خرید ملک در قبرس شمالی


اگر قصد خرید ملک در قبرس را دارید به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را اگر چه کمی وطولانی باشد تا آخر مطالعه کنید. در این مقاله سعی کرده ایم به تمام سوالات شما در زمینه خرید ملک در این جزیره زیبای مدیترانه ای پاسخ دهیم. همین ابتدا به شما این قول را میدهم که قیمت های اعلامی توسط کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت برای خرید ملک در قبرس شمالی از قیمت اعلامی تمامی شرکت ها مناسب تر خواهد بود.  برای اطلاع از این موضوع میتوانید با ما تماس بگیرید.

اطلاعات کلی در مورد قبرس

هنگامی که قصد خرید ملک در یک کشور را دارید، مهمتر از هر چیزی آن است که آن کشور را بشناسید و از موقعیت آن مطلع شوید. بهتر است زیاد وارد مقدمه چینی و حاشیه نوشیم و گفتار خود را آغاز کنیم.

کشور قبرس جزیره ای است در جنوب ترکیه و در شرق دریای مدیترانه که شبیه به یک گیتار میباشد. کشور قبرس بعد از اختلافات بین ترک ها و یونانی ها در سال 1974 به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شد. از آن زمان به بعد کشور قبرس شمالی و قبرس جنوبی به عنوان دو کشور کاملا مستقل از هم، دارای دولت های مختلف و رئیس جمهورهای مختلف بوده و بین دو قبرس مرز وجود دارد.

پروژه آنجل قبرس شمالیمزایای خرید ملک در قبرس شمالی

از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی می توان به مواردی مانند، قیمت مناسب ملک در قبرس شمالی، رشد سالانه قیمت ملک در قبرس شمالی، اقامت قبرس با خرید ملک و امنیت قبرس شمالی اشاره کرد که در ادامه بصورت کامل درباره این مزایا توضیح خواهیم داد.
  • قیمت مناسب ملک در قبرس شمالی :  هزینه خرید خانه در قبرس شمالی نسبت به سایر کشورهای مدیترانه ای بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر میباشد. از طرفی این روزها و با توجه به فشارهایی که از طرف اتحادیه اروپا وارد میشود، احتمال صلح بین دو قبرس، در سالهای آینده بسیار بالاست، بنابراین بعد از صلح بین دو قبرس قیمت املاک این جزیره به صورت تصاعدی افزایش پیدا خواهند کرد. لازم به ذکر است که هم اکنون هزینه خرید خانه در قبرس شمالی تقریبا یک سوم هزینه خرید خانه در قبرس جنوبی میباشد.
  • رشد سالانه قیمت املاک در قبرس شمالی : قیمت ملک در قبرس شمالی بطور متوسط سالیانه 15 الی 20 درصد افزایش میابد، همچنین قیمت ارزهای خارچی نیز بطور روزانه در حال افزایش است، بنابراین خرید ملک در قبرس شمالی به عنوان یکی از مطمئن ترین سرمایه گذاری ها محسوب میشود. در زیر در یک نمودار میله ای، رشد سالانه قیمت ملک در قبرس شمالی برای یک واحد آپارتمان دو خوابه را مشاهده میکنید.
  • اقامت قبرس با خرید ملک : از دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی این است که نیازی به تأسیس شرکت برای خرید ملک در قبرس شمالی نیست. مراحل قانونی خرید ملک در قبرس شمالی بسیار ساده است. اقامت قبرس با خرید ملک بسیار سادئه است، مشتری میتواند بلافاصله پس از پرداخت 30 درصد از قیمت ملک خود، اقدام به دریافت اقامت قبرس برای خود و اعضای خانواده کند که پروسه ای آسان بوده و نیاز به زمان زیادی ندارد.
  • امنیت قبرس شمالی : بر اساس گزارشات موسسات معتبر، قبرس شمالی یکی از امن ترین کشورهای دنیا محسوب میشود. جزئیات این گزارش را میتوانید در بخش امنیت قبرس در سایت موسسه حقوقی دادمهر عدالت مطالعه کنید.

مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی

در اینجا میخواهیم از مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی صحبت کنیم .وقتی از مزایای یک چیز صحبت می شود، بهتر است از مشکلات آن نیز صحب شود. از زمان تاسیس موسسه حقوقی دادمهر عدالت، سیاست ما این بوده است که با حسن نیت و صداقت مشاوره دهیم و این موضوع را هیچوقت فراموش نخواهیم کرد. شاید به همین دلیل است که سالهای متوالی به عنوان بزرگترین نماینده دانشگاه ها و موسسات سرمایه گذاری قبرس در ایران شناخته می شویم. 

خیلی اوقات افرادی که برای دریافت مشاوره با ما تماس میگیرند به ما می گویند ما عاشق کشورها و شهرهای شلوغ و پرجمعیت هستیم.  جاهای دنج و خلوت و بی سر و صدا، چنین افرادی را دچار خستگی میکند. شاید بتوان گفت این مورد یکی از مشکللات خرید ملک در قبرس شمالی برای اینگونه افراد است. پس اگر به دنبال آرامش مطلق هستید، قبرس برای شما بهترین مکان است. اما اگر به دنبال کشوری شلوغ و پر چمعیت هستید قبرس برای شما مناسب نیست.

توصیه خرید ملک در قبرس شمالی توسط مجله FORBES

طرح روی جلد مجله فوربس آمریکامجله Forbes آمریکا در تاریخ 5 فوریه سال 2021 در سایت خود مقاله ای را تحت عنوان (5 تا از بهترین مکان های ساحلی برای سرمایه گذاری) منتشر کرد. این مجله معروف آمریکایی، منطقه اسکله قبرس شمالی را در رتبه اول پیشنهادهای خود قرار داده است. در واقع منطقه اسکله قبرس به علت ساحل زیبایش و هزینه های بسیار پایین املاک و همچنین هزینه های مناسب زندگی به عنوان بهترین پیشنهاد فوربس مشاهده میشود. این مجله معروف آمریکایی در مقاله خود قبرس را اینگونه توصیه میکند. شما میتوانید برای مشاهده کامل مقاله فوربس کلیک کنید

حالا شاید دوست داشته باشید بدانید منطقه اسکله قبرس شمالی چگونه جایی است. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بازنشستگی در قبرس شمالی به معنای زندگی راحت تر از مناطق اروپا و قاره آمریکا است. اگر در این مرحله از زندگی خود در حالی که بودجه کافی دارید و برای یک ماجراجویی آماده شده اید تا یک استاندارد زندگی لوکس در یکی از زیباترین مناطق ساحلی جهان بخرید ، قبرس شمالی باید به عنوان بهترین گزینه در لیست شما باشد.

Retirement in Northern Cyprus would mean a life outside the more familiar comfort zones of Europe and the Americas. If you’re up for an adventure at this stage of your life while stretching your retirement budget to buy you a bona-fide luxury standard of life on one of the world’s most beautiful stretches of coastline, Northern Cyprus should be at the top of your list.

انتخاب ملک در قبرس

هنگامی که قصد خرید ملک در قبرس را دارید بایستی عوامل مختلفی را در نظر بگیرید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. این را از این بابت عرض کردم که شما تصمیم گرفته اید مقدار زیادی از سرمایه خود را صرف خرید ملک کنید، بنابراین بایستی به تمام جزئیات دقت کنید تا بتوانید انتخابی درست و دقیق داشته باشید.

1- هدف شما از خرید ملک در قبرس

معمولا یک فرد به دلایل مختلف اقدام به خرید ملک در خارج از کشور میکند. بطور کلی خریداران ملک در دو دسته قرار میگیرند.

  • افرادی که به قصد زندگی اقدام به خرید ملک میکنند.
  • افرادی که به قصد سرمایه گذاری اقدام به خرید ملک میکنند.

البته بسیاری هم وجود دارند که دلایل آنها از خرید ملک در کشوری مانند قبرس هم میتواند سرمایه گذاری باشد و هم برای زندگی به دنبال ملکی مناسب هستند.

در هنگام خرید ملک در قبرس باید مشخص کنید که در کدام دسته از افراد قرار میگیرید. زیرا مشخص کردن تصمیم خود از خرید ملک در انتخاب بهتر شما کمک خواهد کرد. همچنین کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت میتوانند بصورت بهتری شما را راهنمایی کنند. زیرا افرادی که به قصد زندگی اقدام به خرید ملک میکنند معمولا به دنبال راحتی ملک و برخی معیارها که در ذهنشان شکل گرفته میباشند. اما افرادی که به قصد سرمایه گذاری اقدام به خرید ملک میکنند، به دنبال ملکی هستند که در کوتاه مدت سود خوبی داشته باشد. همچنین در آینده فروش آن راحت باشد.

2- برای خرید ملک کدام منطقه قبرس شمالی بهتر است

هر کدام از مناطق قبرس شمالی مزایای خاص خود را دارد. برخی از مناظق برای افرادی مناسب است که قصد سرمایه گذاری دارند، برخی مناطق مناسب افرادی است که قصد زندگی خانوادگی دارند. برخی به باشگاه های گلف نزدیک است، برخی دیگر به دانشگاه نزدیک است، برخی مناطق به بیمارستان و مدرسه و غیره. برخی مناطق ساحلی است و برخی دیگر نزدیک به جنگل. بنابراین خیلی مهم است که نسبت به سبک زندگی خود ملکی مناسب را انتخاب کنید.

هزینه های جانبی خرید ملک در قبرس شمالی

در این بخش می خواهیم شما را با هزینه های جانبی خرید ملک در قبرس شمالی آشنا کنیم. ما در موسسه حقوقی دادمهر عدالت می خواهیم به خریداران خود کمک کنیم تا از هرگونه هزینه غیرمنتظره جلوگیری کنند! در ادامه شما را با جزئیات هزینه خرید ملک در قبرس آشنا میکینم، تا بتوانید محاسبه کنید که در هنگام اقدام به خرید از آن روز امضاء قرارداد تا تحویل کلید واحد خود ، چه هزینه های اضافی انتظار می رود.

