شرایط ثبت نام در دانشگاه قبرس

بررسی شرایط ثبت نام در دانشگاه های کشور قبرس شمالی

شرایط ثبت نام در دانشگاه قبرسدر این مقاله قصد داریم در مورد شرایط ثبت نام در دانشگاه قبرس صحبت کنیم . معمولا برای ثبت نام در دانشگاه های هر کشوری شرایط خاصی وجود دارد. بطور مثال برای ثبت نام در دانشگاه های کشور ایران بایستی در یک آزمون سراسری به نام کنکور شرکت کنید و یا برای ورود به دانشگاه های کشور ترکیه بایستی در آزمون SAT و یا آزمون YOS که توسط هر دانشگاه بطور اختصاصی برگزار میشود شرکت کرد.

شرایط ثبت نام در دانشگاه قبرس

برای ثبت نام در دانشگاه قبرس نیاز به گذراندن هیچگونه آزمونی نیست. در واقع دانشگاه های قبرس بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو اقدام به پذیرش میکنند. این موضوع در تمام دانشگاه های کشور قبرس صادق است. موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد.

شما میتوانید تمام کارهای مربوط به اپلای و اخذ پذیرش خود را به کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر بسپارید. ما تمام امور مربوط به اخذ پذیرش شما را بصورت کاملا رایگان انجام میدهیم.

ثبت نام در دانشگاه های قبرس بر اساس شرط معدل میباشد. به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، برای سایر رشته ها سخت گیری حاصی وجود ندارد، که البته کارشناسان ما تمام این موانع را برای شما هموار کرده و بهترین بورسیه برای شما پذیرش خواهند گرفت. معمولا در دانشگاه های قبرس اگر پرونده یک دانشجو رجکت شد، دانشگاه برای بار دوم پذیرش را صادر نخواهد کرد و به احتمال قوی پرونده اخذ پذیرش شما دچار مشکل خواهد شد. بنابراین قبلا اقدام به اخذ پذیرش و یا سپردن کار خود به افراد نا وارد. حتما با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس حاصل فرمائید.

کارشناسان ما تا به این لحظه بیشتر از 800 پذیرش موفق در دانشگاه های مختلف کشور قبرس از جمله دانشگاه مدیترانه شرقی EMU، دانشگاه بین المللی قبرس CIU و دانشگاه خاور نزدیک NEU داشته اند که میتوانید نمونه های آنها را در هایلایت اینستاگرام ما مشاهده فرمائید. اینستاگرام موسسه حقوقی دادمهر عدالت

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

در این مورد یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط 01 مشتری

 • مسعود

  سلام
  با معدل دیپلم ۱۲ میشه اقدام کرد؟

  می 31, 2021

  آیا مفید بود؟

  • آیکون فروشگاه ریویوایکس

   نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران

   نوامبر 28, 2021

   سلام مسعود عزیز
   بله شما میتوانید اقدام کنید. در صورت تمایل از طریق واتس آپ با من در تماس باشید.