پروژه کورت یارد قبرس

COURTYARD LONG BEACH

0 422

پروژه کورت یارد قبرسپروژه کورت یارد قبرس یکی از بزرگترین و زیبا ترین پروژه های قبرس شمالی میباشد، که در نزدیکی ساحل زیبا و دل انگیز لانگ بیچ قرار گرفته است از لوکس ترین پروژه های اجرا شده در قبرس شمالی به حساب می آید که توسط یکی از بزرگترین شرکت های ساخت و ساز قبرس در حال اجرا میباشد.

این پروژه دارای واحدهای استدیو، تک خوابه، دو خوابه، سه خوابه و همچنین واحدهای دوبلکس و پنت هاوس میباشد. پروژه کورت یارد یکی از بهترین گزینه ها برای خرید خانه در قبرس شمالی و همچنین خرید خانه در فاماگوستا می باشد. مساحت واحدهای پروژه لوکس کورت یارد به شرح زیر میباشد.

نوع واحد متراژ بر حسب متر مربع
واحدهای استدیو پروژه کورت یارد 49-61
واحدهای تک خوابه پروژه کورت یارد 76-87
واحدهای دو خوابه پروژه کورت یارد 110-140
واحدهای سه خوابه پروژه کورت یارد 165-180

واحدهای این پروژه لوکس به شکلی زیبا و جذاب طراحی شده اند. و چشم اندازی زیبا و دل انگیز دارند. شما میتوانید در ویدئوهای زیر، فیلمی کوتاه از نمونه واحدهای این پروژه را مشاهده کنید. در ابتدا به سراغ فیلیمی از واحدهای تک خوابه پروژه کورت یارد قبرس می رویم. با ما همراه باشید.

 

شما می توانید برای مشاهده فیلم های بقیه واحدها با موسسه حقوقی دادمهر عدالت در تماس باشید. همچنین مشاوران ما آماده ارائه هرگونه مشاوره تخصصی در زمینه خرید ملک در قبرس شمالی هستند.

شرایط پرداخت پروژه کورت یارد قبرس

به منظور رفاه حال مشتریان و آسان کردن شرایط خرید آپارتمان در قبرس شمالی برای عموم مشتریان، دو نوع شرایط پرداخت برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

روش اول پرداخت

  • 30% از مبلغ کل در ابتدای قرارداد
  • 70% از مبلغ کل بصورت اقساط بدون بهره تا تمام پروژه و  تحویل کلید

روش دوم پرداخت

  • 30% از مبلغ کل در ابتدای قرارداد
  • 40% از مبلغ کل اقساط بدون بهره تا پایان پروژه (تا اینجا و در واقع با پرداخت 70% از مبلغ کل، کلیدها تحویل داده میشود)
  • 30% باقی مانده طی 24 ماه با اقساط بدون بهره
Leave A Reply

Your email address will not be published.