بورسیه 100 درصدی دانشگاه بین المللی قبرس

بورسیه صد درصدی دانشگاه بین المللی قبرس ویژه بانوان


دانشگاه بین المللی قبرس CIU در اقدامی شگفت انگیز اقدام به ارائه بورسیه صد درصدی ( در رشته های گروه مهندسی)  به دختر خانم های عزیز که معدل دیپلم انها بالا میباشد میکند. هدف از این اقدام شگفت انگیز تقویت تعداد زنانی است که در رشته های علوم، فناوری، مهندسی و مدیریت مشغول به کار هستند زیرا شکاف جنسیتی به ویژه در صنایع علوم، فناوری، مهندسی و مدیریت به سرعت در حال افزایش میباشد و هدف از این اقدام کمک به کم کردن این شکاف میباشد.

این بورسیه بصورت ویژه و اختصاصی به دانشجویان ممتاز با معدل دیپلم بالا داده خواهد شد. فرصت ثبت نام در ابن طرح محدود میباشد برای ثبت نام در این بورسیه و استفاده از این فرصت استثنائی اطلاعات خود را در قرم زیر ارسال کنید.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا