظیر، مناظر طبیعی جذاب و طیف وسیعی از کارهای بی نظیر در فضای باز‌، همه در یک منطقه نسبتا کوچک وجود دارند.­ کسانی که علاقه زیادی به فضای باز دارند می­توانند از یخچال‌های طبیعی‌، کوه‌ها‌، جنگل‌های بارانی و البته سواحل فراوان لذت ببرند. برای آگاهی از برترین دانشگاه‌ها‌، شهرهای دانشجویی محبوب و اطلاعات عملی در مورد برنامه‌ها‌، هزینه‌ها و ویزا‌ تحصیل در نیوزیلند تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

نیوزیلند یکی از انواع کشورهای جزیره­ای می­باشد که در اقیانوس آرام واقع شده است. این کشور شامل دو جزیره شمالی و جنوبی می­باشد. اگرچه تعداد زیادی جزیره کوچکتر نیز در این کشور وجود دارد. نزدیکترین کشورها به نیوزیلند استرالیا و کشورهای جزیره اقیانوس آرام مانند فیجی‌، کالدونیای جدید و تونگا هستند.

مناظر زیبای نیوزیلند که از طریق مجموعه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها به شهرت جهانی رسیده اند‌، به لطف فوران‌های آتشفشانی باستان متنوع است. نیوزیلند ترکیبی غنی از فرهنگ‌های مختلف‌، از جمله Maori‌، Pakeha  (مردم اروپایی تبار)‌، آسیا و اقیانوس آرام را ارائه می‌دهد. این کشور پیشرفته، در رتبه بندی ملی عملکرد خوبی دارد. این رتبه بندی تمام جنبه‌ها را از جمله کیفیت زندگی‌، بهداشت‌، تحصیلات و آزادی اقتصادی شامل می‌شود‌. غالب­ترین بخش اقتصاد ملی بخش خدمات است و پس از آن بخش صنعتی قرار دارد. مهمترین جاذبه‌های گردشگری در نیوزیلند عبارتند از:

شبه جزیره کوروماندل

پارک ملی آبل تاسمان

برج آسمان (اوکلند)

ناپیر آرت دکو

کایکورا

از جمله موسسات آموزش عالیه کشور نیوزیلند می­توان به وجود دانشگاه‌ها‌، مجموعه­های خصوصی و پلی تکنیک‌های مختلف اشاره کرد. 8 دانشگاه برتر برای تحصیل در نیوزیلند در دسترس است که همه آنها آموزشی با کیفیت عالی را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهند که تمام آنها در 500 دانشگاه برتر جهانی قرار دارند. بالاترین درجه مربوط به دانشگاه اوکلند با رتبه 82 است و پس از آن دانشگاه اوتاگو در رتبه 151 قرار دارد.

یکی از مزیت­های اصلی تحصیل در نیوزیلند، داشتن رویکردی خاص و ویژه مبتنی بر تشویق دانش آموزان به عنوان یک فرد متفکر و ایجاد راه­حل­های مبتکرانه توسط آنها می­باشد. گزینه‌هایی برای کسب مدارک خاص مانند دیپلم تحصیلات تکمیلی و افتخارات مختلف نیز وجود دارد‌.

تحصیل در نیوزیلند در مدارس

سیستم آموزشی عالی تحصیل در نیوزیلند، جامعه خاص و متفاوت آنها را نشان می‌دهد‌، که از توانایی‌های متفاوت، قومیت­ها‌، سطوح درآمدی، اعتقادات مذهبی و ایده‌های آموزش و یادگیری استقبال می‌کنند. سیستم آموزشی نیوزیلند دارای 3 سطح آموزش اولیه دوران کودکی – از زمان شروع تولد تا سن ورود به مدرسه، آموزش ابتدایی و متوسطه – از 5 تا 19 سالگی و آموزش عالی و حرفه­ای می­باشد.­

آموزش اوایل دوران کودکی با یادگیری زودهنگام به کودکان کمک می‌کند تا اعتماد به نفس کافی داشته و کنجکاو باشند. این مسئله به کودک شما کمک می‌کند تا هنگام رفتن به مدرسه مهارت‌های مهمی ‌را کسب کرده و در زندگی قدرتمند‌، شاد و موفق باشد.

آموزش اولیه کودکی (ECE) اجباری نیست اما حدود 96.8٪ از کودکان در ECE شرکت می‌کنند. انواع مختلفی از خدمات ECE وجود دارد و همه یادگیری‌هایی که کودکان در یک سرویس ECE یا Kōhanga Reo تجربه می‌کنند توسط چارچوب برنامه درسی Te Whāriki هدایت می‌شوند.

آموزش ابتدایی و متوسطه، سطح دوم آموزش برای تحصیل در نیوزیلند می­باشد. اگر شهروند نیوزیلند یا دارای اقامت دائم باشید‌، تحصیلات فرزندان شما در سن 5 تا 19 سالگی در مدارس دولتی (مدارسی که تحت مالکیت دولت و بودجه هستند) رایگان است.

تحصیل از سن 6 تا 16 سالگی اجباری است. در اکثر مدارس‌، کودک شما می‌تواند از روزی که 5 ساله می­شود مدرسه را شروع کند (لازم نیست تا شروع سال تحصیلی جدید صبر کنید). با این حال، برخی از مدارس سیاست شروع مدرسه کودکان را به عنوان یک گروه در ابتدای هر ترم (ورود گروهی) دارند.

بنابراین، تحصیلات ابتدایی کودک شما از سال 1 شروع می‌شود و به سال 8 (حدود 5-12 سالگی) و تحصیلات متوسطه از سال 9 به سال 13 (حدود 13 تا 17 سالگی) می­رسد. بسیاری از کودکان به مدرسه­ای نزدیک به محل زندگی خود می‌روند. در بسیاری از مدارس طرح ثبت نام به نام منطقه بندی وجود دارد. اگر در منطقه­ای نزدیک به مدرسه (منطقه مدرسه) زندگی می‌کنید‌، سیستم آموزشی تحصیل در نیوزیلند تضمین می‌کند که فرزند شما در آن مدرسه مکان پیدا کند. اگر می‌خواهید فرزندتان به مدرسه­ای خارج از منطقه محل زندگی شما برود‌، ممکن است مجبور شوید که درخواست دهید. بسته به مدارس منطقه شما‌، ممکن است شما این انتخاب را داشته باشید که فرزند خود را به یک مدرسه تک جنسیتی یا آموزشی مشترک بفرستید.

بودجه بیشتر مدارس در نیوزیلند توسط ایالت (مدارس دولتی) تأمین می‌شود. آنها برنامه درسی ملی را آموزش می‌دهند و سکولار (غیر مذهبی) هستند. مدارس تلفیقی ایالتی برای تحصیل در نیوزیلند، مدارسی هستند که بودجه آنها توسط دولت تأمین می‌شود و برنامه درسی ملی را آموزش می‌دهند. آنها اهداف و مقاصد خود را برای انعکاس ارزشهای خاص خواهند داشت و بر اساس یک فلسفه یا دین خاص تنظیم می‌شوند.

مدارس خصوصی مقداری بودجه دولتی می‌گیرند، اما بیشتر از طریق دریافت شهریه والدین تأمین می‌شوند. آنها برنامه‌های یادگیری خود را توسعه می‌دهند و نیازی نیست که از برنامه درسی ملی پیروی کنند.

آموزش متوسط ​​مائوری جایی است که حداقل 51٪ از اوقات‌، همه یا بعضی از دروس، به زبان مائوری آموزش داده می‌شود.

تحصیل در نیوزیلند در مقطع کارشناسی

برای تحصیل در نیوزیلند در مقطع تحصیلی لیسانس، 8 دانشگاه با بودجه دولتی در دسترس است. هر دانشگاهی در رشته‌های مختلفی مدرک ارائه می‌دهد. همه دانشگاه‌ها در سطح بین المللی به خوبی شناخته شده­اند. آنها با دانشگاه‌های کشورهای دیگر در زمینه برنامه‌های تحقیق و تدریس، و با جامعه تجاری در نیوزیلند و خارج از کشور در زمینه تحقیق و توسعه کار می‌کنند.

سال تحصیلی آموزش عالی برای تحصیل در نیوزیلند از مارس تا نوامبر ادامه دارد. با این حال‌، برخی از دوره‌ها ممکن است از ماه جولای شروع شوند. اکثر دانشگاه‌ها در نیوزیلند فقط دو ترم دارند‌، به استثنای دانشگاه ویکتوریا ولینگتون که دارای سه ترم (سه ماهه ترم) است. متقاضیان علاوه بر گذراندن مدارک سطح متوسطه توسط دانشگاه‌های نیوزیلند‌، باید مهارت زبان انگلیسی را نیز معمولا با شرکت در آزمون‌های آیلتس یا تافل اثبات کنند. کشور نیوزیلند دارای خدمات متمرکز برای دانشجویان نمی­باشد‌، بنابراین دانشجویان باید در وب سایت‌های رسمی‌ دانشگاه مورد علاقه خود به صورت جداگانه، درخواست دهند که مهلت انجام آن، توسط هر موسسه تعیین می‌شود. بعد از اینکه پذیرفته شدید و هزینه‌های خود را پرداخت کردید‌، دانشگاه نامه “پیشنهاد مکان تأیید شده” را برای شما ارسال می‌کند‌، نامه­ای که هنگام درخواست ویزا دانشجویی برای تحصیل در نیوزیلند به آن نیاز خواهید داشت.

تحصیل در نیوزیلند در مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری)

تحصیل در نیوزیلند در مقطع مدرک کارشناسی ارشد نه تنها شما را برای جهان امروز‌، بلکه برای داشتن آینده­ای متفاوت نیز آماده می‌کند. و اما چه چیزی تحصیل در نیوزیلند را متفاوت می‌کند؟ سبک یادگیری در نیوزیلند بر حل مسئله و تفکر انتقادی تأکید دارد. اینها مهار­تهای اساسی برای نیروی کار جهانی است. پروژه‌های دنیای واقعی‌، فرصت‌های کارآموزی و پیوندهای صنعت به شما اطمینان می‌دهند که هنگام فارغ التحصیلی آماده کار هستید.

شما می‌توانید با تحصیل در نیوزیلند، درجه استادی خود را در مدت 18 ماه به پایان برسانید. برنامه‌های متناسب با انعطاف­پذیری مسیر شغلی، منجر به سرعت بخشیدن یا گسترش برنامه شما می‌شود. هر هشت دانشگاه نیوزیلند در 3 درصد برتر جهان قرار دارند. در هر دانشگاهی که برای تحصیل در نیوزیلند انتخاب می‌کنید‌، می‌توانید از یک صلاحیت رقابت جهانی که شما را برای آینده شغلی خود آماده می‌کند‌، برخوردار شوید.

اگر تصمیم به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاهی در نیوزیلند گرفته­اید‌، باید مدارک مناسب را برای اثبات متناسب بودن با شرایط دانشگاه جمع آوری کنید. اطلاعات شخصی کامل‌، مدارک قبلی‌، اطلاعات مالی و بیانیه شخصی را ارائه دهید. و اما چه مدارکی را باید برای درخواست تحصیل در نیوزیلند ارائه دهید؟

برای مراجعه به دانشگاهی جهت تحصیل در نیوزیلند از شما خواسته می‌شود برخی از مدارک زیر را ارائه دهید:

 • شناسنامه
 • ارائه عکس‌ جدید؛
 • تحویل گذرنامه یا شناسنامه؛
 • ارائه توصیه نامه از کارفرمایان یا اساتید قبلی؛
 • کپی مدارک قبلی اعم از دیپلم یا گواهینامه، مدرک فارغ التحصیلی لیسانس؛
 • ریز نمرات دانشگاهی
 • رزومه شخصی؛
 • اثبات مالی اینکه بیانگر توانایی پشتیبانی از اقامت خود در کشور نیوزیلند در طول تحصیل.

با توجه به موضوع یا رشته تخصصی انتخاب شده برای دوره کارشناسی ارشد، ممکن است برای ارائه نمره آزمون­هایی مانند GMAT و GRE از شما درخواست شود. بنابراین، باید به دقت بررسی کنید که آیا موسسه مربوطه به هر یک از این موارد احتیاج دارد یا خیر. لیست اسناد، به نیازهای خاص دانشگاه‌های نیوزیلند بستگی دارد. بنابراین، ممکن است از شما خواسته شود که علاوه بر موارد فوق، اسناد اضافی را نیز ارائه دهید. همچنین، احتمالا باشید ترجمه رسمی ‌انگلیسی اسناد یا ترجمه‌های خود را به زبان محلی ارائه دهید.

تحصیل در نیوزیلند و معرفی دانشگاه­های برتر

مطابق رتبه بندی QS World University Rankings® برای تحصیل در نیوزیلند شما می­توانید 8 دانشگاه برتر را انتخاب کنید. همچنین، سیستم تحصیلات عالیه در این کشور، دارای 18 موسسه فناوری و پلی تکنیک است که دوره‌های حرفه­ای را با تمرکز بر مهارت‌های عملی و تجارب عملی و طول مدت دوره و سطوح مختلف ارائه می‌دهند‌. چارچوب صلاحیت‌های نیوزیلند (NZQF) در قلب سیستم آموزش عالی نیوزیلند است و اطمینان حاصل می‌کند که استانداردهای کیفیت حفظ می‌شود.

بسیاری از دانشجویان خوشحال خواهند شد که بدانند اندازه کلاس در نیوزیلند کوچک است‌، به این معنی که شما می‌توانید سطح خوبی از تعامل استاد / دانشجو را انتظار داشته باشید. سیستم آموزش عالی کشور تحصیل در نیوزیلند در رتبه بندی سیستم QS 2018  در مقام شانزدهم جهان قرار دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره پنج دانشگاه برتر نیوزیلند بیشتر بدانید:

دانشگاه اوکلند

دانشگاه اوکلند را می­توان به عنوان بزرگترین دانشگاه و دارای بالاترین رتبه برای تحصیل در نیوزیلند معرفی کرد. ، این دانشگاه بر اساس رتبه بندی QS World University 2019‌ دارای مقام 85 است. دانشگاه اوکلند در سال 1883 تاسیس شد و قبل از انحلال دانشگاه نیوزیلند در 1961 کالج تشکیل دهنده دانشگاه بود. این دانشگاه از هشت دانشکده تشکیل شده است و در حال حاضر بیش از 40000 دانشجو دارد. دانشگاه اوکلند در بزرگترین شهر نیوزیلند‌، اوکلند واقع شده است‌، که برای بسیاری از دانشجویان از سراسر جهان‌ یک انتخاب برتر و جذاب­ می­باشد.

دانشگاه اوتاگو

در سال 1869، دانشگاه اوتاگو به عنوان کهن‌ترین موسسه تحصیلات عالیه برای تحصیل در نیوزیلند ایجاد شد. این دانشگاه، دومین مقام در نیوزیلند در رتبه بندی QS World University Rankings 2019 است که در رتبه 175 مشترک جهان قرار دارد. این دانشگاه که شعار آن “جرات خردمند بودن” است‌، در حال حاضر حدود 20،800 دانشجو را در چهار دانشکده خود (علوم انسانی‌، علوم‌، علوم بهداشتی و بازرگانی) تدریس می‌کند. این دانشگاه در Dunedin واقع شده است‌، که دومین شهر بزرگ جزیره جنوبی است.

دانشگاه ویکتوریا ولینگتون

دانشگاه ویکتوریا ولینگتون سومین دانشگاه برتر برای تحصیل در نیوزیلند در رتبه بندی QS World University Rankings 2019‌ است که رتبه مشترک 221 جهانی را دارد. این دانشگاه در سال 1897 به عنوان کالج تشکیل دهنده دانشگاه نیوزیلند تاسیس شد و در سال 1961 به یک موسسه مستقل تبدیل شد. این دانشگاه میزبان حدود 22000 دانشجو در 9 دانشکده خود است. این دانشگاه به دلیل برنامه‌های خود در رشته‌های حقوقی‌، علوم انسانی و برخی از رشته‌های علمی‌کاملا مشهور است و دروس گسترده دیگری را نیز ارائه می­دهد.

دانشگاه کانتربری

دانشگاه کانتربری نیز برای تحصیل در نیوزیلند در جزیره جنوبی‌، در شهر بزرگ کریستچرچ واقع شده است. این دانشگاه در رتبه 4 کشوری و 231 مشترک جهان قرار دارد. این موسسه در سال 1873 تاسیس شد‌، که آن را به دومین موسسه آموزش عالی قدیمی ‌کشور تبدیل کرد و حدود 15000 دانشجو در آن ثبت نام کرده­اند. دوره‌هایی که در رشته‌هایی از جمله هنر‌، تجارت‌، مهندسی‌، هنرهای زیبا‌، جنگلداری‌، علوم بهداشتی‌، حقوقی‌، موسیقی‌، مددکاری اجتماعی‌، آسیب شناسی گفتار و زبان‌، علوم‌، مربیگری و تدریس ورزشی ارائه می‌شوند.

دانشگاه وایکاتو

دانشگاه وایکاتو در سال 2019 در جایگاه 274 ام جهان قرار داشت. این دانشگاه یکی از دانشگاه­های برتر جوان برای تحصیل در نیوزیلند است که در سال 1964 ایجاد و در شهرهای همیلتون و تاورانگا در جزیره شمالی واقع شده است. این دانشگاه حدود 12،300 دانشجو دارد و در 350 موضوع برتر دانشگاه QS World Rankings by Subject 2019  برای نه موضوع ظاهر می‌شود.

سه دانشگاه دیگر در نیوزیلند‌، دانشگاه مسی‌، دانشگاه لینکلن و دانشگاه فناوری اوکلند‌، همه در میان 500 موسسه برتر جهان در QS World University Rankings 2019 قرار دارند.

درخواست ویزا دانشجویی برای تحصیل در نیوزیلند

اگر قصد دارید تا بیشتر از مدت سه ماه تحصیلی در نیوزیلند اقامت داشته باشید، باید برای دریافت ویزا تحصیل در نیوزیلند اقدام کنید. شرایط ویزا دانشجویی در کشور نیوزیلند شامل موارد زیر است:

 • اثبات پیشنهاد مکان تأیید شده در یک موسسه
 • شواهد بودجه کافی برای تأمین هزینه‌های زندگی (حداقل 15000 دلار استرالیا در هر سال‌، که حدود 10100 دلار است) و پرواز به کشور خود
 • گذرنامه و دو عکس اخیر به اندازه گذرنامه در صورت استفاده از فرم درخواست کاغذی‌، یا یک عکس در صورت درخواست آنلاین
 • بیمه سلامت برای افراد زیر 18 سال
 • نامه­ای برای تضمین محل اقامت مناسب برای افراد بالای 17 سال‌،
 • گواهی پلیس بیانگر عدم سوء پیشینه برای دوره‌های بیش از 12 ماه‌،
 • گواهینامه‌های پزشکی‌ که ممکن است شامل غربالگری سل باشد.

روند دریافت ویزا برای تحصیل در نیوزیلند

درخواستهای ویزا برای تحصیل در نیوزیلند از طریق نزدیکترین شعبه سازمان مهاجرت این کشور یا به صورت آنلاین انجام می‌شود. هزینه درخواست بسته به اینکه از کجا درخواست می‌کنید، متفاوت است و به صورت آنلاین 10 درصد ارزان­تر است. اگر اهل استرالیا هستید یا کشور اصلی شما با نیوزیلند توافق خاصی دارد‌، نیازی نیست تا نسبت به اخذ ویزا تحصیل در نیوزیلند اقدام کنید.

هنگامی‌که ویزا دریافت کردید‌، می‌توانید تا چهار سال در کشور بمانید و اجازه دارید تا 20 ساعت در هفته کار کنید. شما باید در یک موسسه تأیید شده ثبت نام کنید و پول لازم برای پرداخت هزینه دوره خود را داشته باشید. شما می‌توانید برای ویزای خود در سفارت یا کنسولگری نیوزیلند کشور خود اقدام کنید. پردازش بیشتر ویزاهای ویزیتوری‌، دانشجویی و کاری ممکن است هشت هفته طول بکشد‌، اما در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا تحصیل در نیوزیلند‌، لطفا به وب سایت مهاجرت نیوزیلند مراجعه کنید.

تحصیل در نیوزیلند و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی

معمولا مدارک زیر را با درخواست خود برای ویزای دانشجویی تحصیل در نیوزیلند باید ارائه دهید:

 • پیشنهادی از طرف ارائه دهنده خدمات آموزشی تأیید شده
 • شواهدی بر داشتن پول کافی برای پرداخت شهریه خود
 • پاسپورت و عکس (های) پاسپورت قابل قبول شما
 • اثبات بودجه – 15000 دلار در سال‌، برای تأمین هزینه‌های زندگی شما
 • یک کپی از بلیط هواپیما به خانه‌، یا اثبات اینکه پول کافی برای خرید آن دارید
 • تضمین خوابگاه (اگر زیر 18 سال ندارید‌)
 • هزینه درخواست ویزا شما
 • همچنین ممکن است از شما بخواهند گواهی پزشکی و عکسبرداری از قفسه سینه و گواهی پلیس را ارائه دهید.

