کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی قبرس

تحصیل کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی در قبرس(با پایان نامه)

0 0
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

رشته کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی دانشگاه قبرس

رشته بانکداری و امور مالی یکی از رشته هایی است که دانشگاه قبرس (دانشگاه مدیترانه شرقی) در مقطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد، طی یک تا دو سال به زبان انگلیسی آموزش می دهد. دوره کارشناسی ارشد (MS) بانکداری و امور مالی قبرس برای آشنایی دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی این رشته با مهارت های تخصصی تحلیلی طراحی شده است تا بتوانند آنها را در زمینه علایق حرفه ای خود همچون موارد ذیل اجرایی کنند: در امور مالی شرکت ها، ارزیابی سرمایه گذاری / تجزیه و تحلیل هزینه-سود، امور مالی پروژه، مدیریت ریسک مالی، تبلیغات و بانکداری سرمایه ، امور مالی بین المللی و اقتصاد مالی. دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته بانکداری و امور مالی به دو صورت دریافت کنند: با پایان نامه یا بدون پایان نامه. با انتخاب گزینه پایان نامه، دانشجویان چهار درس پایه را به همراه سه درس اختیاری و پایان نامه کارشناسی ارشد اخذ می کنند. با انتخاب گزینه بدون پایان نامه، دانشجویان موظف به گذراندن پنج درس اصلی، به علاوه تکمیل پنج درس انتخابی و یک مقاله کوتاه هستند. علاوه بر دریافت مدرک کارشناسی ارشد، این دوره از مشارکت قوی و پایدار بین المللی بهره مند است؛ به طوری که دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند دوره ها و برنامه های انتخابی خود را به صورت آنلاین از طریق موسسه اوراق بهادار کانادا (CSI) اخذ نمایند و به عنوان عضو وابسته به موسسه بانکداران کانادایی (AICB) شناخته شوند. علاوه بر این، دانشجویان می توانند در دوره موسسه اوراق بهادار کانادا (CSC) شرکت کنند؛ این موسسه به عنوان معیار صنعت شناخته شده و تقاضای کارفرمایان برای آموزش را  به ویژه در زمینه اوراق بهادار یا نمایندگی اوراق بهادار دریافت می کند. در نهایت، دانشجویان می توانند در دوره برنامه ریزی مالی شخصی موسسه اوراق بهادار کانادا ( CSI) شرکت کنند؛ این برنامه یک استاندارد صنعتی برجسته است که اطمینان حاصل می کند که فارغ التحصیلان اش، دانش، مهارت ها و ابزارهای ارزیابی و مدیریت الگوهای مختلف ثروت، برای بهینه سازی وضعیت مالی مشتریان خود را، به دست می آورند. تکمیل دوره برنامه ریزی مالی شخصی شما را واجد شرایط شرکت در آزمون گواهینامه مالی(CFP) می کند که توسط شورای استانداردهای برنامه ریزان مالی (FPSC) کانادا ارائه می شود. با اخذ دروس انتخابی، دانشجویان کارشناسی ارشد بانکداری و امور مالی قبرس می توانند دوره های مورد نیاز خود را در دانشگاه مدیترانه شرقی به صورت آنلاین اخذ کنند و خود را برای تکمیل دوره اوراق بهادار کانادا (CSC) و دوره های برنامه ریزی مالی یک و دو آماده می کنند.

علاوه بر این، گروه آموزشی بانکداری و امور مالی، همکاری هایی در زمینه دوره های اجرایی بین المللی جان دویچ در دانشگاه کویین (کانادا) دارد که دانشجویان کارشناسی ارشد را قادر می سازد ضمن تحصیل در دانشگاه مدیترانه شرقی، گواهینامه دانشگاه کویین را در زمینه ارزیابی سرمایه گذاری و تحلیل ریسک کسب کنند. این یک گواهینامه حرفه ای مشهور در زمینه ارزیابی سرمایه گذاری است که دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند ضمن تحصیل در دانشگاه مدیترانه شرقی دریافت کنند. با در نظر گرفتن سه درس از دوره ارزيابي سرمايه گذاري در این دانشگاه، دانشجویان واجد شرایط شرکت در امتحان جامع دانشگاه کویین در همین موضوع، در دانشگاه مدیترانه شرقی خواهند شد  و در صورت موفقيت، اين گواهينامه حرفه اي به آنها اعطا مي شود.

شرایط پذیرش

متقاضیان دوره کارشناسی ارشد باید شرایط عمومی ثبت نام در موسسه را دارا باشند که شامل مدرک کارشناسی با میانگین امتیاز متوسط تجمعی بالاتر از ۲٫۵ از ۴ است.

موضوعات پژوهشی

شما می توانید در این دانشگاه، در زمینه های پژوهشی ذیل تحقیق و پژوهش انجام دهید:

سرمایه گذاری دولتی، توسعه اقتصادی، مالیات، ارزیابی سرمایه گذاری، سرمایه گذاری پروژه و تحلیل ریسک، سرمایه گذاری های خرد، آزادی مالی، بحران مالی و تجدید ساختار، ساختار و عملکرد بانکداری، سرمایه اجتماعی، سیاست های سود سهام، عرضه سهام، ساختار سرمایه، امور مالی بازارهای نوظهور، حاکمیت شرکتی، اقتصاد بین الملل، نظریه و سیاست تجارت بین الملل، امور مالی بین المللی، نرخ ارز، سیاست های اقتصادی و رژیم ها، مدل های اقتصادسنجی و رشد، نظریه و سیاست اقتصادی، ساختار-رفتار و عملکرد در نظام مالی بانکداری و رشد اقتصادی، حکومتداری و مسائل مربوط به مالکیت در بانکداری، بحران بانکی و ورشکستگی بانکی، سودآوری در بانکداری، کفایت سرمایه در بانکداری، نظارت و تنظیم، راهبردهای بازاریابی در خدمات مالی، بانکداری در اتحادیه اروپا، بازاریابی مالی، اتحادیه پولی.

سوال یا نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره رایگان