تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه قبرس

بررسی شرایط پذیرش در رشته دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس شمالی

0
[تعداد: 5    میانگین: 3/5]
دندانپزشکی قبرس
دندانپزشکی قبرس

تحصیل دندان پزشکی در دانشگاه قبرس

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس EMU دارای دانشکده دندانپزشکی نمی باشد. متقاضیانی که مایل به تحصیل در دانشکده دندانپزشکی قبرس می باشند میبایست به دانشگاه خاور نزدیک یا همان NEU مراجعه کنند. این دانشگاه در پایتخت کشور قبرس شمالی و در شهر لفکشا واقع شده است. در زیر راجع به دانشگاه خاور نزدیک و دانشکده دندانپزشکی قبرس بیشتر بدانید.

آشنایی با دانشگاه Near East یا خاور نزدیک قبرس

دانشگاه خاور نزدیک در سال 1988 و در شهر لفکشا پایتخت کشور قبرس شمالی تاسیس شد و از همان ابتدا فعالیت خود را به عنوان دانشگاهی بین المللی با کادری مجرب و اعضای هیئت علمی رتبه برتر در 16 دانشکده و 220 رشته تحصیلی آغاز نمود. این دانشگاه دارای امکانات فراوانی می باشد و توانسته است متقاضیان تحصیل در قبرس را از بیش از 100 کشور جهان گرداوری کند. از جمله این امکانات میتوان به بیمارستان فوق تخصصی خاور نزدیک اشاره نمود که پیشرفته ترین بیمارستان موجود در مدیترانه شرقی می باشد. محوطه این دانشگاه امکانات فراوانی دارد به طوری که به عنوان شهری کوچک تلقی شده و تمام نیازهای دانشجویان را رفع کرده و آنها را از خروج از محوطه دانشگاه بی نیاز می کند. امکانات فراوانی مانند : زمین های ورزشی، مغازه ها و رستورانها ، خوابگاه دانشجویی با ظرفیت بیشتر از 6000 نفر، مرکز درمانی، باشگاه ها و انجمن های دانشجویی ، مرکز صدا و سیما ، آژانس های مسافرتی و اداره پست

شهریه رشته دندانپزشکی دانشگاه قبرس

شهریه رشته دنداپزشکی قبرس که به دو زبان ترکی استانبولی و همچنین انگلیسی در این دانشگاه تدریس میشود سالیانه در حدود 11000 یورو برای تحصیل به زبان انگلیسی و در حدود 9000 یورو برای تحصیل به زبان ترکی میباشد. البته دانشگاه برای متقاضیانی که از کشو ایران و از طریق دفتر رسمی دانشگاه قبرس اقدام میکنند تخفیفات بسیاری را در نظر گرفته است.

آشنایی با دانشکده دندانپزشکی قبرس

دانشکده دندانپزشکی قبرس در دانشگاه خاور نزدیک  از زمان تأسیس آن یعنی در سال 2007 میلادی، فعالیت خود را به طور موثر و ویژه در تمام سطوح اغاز نمود و تنها دانشکده دندانپزشکی موجود در کشر قبرس شمالی می باشد. این دانشکده رشته دندانپزشکی را به دو زبان ترکی و انگلیسی برای متقاضیان ارایه می کند. از زمان تاسیس این دانشکده تا کنون تعداد زیادی دانشجو  از رشته دندانپزشکی قبرس فارغ التحصیل شده اند. آموزش در این دانشکده بسیار پیشرفته بوده و مبتنی بر رباتیک می باشد.

افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

سوال یا نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره رایگان