 هزینه های تحصیل در نیوزیلند

هزینه تحصیل در نیوزیلند بدین صورت است که موسسات آموزشی مجاز به تعیین شهریه خود هستند. در واقع، میزان شهریه پرداختی توسط شما بر اساس موسسه پذیرش شده متفاوت خواهد بود. دانشجویان بین المللی، باید برای یک دوره کارشناسی بین 22 تا 32 هزار دلار و برای دوره کارشناسی ارشد بین 26 تا 37 هزار دلار بپردازند. با این حال‌، اگر دوره­ای مانند پزشکی‌، مهندسی یا دامپزشکی را انتخاب کنید‌، احتمالا هزینه‌های شما بالاتر خواهد بود. شهریه تمام دانشجویان دکترا یکسان و برابر 6500 تا 9000 دلار در سال است. برای اطلاع از هزینه­های دوره خاص خود‌، با موسسه تحصیل در نیوزیلند تماس بگیرید.

هزینه تحصیل در نیوزلندهزینه‌های زندگی بستگی به محل سکونت شما در نیوزیلند دارد. همانند اکثر کشورها‌، برای زندگی شهرهای بزرگتر نیاز به بودجه بیشتری نسبت به شهرهای کوچکتر دارند. توصیه می‌شود سالانه بین 15 تا 27 هزار دلار بودجه مالی داشته باشید. اگر شما قصد دارید تا بیشتر از یک سال در نیوزیلند به تحصیل بپردازید، باید اثبات کنید که برای تأمین هزینه­های زندگی خود در اولین سال اقامت حداقل 15000 دلار تامین مالی به همراه دارید. اگر حداکثر یک سال در حال تحصیل در نیوزیلند هستید‌، لازم است ثابت کنید که حداقل 1250 دلار برای هر ماه تحصیلی به همراه دارید.

تحصیل در نیوزیلند به همراه بورسیه تحصیلی

بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در همه سطوح‌، از جمله دانشجویانی که می‌خواهند دکترا بگیرند‌، در دسترس است. این بورسیه‌ها توسط خود موسسات یا دولت ارائه می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داشتن صلاحیت بورسیه با موسسه خود تماس بگیرید یا از فهرست رسمی ‌بورس تحصیل در نیوزیلند استفاده کنید.

بورسیه-تحصیلی--در-نیوزلندبورسیه‌های تحصیلی مختلفی برای حمایت از کسانی که قصد دارند در کشور نیوزیلند تحصیل کنند، از جمله بورس تحصیلی ارائه شده توسط دولت این کشور در دسترس است. وب سایت آموزش و پرورش نیوزیلند دارای ابزار جستجوی مناسبی می­باشد که شما می­توانید با استفاده از آن  بورسیه‌های تحصیلی مربوط به رشته تحصیلی، میزان تحصیلات یا حتی ملیت‌، و یا حتی ملیت خود را جستجو کنید.

کار حین تحصیل در نیوزیلند

اگر چه اعتماد بیش از حد به درآمد حاصل از کار دانشجویی نیمه وقت ایده خوبی نیست‌، ویزای دانشجویی تحصیل در نیوزیلند به شما امکان می‌دهد تا در طول مدت ترم تا 20 ساعت در هفته و در تعطیلات تمام وقت به طور کامل کار کنید. افرادی که از طریق تحقیق، کارشناسی ارشد یا دکترا را دنبال می‌کنند‌، از نظر تعداد ساعات کار می‌توانند نامحدود باشند.

کار حین تحصیل در نیوزلندبنابراین، ویزای دانشجویی تحصیل در نیوزیلند معمولا به دانشجویان تمام وقت این امکان را می‌دهد که در طول سال تحصیلی حداکثر 20 ساعت در هفته و در تعطیلات تابستان حداکثر 40 ساعت در هفته کار کنند. این مورد هم در دانش آموزان دبیرستان و هم در مقاطع متوسطه صدق می‌کند.

ویزای دانشجویی خود را بررسی کنید، چرا که به شما نشان می‌دهد که تا چه زمانی اجازه کار دارید. درباره انجام کار همزمان با تحصیل در نیوزیلند می‌توانید در وب سایت NauMai NZ Education اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.