دانشکده هنر، رسانه و ارتباطاترشته های دانشگاه های قبرسرشته های مقطع دکترا دانشگاه بین المللی قبرسرشته های مقطع دکترا دانشگاه مدیترانه شرقیرشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه بین المللی قبرسرشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مدیترانه شرقی

تحصیل علوم ارتباط و رسانه در قبرس

Communication and Media Studies

تحصیل علوم ارتباط و رسانه در قبرسکارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات و رسانه قبرس

حوزه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس، امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته ارتباطات و مطالعات رسانه ای را فراهم آورده است. این دوره طی مدت یک تا دو سال، به زبان انگلیسی، به دانشجویان آموزش داده می شود.

دانشجویان در دانشکده ارتباطات و مطالعات رسانه این دانشگاه، پایان نامه هایی در سطح کارشناسی ارشد ارائه می دهند که منجر به دریافت مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه گسترده این رشته، یعنی ارتباطات و مطالعات رسانه ای می شود.

ارتباطات و تکنولوژی اطلاعات، و شبکه جهانی ارتباطات، تاثیرعمیقی بر روابط میان نهادهای سیاسی اقتصادی و اجتماعی سطح جهان داشته است و متعهد است در آینده پیش رو، روند اثرگذاری بر این روابط اجتماعی و سازمانی را با سرعت بیشتری ادامه دهد. ضروری است دانشجویانی که از نظر ذهنی و حرفه ای آماده شده اند برای اقدام و پاسخ به چالش های تحولات حاضر، در دسترس باشند. ما معتقدیم دانشکده ارتباطات و مطالعات رسانه ای قبرس، در شکل گیری جامعه انسانی آینده، توسعه تحصیلات دانشگاهی، ایجاد محیط قابل زیست، حفظ تنوع فرهنگی و شبکه های ارتباطی که در قبال دیگران و محیط زیست مسئول هستند، به صورت فعالانه در سراسر جهان یاری دهنده خواهد بود. با این منظر، هدف دوره کارشناسی ارشد ارتباطات و مطالعات رسانه ای پرورش دانشجویانی در زمینه دانش نظری و حرفه ای است که بتوانند این دانش را مسئولانه و به طور موثر و اخلاقی، در عصر اطلاعات و ارتباطات به کار بگیرند.

دانشجویان این رشته بعد از فارغ التحصیلی ازین دانشگاه، می توانند در ایران و یا خارج، در سمت های ذیل مشغول به فعالیت شوند:

در زمینه رسانه :

 • برنامه ریز رسانه
 • متخصص چند رسانه ای
 • محقق برنامه، پخش / فیلم / ویدئو
 • مسئول روابط عمومی
 • مدیر پخش / فیلم / ویدئو
 • مدیر رسانه های اجتماعی
 • تهیه کننده تلویزیون / فیلم / ویدئو
 • مدیر محتوای وب

در زمینه ارتباطات:

 • مترجم
 • متخصص ارتباطات در شرکت یا یک کسب و کار
 • متخصص ارتباطات یا مدیر
 • نماینده خدمات مشتریان
 • روزنامه نگار

شرایط پذیرش

متقاضیان شرکت در دوره کارشناسی ارشد ارتباطات و مطالعات رسانه ای بایستی دارای مدرک کارشناسی در علوم اجتماعی با معدل امتیاز جمعی بیشتر از 2.5 از 4 باشند.

زمینه های پژوهشی مورد علاقه

گروه آموزشی دانشکده ارتباطات و مطالعات رسانه ای موضوعاتی را که در ذیل به آن اشاره خواهد شد، برای پژوهش و تحقیق مناسب می داند. این موضوعات ازین قرار است:

روزنامه نگاری، رادیو، تلویزیون، فیلم، روابط عمومی، تبلیغات، فن آوری رسانه ها، رسانه های جمعی، نظریه های ارتباطات، مطالعات فرهنگی، مطالعات انتقادی، تحقیقات کیفی / کمی، مطالعات مخاطبان، بازاریابی، رسانه های جدید.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا