دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در قبرس

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در قبرس

0
[تعداد: 17    میانگین: 2.9/5]

اداره ارزشيابي مدارك تحصيلي

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در قبرس

 اسامي دانشگاههاي مورد تاييد (قابل ارزشيابي)

تا سال 2017 دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس جزو دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در قبرس به حساب می آمد و به همین دلیل متقاضیان بسیاری مخصوصا افرادی که قصد داشتند بعد از اتمام دوران تحصیل به ایران برگردند برای تحصیل به این دانشگاه مراجعه میکردند.  اما هم اکنون تنها دانشگاه قبرس که مورد تایید وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران میباشد دانشگاه قبرس یا همان University of Cyprus میباشد که در قبرس جنوبی واقع شده است. همچنین در زیر جدیدترین لیست وزارت بهداشت که نام دانشگاه های مورد تایید در آن آورده شده است را قرار داده ایم.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران 2020-2019

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال تحصیلی 2018-2109

  • تذكر ۱ : مواردي كه در ليست‌هاي مذكور موجود بوده، ليكن قبلاً براساس مصوبات شورايعالي ارزشيابي از ليست دانشگاههاي مورد تاييد وزارت متبوع خارج گرديده است، قابل ارزشيابي میباشند اما به شرط اجرای یکی از سه شرط وزارت بهداشت توسط دانشجو
  • تذكر۲: دانشگاههاي موجود درليست وزارت متبوع و رتبه بندي فوق، صرفا در كشور اصلي مورد تاييد بوده و شعبات اين دانشگاهها در ساير كشورها قابل ارزشيابي نمي‌باشد.
  • تذكر۳: جهت ارزشيابي مدارك تحصيلي خارج از كشور ، علاوه بر مورد تاييد بودن دانشگاه، رعايت ضوابط آيين نامه ارزشيابي مدارك (قابل دسترسي در قسمت آيين نامه ها و دستورالعمل هاي مركز) الزامي مي‌باشد.

 

سوال یا نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.