گواهینامه رانندگی قبرس

آشنایی با گواهینامه رانندگی قبرس شمالی و مراحل اخذ آن برای دانشجوی

گواهینامه رانندگی قبرسگواهینامه قبرس شمالی برای دانشجویان

دریافت گواهینامه رانندگی قبرس، برای دانشجویان ایرانی بسیار آسوده می باشد بدین صورت که دانشجویان می توانند اصل گواهینامه رانندگی که از ایران دریافت کرده اند را به اداره بین الملل دانشگاه تحویل دهند تا ترجمه شود و پس از آن با ارائه برگه ترجمه به اداره امور مالیاتی قبرس، گواهینامه رانندگی قبرس را دریافت کنند. البته قوانین گاهی اوقات تغییر میکند و دانشجویان را ملزم به گذراندن جلسات عملی و آیین نامه میکنند تا با سیستم رانندگی و قوانین کشور قبرس آشنایی پیدا کرده و سپس گواهینامه قبرس دریافت کنند.

سیستم رانندگی در قبرس

خیابان-های-قبرس
خیابان-های-قبرس

لازم به ذکر است که کشور قبرس زمانی مستعمره کشور انگلیس بوده است به همین جهت از آن زمان به بعد سیستم رانندگی در این کشور همانند کشور انگلیس از چپ می باشد و در واقع جهت خیابان ها برعکس خیابان های کشور ایران می باشد و اتومبیل ها راست فرمان می باشند. که در این خصوص و برای کسب مهارت بیشتر در رانندگی دانشجویان می توانند بعد از اخذ گواهینامه رانندگی قبرس به یکی از آموزشگاه های رانندگی مراجعه کنند و رانندگی با خودروهای راست فرمان را آموزش ببینند.

در زیر ویدئویی را آماده کرده ایم که در مورد نحوه رانندگی در کشور قبرس میباشد. بهتر است قبل از رانندگی در قبرس این ویدئو را بطور کامل مشاهده کنید، مشاهده این ویدئو به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در موقعیت های مختلف عکس العمل مناسب را داشته باشید.

افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

 

 

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

در این مورد یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط 03 مشتری

 • حسین ابراهیمی

  سلام من مشغول اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک هستم ایا باید گواهینامه ایرانی مو در پلیس بعلاوه ۱۰ ایران بین المللی کنم یا همون‌ گواهینامه ایرانی در قبرس قابل تبدیل می باشد ؟؟

  ژوئن 4, 2021

  آیا مفید بود؟

  • آیکون فروشگاه ریویوایکس

   نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران

   ژوئن 20, 2021

   سلام حسن عزیز
   بله چنین امکانی وجود دارد. برای اینکار بایستی اقدام به ثبت شرکت در قبرس شمالی کنید. برای این منظور با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس بگیرید.

 • سوالات آزمون آیین نامه

  ممنون خیلی کمک کرد.

  آوریل 28, 2018

  آیا مفید بود؟

 • سوالات آزمون آیین نامه

  ممنون اطلاعت مفید و خوبی بود

  ژانویه 27, 2018

  آیا مفید بود؟