برنامه ریزی برای وکالت

ارائه بهترین مشاوره آزمون وکالت

0

برنامه ریزی برای وکالت

برنامه ریزی برای وکالت، با بطور دقیق تر برنامه ریزی برای آزمون وکالت به یکی از بزرگترین دغدغه های فارغ التحصیلان رشته حقوق تبدیل شده است. زیرا درآمد بالای شغل وکالت و رقابت سخت حقوقی ها بر سر این آزمون به علت کم بودن ظرفیت آن، همگی دست به دست هم داده تا تمام شرکت کنندگان در این آزمون نیاز به مشاوره و برنامه زیزی آزمون وکالت پیدا کنند.

آزمون وکالت

آزمون وکالت آزمونی است که در هز سال توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار میشود. البته سازمان سنحش فقط مجری این آزمون میباشد و آزمون متعلق به کانون وکلای دادگستری می باشد. افرادی که در آزمون وکالت موفق به کسب نمره قبولی شون، می توانند پروانه وکالت دریافت کنند.

اما قبولی در این آزمون بسیار دشوار است، زیرا تا کنون منابع آزمون وکالت توسط سازمان سنجش مشخص نشده و از طرف دیگر بالا بودن تعداد شرکت کنندگان و کم بودن ظرفیت آزمون وکالت، باعث سخت تر شدن قبولی در این آزمون شده است.

شرایط آزمون وکالت

بهتر است بدانید که هرکسی نمی تواند در آزمون وکالت شرکت کند و اولین شرایط آزمون وکالت، داشتن مدرک کارشناسی حقوق و یا رشته های مرتبط با آن (فقه، مبانی حقوق اسلامی و یا تحصیلات حوزوی معادل کارشناسی) میباشد.

یکی دیگر از اصلی ترین شرایط شرکت در آزمون وکالت، تابعیت جمهوری اسلامی ایران است و سن شرکت کننده برای کانون وکلای مرکز باید زیر 40 سال و برای سایر کانون های وکلا زیر 50 سال باشد. خیلی اوقات دیده شده است، که فردی دارای مدرک کارشناسی حقوق و یا رشته های مرتبط نیست و با تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد، قصد ورود به آزمون وکالت را دارد در حالیکه شرایط آزمون وکالت دارا بودن مدرک کارشناسی حقوق و یا رشته های مرتبط است و مدرک کارشناسی ارشد ملاک نیست.

مواد درسی آزمون وکالت

دروس امتحانی و ضرایب دروس در آزمون وکالت عبارتند از :

نام درسضریب
حقوق مدنی3
آیین دادرسی مدنی3
حقوق جزای عمومی و اختصاصی2
آیین دادرسی کیفری2
حقوق تجارت2
مبانی استنباط حقوق اسلامی1

البته اینکه برای این دروس چه منابعی را مطالعه کنیم خود نیاز به مشاوره و برنامه ریزی برای  وکالت دارد، البته بهتر است بخش منابع ازمون وکالت را مطالعه کنید.

مشاوره آزمون وکالت

برای قبولی در آزمون وکالت شما نیاز به مشاوره آزمون وکالت دارید تا بتواند شما را از بهترین منابع آزمون وکالت مطلع ساخته و بهترین راه برای موفقیت در این آزمون را به شما نشان دهد.

اگر در اینترنت جست و جو کنید لیست بلند بالایی از سایت هایی را مشاهده خواهید کرد که به کار مشاوره آزمون وکالت مشعول هستند، اما اینگونه مشاوره ها با نیاز شما همسو نیست و اکثرا جنبه تجاری دارند.

بهترین مشاور آزمون وکالت، مشاوری است که راه آزمون وکالت را خود به شخصه تجربه کرده باشد، تا بتواند درک کاملی از شرایط شما داشته باشد. ما برای اطمینان شما از اینکه روند مشاوره ما همسو با نیازهای شما است، دو جلسه مشاوره رایگان به عنوان هدیه موسسه برای شما در نظر گرفته ایم که با تماس با شماره های موسسه می توانید از آن استفاده کنید.

برنامه ریزی رتبه های برتر وکالت

منظور از برنامه ریزی رتبه های برتر وکالت، راه و برنامه ای است که رتبه های برتر آزمون وکالت آن را طی کرده اند و با استفاده از آن به هدف خود رسیده اند. مشاوران ما از رتبه های برتر آزمون وکالت هستند و برنامه خود را با اندکی تغییرات که منطبق بر نیازهای شما باشد به عنوان برنامه ریزی رتبه های برتر وکالت در اختیار شما قرار میدهند.

برنامه ریزی برای وکالت (برنامه 4 ماهه)

اگر تنها چهار ماه تا آزمون وکالت فرصت دارید نگران نباشید، با استفاده از مشاوره آزمون وکالت که توسط مشاوران کار بلد ما به شما ارائه میشود به راحتی می توانید کسری های خود را جبران کنید. پکیج برنامه ریزی 4 ماهه برای وکالت برای شما دوستان عزیز، تهیه و تنظیم گردیده است.

برنامه ریزی برای وکالت (برنامه 2 ماهه)

اگر تنها دو ماه تا آزمون وکالت فرصت دارید، زمان شما بسیار محدود است و شانس قبولی شما پایین است، البته این جمله را مخصوص افرادی گفتیم که هیچگونه اقدامی در چندین ماه گذشته انجام نداده اند. پکیج برنامه ریزی 2 ماهه برای وکالت برای شما دوستان عزیز، تهیه و تنظیم گردیده است. تا بتوانید در عرض دو ماه فرصتی که دارید، تمام منابعی که خوانده اید را مرور کرده و به هدف خود نزدیک شوید.

برنامه ریزی برای وکالت را از هم اکنون آغاز کنید. برای دریافت دو جلسه مشاوره رایگان با  شماره تلفن های موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس حاصل فرمائید.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.