دانشکده گردشگری قبرس

0
[تعداد: 1    میانگین: 3/5]

دانشکده گردشگری دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس EMU

جهانگردی قبرس
جهانگردی قبرس

در دنیایی که در هر ثانیه در حال توسعه و تغییرات می باشد، ماموریت دانشکده گردشگری قبرس در دانشگاه مدیترانه شرقی EMU، آموزش به روز و در سطح عالی نیروی کار پیشرفته است تا بتواند متخصصان کار آمد در رشته توریسم و گردشگری تحویل جامعه دهد. دانشکده گردشگری قبرس در سال 1990 شروع به فعالیت نمود.

در سال 1992، این دانشکده با شروع رشته کارشناسی گردشگری فعالیت خود را گسترده تر نمود. با توجه به نیازهای بخش گردشگری، دانشکده علاوه بر آموزش نظری، بر آموزش عملی تمرکز می کند. برای نیل و رسیدن به این هدف، آشپزخانه ای مجهز و مدرن برای آموزش حرفه آشپزی به متقاضیان و همچنین دانشکده دارای رستورانی مجهز می باشد که به دانشجویان مهارت مهمانداری را به خوبی آموزش می دهد و همچنین دارای ساحل می باشد که با تمامی این امکانات بر روی برنامه آموزش عملی دانشجویان و متقاضیان تحصیل در قبرس تمرکز کرده است.

با توجه به نیازهای بخش توریسم و گردشگری در دانشکده گردشگری قبرس رشته های متنوعی در مقاطع تحصیلی مختلف از کارشناسی تا دکترا ارائه شده است. که هر فرد بسته به سطح علمی و علاقه خود می تواند در این رشته ها به تحصیل بپردازد. لازم به ذکر است که دانشکده گردشگری قبرس در دانشگاه مدیترنه شرقی EMU نه تنها در بین دانشگاه های منطقه بلکه در سطح بین الملل دارای رنکیگ و سطح بسیار عالی می باشد.

دانشکده گردشگری قبرس دارای امکانات مدرن فراوانی می باشد که دانشجویان را قادر می سازد خود را در این محیط رشد و پرورش دهند. از جمله این امکانات می توان به وجود دو آشپزخانه مدرن برای آموزش مهارت آشپزی به دانشجویان، همچنین قرار دادن رستورانی بسیار شیک و مدرن در اختیار دانشجویان تا بتوانند ایده های خود را در آن پیاده سازی کنند. تمامی این امکانات باعث می شود فارغ التحصیلان این رشته به افرادی خلاق و کارآمد برای جامعه تبدیل شوند.

سوال یا نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره رایگان