تحصیل بانکداری و امور مالی در قبرس

BANKING AND FINANCE

تحصیل بانکداری و امور مالی در قبرسرشته کارشناسی بانکداری و امور مالی

هدف از رشته کارشناسی بانکداری و امور مالی در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس، پرورش متخصصان امور مالی با اطلاعات به روز است که توانایی تصمیم گیری درست و اجرای تصمیم را داشته باشند. به منظور دستیابی به این هدف دپارتمان بانکداری و امور مالی دانشگاه قبرس تاکید ویژه ای بر آموزش به شیوه دانشجو محور دارد. بنابراین به دانشجویانی که در رشته بانکداری و امورمالی قبرس مشغول به تحصیل هستند، پروژه هایی داده میشود تا بصورت تیمی باهم کار کنند و بتوانند دانش نظری خود را به عمل تبدیل کنند. علاوه بر این، در طول تحصیل در قبرس در دانشگاه مدیترانه شرقی ، دانشجویان مهارت های ارائه خود را با استفاده از ابزارهای فن آوری معاصر بهبود می بخشند.

آموزش رشته بانکداری و امور مالی قبرس

  • فارغ التحصیلان رشته بانکداری و امور مالی قبرس قادر هستند دانش نظری خود را به عمل تبدیل کنند.
  • دانشجویان در طول تحصیل با تکنولوژی های بانکی و مالی که به سرعت در حال پیشرفت و توسعه است آشنا میشوند.
  • دانشجویان ما میتوانند بعد از فارغ التحصیلی، به راحتی در مشاغل بین المللی شرکت های بانکی و مالی شرکت کنند و در یک زمان بسیار کوتاه ارتقاء قابل توجهی پیدا کنند.
  • موفقیت فارغ التحصیلان ما در زندگی حرفه ای آنها در ترکیه و سایر کشورها، شواهدی روشن از سطح آموزش و پرورش ما است.
  • دپارتمان بانکداری و امور مالی دانشگاه قبرس دارای امکانات مدرن آموزشی شامل یک آزمایشگاه کامپیوتری با قابلیت اتصال به اینترنت فوق پرسرعت و یک ترمینال روتر است که هر فرصتی برای دانشجویان برای پیروی از آخرین تحولات در بازارهای سرمایه و بخش مالی در سراسر جهان را فراهم می کند.
  • علاوه بر این، در پایان سال سوم تحصیل ، دانشجویان در یک موسسه مالی کارآموزی می کنند. این تمرین عملی دانشجویان را در ارتباط بین آموزش علمی و کاربرد آن در کسب و کار فراهم می کند.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان رشته بانکداری و امور مالی قبرس

همه ساله بسیاری از متقاضیان تحصیل در قبرس رشته بانکداری و امور مالی دانشگاه قبرس را برای تحصیل انتخاب میکنند. زیرا فارغ التحصیلان رشته بانکداری و امور مالی قبرس ، فرصت های شغلی عالی در بخش مالی و همچنین در بخش های دیگر دارند. دانش گسترده در زمینه مالی، مهارت های رایانه ای و تسلط کامل و قوی به زبان انگلیسی، فارغ التحصیلان رشته بانکداری و امور مالی دانشگاه قبرس را برای کسب و کار در بخش خصوصی و دولتی جذاب می کند. برخی از شغل ها و کسب و کارهایی که فارغ التحصیلان ما در آن استخدام شده اند عبارتند از بانک ها، شرکت های مالی، بورس اوراق بهادار، دفاتر حسابداری، شرکت های بیمه، شرکت های مشاوره ای، موقعیت های اداری در بخش مالی و دانشگاه ها.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید