کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی ( آنلاین )

کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی در قبرس(آنلاین با پایان نامه)

0
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی در قبرس(آنلاین با پایان نامه)

گروه بانکداری و امور مالی، دانشکده کسب و کار و اقتصاد

دوره کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی دانشگاه قبرس (دانشگاه مدیترانه شرقی) که به صورت اینترنتی برگزار می شود، یک تا دو سال طول می کشد و آموزش آن به زبان انگلیسی انجام می شود.گروه آموزشی بانکداری و امور مالی، برنامه ای جامع برای متخصصانی طراحی شده است که همزمان با بنای یک کسب و کار، تمایل به کسب مدرک به صورت اینترنتی دارند. این دوره آنلاین و جامع، دانشجویان را با دانش مدرن و جدید آشنا می کند تا بتوانند با تغییرات مالی و بانکی جهانی همگام و همسو باشند. این دوره تخصصی بانکداری برای متخصصین سراسر جهان است که بسیار مشغولند و وقت آزاد ندارند؛ به همین جهت تمام دروس و کتاب ها، به راحتی از طریق اینترنت برای آنها ارسال می شود. دوره کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی قبرس، مدرک بسیار معتبری را از طریق ” دوره آنلاین جامع کارشناسی ارشد در بانکداری و امور مالی” ارائه می دهد که همانند مدرک کلاسیک کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه قبرس معتبر است. این دوره همچون دوره هایی که در دانشکده برگزار می شود، بر روی تک تک دانشجویان تمرکز داشته و مفید و موثر بوده است.

شرایط پذیرش

از متقاضیان انتظار می رود شرایط عمومی ثبت نام در موسسه را دارا باشند. به طور کلی، دانشجویانی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده کسب و کار و اقتصاد هستند، اما در رشته دیگری دارای مدرک کارشناسی( BS یا BA) هستند، می توانند در این دوره شرکت کنند؛ البته در صورتی که دروس پیش نیاز گروه آموزشی مربوطه را با موفقیت پشت سر بگذارند.

زمینه های پژوهشی

شما می توانید در این دانشگاه، در زمینه های پژوهشی ذیل تحقیق و پژوهش انجام دهید:

سرمایه گذاری دولتی، توسعه اقتصادی، مالیات، ارزیابی سرمایه گذاری، سرمایه گذاری پروژه و تحلیل ریسک، سرمایه گذاری های خرد، آزادی مالی، بحران مالی و تجدید ساختار، ساختار و عملکرد بانکداری، سرمایه اجتماعی، سیاست های سود سهام، عرضه سهام، ساختار سرمایه، امور مالی بازارهای نوظهور، حاکمیت شرکتی، اقتصاد بین الملل، نظریه و سیاست تجارت بین الملل، امور مالی بین المللی، نرخ ارز، سیاست های اقتصادی و رژیم ها، مدل های اقتصادسنجی و رشد، نظریه و سیاست اقتصادی، ساختار-رفتار و عملکرد در نظام مالی بانکداری و رشد اقتصادی، حکومتداری و مسائل مربوط به مالکیت در بانکداری، بحران بانکی و ورشکستگی بانکی، سودآوری در بانکداری، کفایت سرمایه در بانکداری، نظارت و تنظیم، راهبردهای بازاریابی در خدمات مالی، بانکداری در اتحادیه اروپا، بازاریابی مالی، اتحادیه پولی.

سوال یا نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره رایگان