بازدید کننده محترم به علت حضورم در خارج از کشور شماره ایران من بطور موقت خاموش است. لطفا از طریق واتس آپ با من ارتباط بگیرید

اداره پست دانشگاه EMU

آشنایی با محل اداره پست دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

0 263
اداره پست دانشگاه emu
اداره پست دانشگاه emu

اداره پست دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس در داخل محوطه خود دارای اداره پست می باشد. که این امر برای دانشجویانی که به تحصیل در قبرس مشغول هستند بسیار مفید می باشد و به راحتی می توانند امور پستی خود را به راحتی در این مرکز انجام دهند. این مرکز در روزها و ساعات اداری به دانشجویان خدمات ارایه می کند. محل اداره پست یا همان پست آفیس دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس در زیر خوابگاه سابانجی که در قسمت درب جنوبی دانشگاه قرار دارد میباشد. بسیار شده است که با دفتر نمایندگی دانشگاه در ایران تماس گرفته اند و آدرس پستی داتشگاه را سوال کرده اند. به همین منظور تصمیم گرفتم این اطلاعات را در همین قسمت قرار دهم تا شاید برای دانشجویان مفید باشد.

آدرس دانشگاه قبرس Eastern Mediterranean University Famagusta TRNC via Mersin 10 Turkey
کد پستی دانشگاه قبرس 99628
اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.