تحصیل معماری داخلی قبرس

Interior Architecture

تحصیل معماری داخلی در قبرسشغل معماری داخلی یک حرفه تخصصی چند جانبه می باشد که به طراحی فضای داخلی ساختمان و محیط می پردازد. هدف از رشته معماری داخلی قبرس ، آموزش دادن معماران جوان، با دانش و تخصص بالا برای ایجاد نماهای داخلی جذاب و لوکس می باشد. در تغییر و توسعه دنیای طراحی، در رشته  کارشناسی معماری داخلی قبرس دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس EMU دانشجویان با مسائل مختلفی درگیر می شوند که در ارتقای سطح علمی آنها بسیار موثر است.  از جمله این فعالیت ها عبارتند از دور های طراحی ؛ آماده سازی پروژه انتخاب مواد و جزئیات؛ مدل سازی؛ ارائه؛ تولید؛ و مسائل کاربردی در دنیای معماری داخلی از جمله بافت، نور طبیعی و مصنوعی، صدا، حرارت، تهویه، تهویه مطبوع، مبلمان و غیره مقابله می باشد. رشته معماری داخلی قبرس در دانشگاه مدیترانه شرقی در قالب دو برنامه ترکی و انگلیسی برگزار می شود. البته توجه کنید که مدارکی که به  زبان ترکی می باشند مورد تایید وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران نمی باشد. پس متقاضیان تحصیل در قبرس در رشته کارشناسی معماری داخلی بایستی به زبان انگلیسی به تحصیل در قبرس بپردازند. در این رشته هدف تمرکز بر قدرت خلاقیت دانش آموزان می باشد تا به آنها این قدرت را بدهد تا بتوانند مسائل را از دیدگاه های مختلف بررسی کنند. رشته کارشناسی معماری داخلی قبرس در دانشگاه مدیترانه شرقی EMU در بین دانشجویان ایرانی بسیار پرطرفدار می باشد زیرا بازار کاری عالی دارد. به منظور اخذ پذیرش در این رشته دانشگاهی فرصت را از دست ندهید و هرچه زودتر با ما تماس بگیرید.

امکانات و مزایای رشته معماری داخلی قبرس

استودیو های مجهز، کلاس ها، امکانات اینترنت بی سیم، کتابخانه مرکزی و کتابخانه های دانشگاهی مجهز و مدرن و همچنین آزمایشگاه های عکاسی، مدل، کامپیوتر، آزمایشگاه سرامیک و مواد، دانش آموزان را قادر می سازد تا به حداکثر سطح آگاهی از این رشته رسیده و بیشترین بهره را ببرند. تعداد دانشجویان این رشته مداما در حال افزایش است، ولی این موضوع باعث کاهش کیفیت آموزشی نشده است و دانشجویانی که در رشته معماری داخلی قبرس مشغول به تحصیل هستند بصورت تک تک مورد توجه قرار می گیرند.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید