امنیت قبرس

0
[تعداد: 6    میانگین: 3/5]

امنیت کشور قبرس

امنیت قبرس

در دنیای امروز در سراسر جهان حوادث گوناگونی روی میدهد. همین امر سبب شده است بسیاری از گردشگران و متقاضیانی که قصد تحصیل در کشور قبرس را دارند دچار نگرانی های زیادی شوند، از همین رو  و با توجه به سوالات زیادی که والدین و مسافران طی تماس های تلفنی و یا از طریق پیامک از ما میپرسند، تصمیم به نوشتن این نوشته در مورد امنیت قبرس کردیم. با ما همراه باشید.
 
قبرس :  امنیت کشور قبرس که یکی از جزایر بزرگ دریای مدیترانه میباشد در جهان رتبه اوّل را به خود اختصاص داده است. قبرس از جمله کشورهایی است که امنیت افرادی که در آن زندگی می کنند بصورت کامل ضمانت می شود. امنیت قبرس چنان زیاد است که می توان درب منزل را قفل نکرد. علت این است کشور قبرس از نظر سیاسی با هیچ کشوری درگیری نداشته و از طرفی کشوری توریستی و دانشجویی است و بیشتر جمعیت آن را دانشجویان و مسافران تشکیل میدهند ، همین امر باعث بالا رفتن امنیت قبرس و انتخاب این کشور به عنوان مقصد گردشگری و تحصیل افراد بسیاری شده است. برای اطمینان از صحت این نوشته برخی آمار ها را در مورد امنیت کشور قبرس بررسی می کنیم.
بر اساس تحقیقاتی که در سال 2016 در مورد امنیت کشورهای جهانصورت گرفت کشور قبرس رتبه اوّل را در آمار امینت پیاده روی تنها در روز و رتبه دوم جهان را در آمار امنیت پیاده روی تها در روز بدست آورد، که در جدول زیر میتوانید این آمار را مشاهده کنید.
امنیت پیاده روی قبرس

در تحقیقات دیگری که در مورد امنیت کشورهای جهان صورت گرفت امنیت قبرس رتبه اول را کسب کرد. که نتایج این تحقیق بین المللی را در جدول زیر مشاهده می کنید. این تحقیق هر 2 سال یکبار انجام میشود و کشور قبرس 20 سال متوالی رتبه اول این جدول را کسب کرده است.

جدول رتبه امنیت کشور قبرس

سوال یا نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published.

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره رایگان