ایرانیان قبرس شمالی

معرفی کسب و کارهای ایرانیان قبرس شمالی

2 7,363

ایرانیان قبرس شمالیقبرس شمالی از جمله کشورهایی است که بدلیل نزدیکی به ایران  و سکوی پرتاب ایرانیان به سمت کشورهای اروپایی ، تعداد زیادی از ایرانیان را در خود جای داده است. ایرانیان قبرس شمالی برای زندگی کسب و کارهایی را برای خود راه اندازی کرده اند که این موضوع برای ایرانیان بسیار خوب میباشد. کسب و کارهایی که ایرانیان برای خود راه اندازی کرده اند شامل زمینه های متفاوتی مباشد از جمله :

ایرانیان قبرس اقدام به راه اندازی چندین رستوران ایرانی در این کشور نموده اند که در این قسمت به معرفی آنان میپردازیم.

ایرانیان قبرس صاحب رستوران ایرانی (رستوران های ایرانی در قبرس)

رستواران ایرانی مرکز در قبرس شمالی به مدیریت آقای مجید یزدانی

یکی از موفق ترین ایرانیان قبرس جناب آقای مجید یزدانی میباشد که در داخل محوطه دانشگاه مدیترانه شرقی صاحب رستوران بوده و انواع غذاهای ایرانی، ترکیه ای و آفریقایی در این رستوران سرو میباشد. کافه رستوران مرکز یکی از قدیمی ترین و موفق ترین رستوران های ایرانی کشور قبرس شمالی میباشد که مشتریان پر و پا قرص فراوانی را به خود جذب کرده است. دانشجویان دانشگاه مدیترانه شرقی در شهر فاماگوستا میتوانند از خدمات این رستوران بهره مند شوند.

رستوران مرکز قبرس

در زیر تصویری واقعی از غذاهای کافه رستوران مرکز را مشاهده میکنید. که در واقع تصویری از غذاهای ترکیه ای میباشد.  غذاهای خاص مانند اکبر جوجه و فسنجون و همچنین کله پاچه را میتوانید در منوی این رستوران مشاهده کنید. قیمت غذاهای این رستوران نسبت به رستوران های داخل شهر بسیار مناسب میباشد.

رستوران مرکز قبرس 2

همچنین در تصاویر زیر  میتوانید نمونه ای از غذاهای منوی کافه رستوران ایرانی مرکز را مشاهده کنید.  کیفیت غذاهای این رستوران بسیار بالا میباشند. این رستوران در دو وعده نهار و شام ارائه سرویس می نماید که میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید.

قورمه سبزی رستوران مرکززرشک پلو با مرغ رستوران مرکزرستواران ایرانی روف در قبرس شمالی به مدیریت خانم زویا الوندی

یکی دیگر از ایرانیان موفق در امر رستوران خانم زویا الوندی مدیر و صاحب رستوران روف میباشد که از با سابقه ترین رستوران های ایرانی بوده که لیست بلند بالایی از غذاهایی ایرانی را در منوی خود جای داده است. غذاهایی مثل زرشک پلو با مرغ، کباب برگ، کباب کوبیده، خورشت قیمه و قرمه سبزی بصورت روزانه در منوی این رستوران موجود میباشد. محل این رستوران در داخل دانشگاه مدیترانه شرقی و در زیر خوابگاه سابانجی میباشد. غذاهای این رستوران بسیار لذیذ بوده و همه روزه تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی دانشگاه قبرس شمالی برای صرف وعده های غذایی به این رستوران مراجعه میکنند.

ایرانیان قبرس - رستوران روف

رستواران ایرانی گلد در قبرس شمالی به مدیریت آقای سعید جسمی

یکی دیگر از رستوران های جدید که اقدام به ارائه منوی ایرانی نموده است. رستوران گلد میباشد. آقای سعید جسمی از ایرانیان قبرس میباشد که به حرفه آشپزی مشغول میباشند. رستوران آقای سعید جسمی در شهر فاماگوستا و در داخل محوطه دانشگاه مدیترانه شرقی، روبروی خوابگاه پرایم واقع شده است. تصویری از غذاهای ایرانی رستوران گلد را در زیر مشاهده میکنید.رستوران ایرانی گلد

ایرانیان قبرس مشغول در کارهای خدماتی (مراکز خدماتی ایرانی در قبرس)

کارواش ایرانی پلاتینیوم قبرس شمالی

یکی دیگر از ایرانیان قبرس شمالی به منظور ارائه خدمات بهتر به ایرانیان و ساکنین قبرس شمالی اقدام به تاسیس کارواش پلاتینیوم کرذه است که در واقع اولین و تنها کارواش ایرانی در قبرس شمالی محسوب شده و آماده ارائه خدمات به هم‌ وطن‌های عزیز میباشد آدرس این کارواش در شهر فاماگوستا – خیابان سالامیس – پارکینگ فروشگاه لمار میباشد. این کارواش برای ایرانیان تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است. توصیه میشود برای حمایت از هموطنان خود در هنگام نیاز به کارواش به کارواش پلاتینیوم مراجعه کنید. ساعات کاری این کارواش از 8 صبح تا 7 عصر میباشد. از خدمات دیگری که این کارواش ارائه میدهد. نظافت منزل و شستشوی فرش میباشد.
ایرانیان قبرس شمالی - کارواش ایرانی پلاتینیوم قبرس

اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.
ممکن است شما دوست داشته باشید

در این مورد یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط 01 مشتری

 • داود

  عالی بود

  آگوست 12, 2021

  آیا مفید بود؟

  • آیکون فروشگاه ریویوایکس

   نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران

   نوامبر 21, 2021

   ممنونم از شما