آشنایی با قبرس

ایرانیان قبرس شمالی

معرفی کسب و کارهای ایرانیان قبرس شمالی

ایرانیان قبرس شمالی

قبرس شمالی از جمله کشورهایی است که بدلیل نزدیکی به ایران  و سکوی پرتاب ایرانیان به سمت کشورهای اروپایی ، تعداد زیادی از ایرانیان را در خود جای داده است. ایرانیان قبرس شمالی برای زندگی کسب و کارهایی را برای خود راه اندازی کرده اند که این موضوع برای ایرانیان بسیار خوب میباشد. کسب و کارهایی که ایرانیان برای خود راه اندازی کرده اند شامل زمینه های متفاوتی مباشد.

کسب و کارهای ایرانیان قبرس شمالی

ایرانیان قبرس شمالی اقدام به راه اندازی کسب و کارهای مختلفی در قبرس شمالی کرده اند. که در ادامه به معرفی برخی از این کسب و کارها خواهیم پرداخت، پس در ادامه با ما همراه باشید.

رستوران های ایرانیان قبرس شمالی

رستوران ایرانی روف در قبرس رستوران ایرانی مرکز در قبرس رستوران ایرانی یافا
رستوران ایرانی روف رستوران ایرانی مرکز رستوران ایرانی یافا
05338599272 05338293828 05488502475

رستوران ایرانی ROOF به مدیریت خانم الوندی

یکی از ایرانیان موفق قبرس شمالی در امر رستوران خانم زویا الوندی مدیر و صاحب رستوران روف میباشد که از با سابقه ترین رستوران های ایرانی بوده که لیست بلند بالایی از غذاهایی ایرانی را در منوی خود جای داده است. غذاهایی مثل زرشک پلو با مرغ، کباب برگ، کباب کوبیده، خورشت قیمه و قرمه سبزی بصورت روزانه در منوی این رستوران موجود میباشد. محل این رستوران در داخل دانشگاه مدیترانه شرقی و در زیر خوابگاه سابانجی میباشد. غذاهای این رستوران بسیار لذیذ بوده و همه روزه تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی دانشگاه قبرس شمالی برای صرف وعده های غذایی به این رستوران مراجعه میکنند.


رستوران ایرانی MERKEZ به مدیریت آقای یزدانی

یکی از موفق ترین ایرانیان قبرس شمالی جناب آقای مجید یزدانی میباشد که در داخل محوطه دانشگاه مدیترانه شرقی صاحب رستوران بوده و انواع غذاهای ایرانی، ترکیه ای و آفریقایی در این رستوران سرو میشود. کافه رستوران مرکز یکی از قدیمی ترین و موفق ترین رستوران های ایرانی کشور قبرس شمالی میباشد که مشتریان پر و پا قرص فراوانی را به خود جذب کرده است. دانشجویان دانشگاه مدیترانه شرقی در شهر فاماگوستا میتوانند از خدمات این رستوران بهره مند شوند.

تاکسی ایرانیان قبرس شمالی

تاکسی ایرانیان قبرس شمالی تاکسی ایرانیان قبرس شمالی تاکسی ایرانیان قبرس شمالی
جابر بارانی علیرضا سعیدی منطقه لفکشا
05338654272 05338706746 05338654887

شرکت خدماتی ایرانیان قبرس شمالی

شرکت نظافتی ایرانی در قبرس شمالی خدمات برقی ایرانیان قبرس
خدمات نظافتی خدمات برقی منطقه لفکشا
05338413995 05338796104 05338654887

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

Mohammad Hossein Mehrzad Sadaghiani

Je suis Mohammad Hossein Mehrzad Sadaghiani. Directeur général du Courtage des universités chypriotes en Iran et titulaire d'une maîtrise en technologies de l'information de l'Université de la Méditerranée orientale de Chypre.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا