رشته ها و مقاطع تحصیلی

تحصیل در کارشناسی داروسازی قبرس

کارشناسی داروسازی قبرس دانشگاه مدیترانه شرقی

کارشناسی داروسازی قبرس
کارشناسی داروسازی قبرس

تحصیل در قبرس در رشته کارشناسی داروسازی – رشته کارشناسی داروسازی قبرس دوره ای پنج ساله می باشد که در انتها به فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی داروسازی ارائه میشود. این مدرک در تمام دنیا کاربرد دارد و فارغ التحصیلان می توانند با این مدرک اقدام به تاسیس داروخانه نمایند زیرا در بیشتر کشورهای دنیا از جمله ترکیه شرط تاسیس داروخانه داشتن مدرک کارشناسی داروسازی می باشد. اما در کشور ایران چنین نیست و شرط صدور مجوز برای تاسیس داروخانه تنها و تنها داشتن مدرک دکترای داروسازی می باشد. بنابراین رشته کارشناسی داروسازی قبرس برای دانشجویانی که قصد فعالیت در کشور ایران را دارند گزینه مناسبی نمی باشد و بهتر است این دانشجویان از صفحه دکترای داروسازی دیدن فرمایند.

افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

Mohammad Hossein Mehrzad Sadaghiani

Je suis Mohammad Hossein Mehrzad Sadaghiani. Directeur général du Courtage des universités chypriotes en Iran et titulaire d'une maîtrise en technologies de l'information de l'Université de la Méditerranée orientale de Chypre.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا