رشته تغذیه قبرس

Nutrition & Dietetics

رشته تغذیه در قبرسمعرفی رشته تغذیه قبرس دانشگاه مدیترانه شرقی

تغذیه رشته ای است که از پایه های رشته پزشکی میباشد و در واقع علمی است که به انسان می آموزد چه چیزی بخورد و چه چیزی بنوشد تا جسمی سالم داشته باشد. رشته تغذیه قبرس در دانشگاه مدیترانه شرقی جزو رشته های تاپ و خوب دانشگاه می باشد و طرفداران زیادی دارد. مقطع این رشته تحصیلی کارشناسی می باشد و طول آن چهار سال می باشد. فارغ التحصیلان این رشته در پایان به عنوان متخصص تغذیه شناخته می شوند و می توانند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ادامه تحصیل دهند که در این صورت به عنوان دکتر تغذیه شناخته خواهند شد. رشته تغذیه بازار کار بسیار عالی چه در کشور ایران و چه در سطح بین الملل دارد. محیط دانشکده تغذیه قبرس محیطی بسیار مدرن مجهز به تکنولوژی روز دنیا می باشد که با هدف آموزش اساسی و پایه ای دانشجویان ایجاد شده است. رشته تغذیه دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس قراردادهایی را با دانشگاه های رتبه عالی کشور ترکیه از جمله دانشگاه قازی و دانشگاه مارمارا به امضاء رسانده است. که این قرارداد شامل تبادل علم و دانشجو و همچنین اساتید به منظور بالا بردن سطح علمی می باشد. همچنین به منظور حفظ پویایی محیط دانشکده تغذیه قبرس، قراردادهایی با موسسات مخنلف به امضاء رسیده است که در ایجاد فرصت های شغلی به فارغ التحصیلان کمک خواهد نمود. در حالت کلی رشته تغذیه دانشگاه EMU ، برای متقاضیان تحصیل در قبرس بسیار توصیه می شود زیرا این رشته از لحاظ بین المللی در جایگاهی  عالی قرار دارد. همچنین دانشکده تغذیه قبرس از رنکینگ بین المللی بسیار عالی برخوردار است. به علت محدودیت در ظرفیت پذیرش به منظور پذیرش هرچه زودتر با ما کارشناسان ما تماس بگیرید. کلیه مراحل پذیرش شما به رایگان انجام خواهد شد.

امکانات دانشکده تغذیه قبرس برای متقاضیان تحصیل در قبرس:

  1. ساختاری مدرن همراه با تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های پیشرفته
  2. آزمایشگاه های مدرن و پیشرفته با ظرفیت 50 نفر دانش آموز
  3. لابراتور کامپیوتر دانشکده تغذیه قبرس مجهز به اینترنت فوق پرسرعت
اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا