فرودگاه جدید استانبول

0 0
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

فرودگاه جدید استانبولدرباره فرودگاه جدید استانبول

فرودگاه جدید استانبول چند وقتی است افتتاح شده است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این فرودگاه یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین فرودگاه های جهان میباشد و روزانه عده زیادی از طریق آن به مقاصد خود سفر میکنند. مخصوصا متقاضیانی که قصد تحصیل در قبرس را دارند، به علت آن که اکثر پروازهای کشور قبرس شمالی از طریق شهر استانبول میباشد حتما از این فرودگاه گذر خواهند کرد. بنابراین برخود لازم دانستیم شما را با این فرودگاه جدید و مجهز آشنا کنیم.

اسباب کشی تاریخی از فرودگاه آتاتورک به فرودگاه جدیداستانبول

اسباب کشی از فرودگاه آتاترک استانبول به فرودگاه جدید استانبول که از آن به عنوان «مهاجرت بزرگ» یاد می شد، به پایان کار خود رسیده است. بر اساس حساب و کتاب، حجم این اسباب کشی بزرگ که شامل از بیش از ده هزار قطعه تجهیزات فرودگاهی بوده است معادل گنجایش پنج هزار تریلی بوده است.

مساحت و بزرگی فرودگاه جدید استانبول

فرودگاه جدید استانبول دارای مساحتی بالغ بر ۷۶ میلیون مترمربع میباشد که برای ساخت آن توسط دولت اردوغان رئیس جمهور وقت ترکیه اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد دلار در نظر گرفته شده است. فازهای اولیه این فرودگاه افتتاح شده و به بهره برداری رسیده است و کار ساخت فازهای بعدی آن تا ده سال آینده به طول خواهد انجامید.

آلبوم تصاویر فرودگاه جدید استانبول

 

سوال یا نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره رایگان