زمان بندی ثبت نام دانشگاه

زمانبندی ثبت نام دانشگاه قبرس

افرادی که قصد تحصیل در قبرس را دارند، همیشه از ما در مورد زمان های ثبت نام دانشگاه های قبرس سوال می پرسند. در زیر به بررسی زمان های ثبت نام در دانشگاه های قبرس پرداخته شده است.

مانند دانشگاه های کشور جمهوری اسلامی ایران، دانشگاه مدیترانه ی شرقی نیز سالانه در دو ترم مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. زمان بندی ثبت نام دانشگاه قبرس بدین گونه است :

زمان بندی ثبت نام برای ترم مهر ( ترم سپتامبر )

دانشگاه از اوایل اسفند ماه هر سال برای ترم مهر شروع به پذیرش می نماید. بنابراین متقاضیان می توانند در این بازه زمانی برای ترم مهرماه اقدام به پذیرش کنند. معمولا شروع ترم از تاریخ بیست شهریور به بعد می باشد به طوری که دانشجویان پس از گذراندن آزمون زبان دانشگاه و اعلام نتایج آن به تحصیل خواهند پرداخت.

زمان بندی ثبت نام برای ترم بهمن ( ترم ژانویه )

پذیرش برای این مهر معمولا بعد از شروع ترم مهر یا همان پاییز و از اواسط مهرماه اغاز می شود. و زمان شروع ترم از اوایل بهمن ماه می باشد. متقاضیانی که مدارک خود را زودتر ارسال می کنند از نظر اخذ پذیرش در اولویت خواهند بود.

افراد متقاضی برای تحصیل در قبرس لطفا از طریق تلگرام مدارک خود را ارسال نمایند.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید