دوره زبان انگلیسی در قبرس

کالج زبان انگلیسی دانشگاه های قبرس شمالی

آزمون زبان انگلیسی قبرس

فهرست مطالب دوره آمادگی زبان انگلیسی قبرس
 • آزمون زبان انگلیسی دانشگاه های قبرس
 • هزینه دوره زبان انگلیسی قبرس
 • منابع آزمون زبان انگلیسی دانشگاه های قبرس
 • نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه های قبرس

دانشگاه های کشور قبرس هیچگونه آزمون ورودی ندارند و تنها  آزمونی که از دانشجویان اخذ میشود، آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی میباشد و دانشجویانی که در این آزمون نمره حداق را کسب نکنند مجبور به گذراندن دوره زبان انگلیسی در قبرس میباشند. بیشتر دانشجویان و خانواده ها از این آزمون دل خوشی ندارند، زیرا قبول نشدن در این آزمون باعث تحمیل هزینه های اضافی برای دانشجویان و خانواده های آنها میشود. از این رو تصمیم گرفتیم کمی بیشتر در مورد این آزمون صحبت کنیم و مطلبی مستقل را به آن اختصاص دهیم تا شاید بتوانیم تجربیات خود را از این آزمون به متقاضیان تحصیل در قبرس انتقال داده و شما را با منابع این آزمون آشنا کنیم. پس در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

هزینه دوره زبان انکلیسی در قبرس

هزینه دوره زبان انگلیسی در قبرس بسته به دانشگاهی که دانشجو قصد تحصیل در آنجا را دارد و همچنین بسته به نمره ای که در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشگاه قبرس اخذ کرده است متفاوت میباشد. البته پیش از همه چیز باید گفت برای دوره زبان انگلیسی در قبرس هیچگون بورسیه تحصیلی تعلق نمیگیرد و به همین خاطر هزینه های دوره زبان انگلیسی معمولا بیشتر از هزینه های یک ترم عادی است. بطور متوسط میتوان گفت هزینه هر ترم زبان انگلیسی در دانشگاه های قبرس چیزی در حدود 2000 دلار و در برخی از دانشگاه ها 2000 یورو میباشد.

منابع آزمون زبان انگلیسی دانشگاه های قبرس

بیشتر دانشجویان در مورد منابع آزمون زبان انگلیسی دانشگاه های قبرس از ما سوال میکنند، در این مورد باید گفت، هیچگونه منبع مشخصی وجود ندارد اما توصیه ما این است که از منابعی که در این قسمت برای شما توصیه کرده ایم استفاده کنید، زیرا تجربه نشان داده است که یان منابع بسیار موثر و تاثیرگذار هستند. در مورد این منابع باید گفت آزمون زبان دانشگاه قبرس همانند آزمون های بین المللی زبان انگلیسی شامل چهار مهارت میباشند که عبارتند از خواندن، نوشتن، شنیداری و درک مطلب که در اینجا برای تقویت این سطوح منابع زیر توصیه میشود.

barrons ielts writng کتاب 504 واژه زبان انگلیسی

نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه قبرس

در این قسمت میتوانید نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه های قبرس را دانلود کنید. معمولا سبک سوالات تمامی دانشگاه های قبرس یکسان میباشد. 

نام دانشگاه لینک دانلود
نمونه سوالات زبان دانشگاه مدیترانه شرقی برای دانلود کلیک کنید
نمونه سوالات زبان دانشگاه خاور نزدیک قبرس برای دانلود کلیک کنید
نمونه سوالات زبان دانشگاه بین المللی قبرس برای دانلود کلیک کنید

فیلم نمونه سوالات زبان دانشگاه های قبرس

مطالعه این سوالات برای قبولی در آزمون زبان دانشگاه های قبرس، مخصوصا دانشگاه بین المللی قبرس به شدت توصیه میشود.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.
6 نظرات
 1. Fsn می گوید

  سلام. لینک های دانلود ازمون ها کار نمیکند?

  1. محمدحسین مهرزادصدقیانی می گوید

   با سلام خدمت و ممنون از اطلاع رسانی شما. لینک دانلود نمونه سوالات زبان دانشگاه قبرس برای دو دانشگاه مدیترانه شرقی و دانشگاه آداکنت قبرس اصلاح گردید. نمونه سوالات دانشگاه بین المللی قبرس فعلا موجود نیست.

 2. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر پسورد سوالات دانشگاه ciu رو لطف میکنین؟

  1. Mohammad Hossein Mehrzad Sadaghiani می گوید

   سلام مریم عزیز برای دریافت سوالات کامل دانشگاه های قبرس با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

 3. مریم می گوید

  سلام ببخشید امتحان تعیین سطح زبان سال ۲۰۲۱ دانشگاه ciu هم انلاینه؟

  1. Mohammad Hossein Mehrzad Sadaghiani می گوید

   سلام مریم عزیز، نه آزمون زبان بصورت حضوری میباشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.