بازدید کننده محترم به علت حضورم در خارج از کشور شماره ایران من بطور موقت خاموش است. لطفا از طریق واتس آپ با من ارتباط بگیرید

تحصیل در کارشناسی داروسازی قبرس

0 219

کارشناسی داروسازی قبرس دانشگاه مدیترانه شرقی

کارشناسی داروسازی قبرس
کارشناسی داروسازی قبرس

تحصیل در قبرس در رشته کارشناسی داروسازی – رشته کارشناسی داروسازی قبرس دوره ای پنج ساله می باشد که در انتها به فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی داروسازی ارائه میشود. این مدرک در تمام دنیا کاربرد دارد و فارغ التحصیلان می توانند با این مدرک اقدام به تاسیس داروخانه نمایند زیرا در بیشتر کشورهای دنیا از جمله ترکیه شرط تاسیس داروخانه داشتن مدرک کارشناسی داروسازی می باشد. اما در کشور ایران چنین نیست و شرط صدور مجوز برای تاسیس داروخانه تنها و تنها داشتن مدرک دکترای داروسازی می باشد. بنابراین رشته کارشناسی داروسازی قبرس برای دانشجویانی که قصد فعالیت در کشور ایران را دارند گزینه مناسبی نمی باشد و بهتر است این دانشجویان از صفحه دکترای داروسازی دیدن فرمایند.

افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.