تحصیل در قبرس

معایب تحصیل در قبرس

Disadvantages of Study in Cyprus

معایب تحصیل در قبرس

تحصیل در هر کشوری از دنیا یکسری مزایا دارد و یکسری معایب، اگر میخواهید با مزایای تحصیل در قبرس آشنا شوید روی لینک مربوط کلیک کنید. موسسه حقوقی دادمهر عدالت بر اساس تجریه ای که طی سالهای متمادی کسب کرده است، معایب تحصیل در قبرس را در چند بند بصورت خلاصه جمع آوری کرده است که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.
  • یکی از معایب تحصیل در کشور قبرس کشور کوچکی است، یک کشور که دارای سه شهر اصلی که جمعیت هر کدام در حدود صد هزار نفر است و از این رو کشور قبرس برای افرادی که علاقه زیادی به زندگی در شهرهای پرجمعیت و شلوغ دارند مناسب نیست. البته خیلی از افراد دنج و خلوت بودن قبرس را یک مزیت محسوب میکنند.

خلوتی خیابان های قبرس

  • یکی دیگر از معایب تحصیل در قبرس این است که شاید شما نتوانید در دوران دانشجویی کاری در زمینه تخصصی خود پیدا کنید. البته پیدا کردن کار پاره وقت خیلی مشکل نیست، اما اینکه آن کار دقیقا در حیطه تخصص شما باشد کمی مشکل است.

کارگز

نکته : اگر شما مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه های قبرس بگیرید، شانس بالایی در پیدا کردن کار در زمینه تخصصی خود خواهید داشت.
  • یکی از مشکلات تحصیل در قبرس زبان است. دانشگاه های قبرس به زبان انگلیسی تحصیل میکنند و اساتید دانشگاه کاملا به این زبان مسلط هستند، اما وقتی به رستوران مراجعه میکنید و یا برای خرید به سوپرمارکت ها مراجعه میکنید، گاها صاحبان آن کسب و کار خیلی تسلط بالایی به زبان انگلیسی ندارند. البته این شاید در روزهای اول اذیت کننده باشد و به زودی به این مسئله عادت خواهید کرد.

خرید از مارکت

  • شاید این مورد یکی از معایب تحصیل در قبرس محسوب نشود زیرا این مسئله را حل کرده اند. اما بهتر است بدانید که هیچ کشوری در قبرس شمالی سفارت و یا کنسولگری ندارد. این مسئله باعث میشد دانشجویانی که اموری مانند تعویض پاسپورت و یا هر امور کنسولی که داشتند به ترکیه مراجعه کنند. شاید با خود بپرسید این مورد چگونه حل شده است؟ در پاسخ باید گفت که نمایندگان کنسولی کشورهای مختلف به منظور انجام امور دانشجویانف هر هفته یکبار در قبرس شمالی حضور پیدا میکنند و به امور دانشجویان رسیدگی میکنند.

معایب تحصیل در قبرس

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا