تحصیل فیزیک در قبرس

شرایط تحصیل رشته فیزیک در دانشگاه های قبرس

تحصیل فیزیک در قبرسدکترای فیزیک دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس 

دانشکده علوم پایه و هنر دانشگاه مدیترانه شرقی EMU قبرس اقدام به ارائه رشته فیزیک در مقطع دکترا برای علاقه مندان به این رشته نموده است. دانشکده فیزیک دانشگاه قبرس دارای آزمایشگاه های مجهزی می باشد که دانشجویان می توانند در تحقیقات خود از آن ها استفاده کنند.

مقطع دکترای رشته فیزیک در دانشگاه قبرس بطور کلی دارای 21 واحد درسی شامل 4 درس اصلی و سه یا بیشتر درس انتخابی میباشد که دانشجویان بسته به علایف خود می توانند از بین دروس مختلف انتخاب کنند. دروس اصلی رشته فیزیک در مقطع دکترا شامل دروس روشهای ریاضی برای مهندسان و محققان فیزیک، مکانیک کلاسیک ، نظریه الکترومغناطیس و مکانیک کوانتومی میباشد و همچنین دروس انتخابی میتواند شامل دروس مربوط به فیزیک و یا در موضوعات مربوط به فیزیک، بسته به علایق پژوهش دانشجو و اعلام نظر اساتید رشته انتخاب می شوند.

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “تحصیل فیزیک در قبرس” دیدگاه می‌گذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.