وکیل ترانسفر قبرس

خدمات ویژه موسسه حقوقی دادمهر عدالت برای متقاضیان تحصیل در قبرس

خدمات ویژه موسسه حقوقی دادمهر عدالت

همانظور که در همه جای این وب سایت موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران اشاره شده است، این موسسه کلیه کارهای پذیرش را از صفر تا صد بصورت رایگان انجام میدهد و برگه پذیرش بصورت کاملا رایگان در اختیار دانشجویان و متقاضیان قرار میگرد. اما در راستای آرامش خاطر دانشجویان و خانواده های آنها، موسسه حقوقی دادمهر عدالت،با دریافت مبلغی جزئی خدمات ویژه ای را به دانشجویانی که قصد تحصیل در قبرس را دارند ارائه میدهد که شامل موارد زیر است (دریافت این خدمات اختیاری بوده و به هیچ عنوان اجباری نیست).

1- وکیل امور مهاجرت تحصیلی موسسه حقوقی دادمهر عدالت که کاملا مسلط به قوانین قبرس و دانشگاه های این کشور است شما را تا کشور قبرس همراهی میکند. بدین صورت که همه ساله در زمان شروع ترم دانشجویانی که از دانشگاه های قبرس پذیرش گرفته اند بصورت گروهی به همراه وکیل امور مهاچرت تحصیلی قبرس ( محمدحسین مهرزاد صدقیانی) به کشور قبرس سفر میکنند. ( فقط کافیست شماره پرواز اعلامی توسط موسسه را خریداری کنید). این امر باعث شده است که خانواده ها با خیالی آسوده فرزندان خود را بدرقه کنند.

2- به علت حساس بودن کشور قبرس و حساسیت های دولت ترکیه برای ورود افراد به این کشور، هرگونه مشکل احتمالی که در فرودگاه استانبول و همچنین هنگام ورود به کشور قبرس توسط پلیس مهاجرت قبرس با ترکیه برای دانشجو اتفاق بیافتد، توسط وکیل امور مهاجرت موسسه بدون نگرانی حل خواهد شد.

3- تمام امور مربوط به ترانسفر دانشجو از فرودگاه تا داشگاه توسط موسسه حقوقی دادمهر عدالت انجام خواهد شد.

4-کلیه کارهای ثبت نام در دانشگاه و واریز پول به حساب دانشگاه در بانک های کشور قبرس به همراه وکیل امور مهاجرت تحصیلی قبرس انجام خواهد شد و در تمام مراحل وکیل دانشجو را همراهی خواهد کرد.

5- کلیه امور مربوط به انتخاب خوابگاه و دریافت تخفیف از خوابگاه ها و بستن قرارداد با خوابگاه با همراهی وکیل امور مهاجرت انجام خواهد شد.

6- وکیل امور مهاجرت دانشجو را بطور کامل با مکان های مهم قبرس از جمله صراف ایرانی مطمئن، رستوران های ایرانی و همچنین با بسیاری از اطلاعات مفید دیگر آشنا خواهد نمود.

موسسه حقوقی دادمهر عدالت بابت تمام خدمات ارزشمند بالا، مبلغ 400 دلار دریافت میکند.(البته این خدمات برای دانشجویانی که از طریق این وب سایت پذیرش خود را دریافت میکنند شامل تخفیف ویژه میباشد) دانشجویانی که علاقمند به عضویت در گروه دانشجویان ایرانی هستند و مایل هستند با ما هم گروه باشند، هم اکنون با ما تماس بگیرند.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “وکیل ترانسفر قبرس” دیدگاه می‌گذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.