تحصیل پرستاری در قبرس

بررسی کامل تحصیل در رشته پرستاری در دانشگاه های قبرس

تحصیل پرستاری در قبرستحصیل پرستاری در قبرس به عنوان یکی از بهترین رشته های به دانشجویان و متقاضایانی که قصد تحصیل در قبرس را دارند توصیه میشود. زیرا پرستاری یکی از تخصصی ترین شغل هایی است که به عنوان بخشی از یک تیم چند رشته ای در کنار پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی به برنامه ریزی و ارائه مسیرهای درمانی برای بیماران با نیازهای جسمی و روانی کمک می کنند. برعکس تصور بسیاری از افراد، پرستاری در سطح بین الملل یکی از پرطرفدارترین رشته ها بوده و پرستاران دارای بیشترین میزان درآمد در یک کادر درمان میباشند.

بهترین دانشگاه برای تحصیل پرستاری در قبرس

همانطوری که میدانید کشور قبرس، کشوری دانشگاهی است و دارای دانشگاه های متعددی میباشد. اما تمامی دانشگاه های قبرس دارای رتبه و رنکینگ مناسب نمیباشند. بهترین دانشگاه ها برای تحصیل پرستاری در قبرس عبارتند از دانشگاه مدیترانه شرقی، دانشگاه خاور نزدیک و دانشگاه بین المللی قبرس،

[Elite_video_player id=”2″]

هزینه تحصیل پرستاری در قبرس

طبق تجربه ای که در طی سالیان کسب کرده ایم بیشترین دغدغه متقاضیان تحصیل در رشته پرستاری، در وحله اول رتبه و رنکینگ دانشگاه و در وحله دوم هزینه تحصیل پرستاری در قبرس میباشد. که این موارد  را بطور خلاصه در جدول زیر گردآوری می کنیم.

نام دانشگاه شهریه هر ترم دانشگاه
بدون بورسیه بورسیه 50% بورسیه 75%
دانشگاه مدیترانه شرقی 7600 دلار 3800 دلار ندارد
دانشگاه خاور نزدیک 2800 یورو 1400 یورو ندارد
دانشگاه بین المللی قبرس 3000 یورو 1600 یورو 800 یورو

شما میتوانید برای اطلاع از جدیدترین وضعیت هزینه تحصیل پرستاری در قبرس  و همچنین اخذ پذیرش رایگان با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس بگیرید تا شما را بطور کامل راهنمایی کنیم.

اقدامات لازم برای اخذ پذیرش پرستاری از دانشگاه های قبرس

تمام دانشگاه های قبرس خصوصی میباشند. بنابراین برای تحصیل در رشته پرستاری قبرس، نیاز به گذراندن آزمون ورودی ندارید. تنها کافیست مدارک خود را برای کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت که نمایندگی رسمی دانشگاه های قبرس میباشند، ارسال کنید تا کارهای اخذ پذیرش تحصیلی شما را آغاز کنیم.

میزان درآمد سالیانه پرستاران بر اساس میزان تحصیلات

شاید برای افرادی که قصد تحصیل پرستاری در قبرس را دارند، جای سوال باشد که تا چه مقطعی در رشته پرستاری ادامه تحصیل دهند و اینکه ادامه تحصیل در این رشته چه تاثیری در میزان درآمد آنها خواهد داشت. برای فهم بهتر این موارد را در نموداری به شکل زیر گردآوری کرده ایم. همانطوری که می بینید میزان درآمد سالیانه یک فرد با دیپلم پرستاری بطور متوسط سالیانه 61 هزار دلار، کاردانی پرستاری سالیانه 69 هزار دلار، کارشناسی پرستاری 83 هزار دلار، ارشد پرستاری سالیانه 94 هزار دلار، دکترای پرستاری سالیانه 103 هزار دلار و میزان درآمد فردی با مدرک فوق دکترای پرستاری بطور متوسط سالیانه 102 هزار دلار میباشد.

درآمد سالیانه پرستاران

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.