پروژه مسکونی قبرس شمالیریز هزینه های جانبی خرید ملک در قبرس شمالی بصورت زیر میباشد. همانطوری که گفته شد هزینه ها بسته به قیمت ملک متفاوت میباشند. بنابراین در زیر اینگونه در نظر گرفته ایم که ارزش ملکی که خریداری کرده اید 100 هزار پوند انگلیس میباشد.

هزینه های جانبی خرید ملک در قبرس شمالی نوع هزینه
£1,500 هزینه های قانونی 
£500 هزینه تمبر 
£5,000 هزینه مالیات 
£3,000 هزینه انتقال سند 
£1,000 to £2,000 هزنیه کنتور برق و آب 
£300 اسپیلتر گازی 
£1,000 لوازم آشپزخانه 
£3,000  مبلمان
£15,000 کل هزینه ها

پروژه های مسکونی در قبرس شمالی

پروزه های مسکونی در قبرس شمالی در مناطق مختلف این کشور وجود دارند. یکی از بهترین مناطق قبرس برای سرمایه گذاری و خرید ملک، شهر اسکله قبرس شمالی میباشد. این منطقه همان منطقه ای است که توسط مجله فوربس آمریکا، به عنوان بهترین مکان برای سرمایه گذاری نام گذاری شده است. در ادامه شما را با برخی پروژه های مسکونی در قبرس شمالی آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

تعداد پروژه ها در قبرس شمالی، بسیار زیاد است. شاید انتخاب اینکه کدام پروژه مسکونی در قبرس شمالی، برای سرمایه گذاری و زندگی مناسب است، نیاز به مشاوره های تخصصی داشته باشد. کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت، بسته به نیاز هرکس پروژه ای مناسب را معرفی خواهند کرد.

مشاور املاک در قبرس شمالی

اگر قصد خرید ملک در قبرس را دارید، بهتر است این موضوع را بدانید که یکی از اصلی ترین زمینه های فعالیت موسسه حقوقی دادمهر عدالت، مشاور املاک در قبرس شمالی میباشد. اگر اندکی جست و جو در اینترنت انجام دهید، متوجه این موضوع خواهید شد که تعداد شرکت های خرید و فروش ملک در قبرس شمالی بسیار زیاد است. تجربه نشان داده است که عملکرد اکثر این شرکت ها قانونی نبوده و در اکثر مواقع خریداران را دچار مشکلات فراوانی کرده اند.

مشاور-املاک-در-قبرس-شمالیمزیت خرید ملک در قبرس توسط کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت این است که مشاورین املاک قبرس شمالی، کمیسیون های بالایی را بابت خرید ملک از شرکت اصلی دریافت میکنند. بهتر است بدانید که این کمیسیون ها که مبالغ آن بسیار بالا میباشد، به قیمت ملک شما اضافه میشود و در واقع این شما هستید که این کمیسیون های سنگین را به فروشنده پرداخت میکنید.

در ابتدای این مقاله یک قول به خوانندگان این مقاله دادم. قول ما این بود که کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت، مناسبترین قیمت ملک را به شما اعلام خواهند کرد. این به این خاطر بود که موسسه ما مقدار زیادی از کمیسیون های پرداختی را برای خود شما هزینه خواهد کرد.

سوالات متداول خرید ملک در قبرس

[accordions] [accordion title=”افراد خارجی مجاز به خرید چه تعداد ملک در قبرس هستند؟” load=”show”]افراد خارجی غیر قبرسی، مجاز به خرید یک ملک با مساحت حداکثر یک و نیم حکتار میباشند. اگر یک زن و شوهر نام خانوادگی متفاوتی داشته باشند، میتوانند هریک ملکی تا حداکثر یک ونیم حکتار خریداری کنند، در غیر اینصورت فقط مجاز به خرید یک ملک هستند. در کشور ایران زن و شوهر، نام های خانوادگی یکسانی ندارند بنابراین میتوانند هریک بطور مستقل یک ملک خریداری کنند.[/accordion] [accordion title=”آیا املاک قبرس شمالی استیجاری هستند یا سند مالکیت دارند؟” load=”hide”]هیچ یک از املاک موجود در قبرس شمالی استیجاری نبوده و همگی دارای سند مالکیت هستند. منظور از املاک استیجاری این است که در برخی از کشورها ملکی که خریداری میکنید مثلا به مدت 50 سال به شما واگذار میشود و در واقع شما مالک زمین آن نیستید. اما در قبرس شمالی تمامی زمین ها و املاک دارای سند مالکیت قطعی هستند.[/accordion] [accordion title=”آیا موسسه حقوقی دادمهر عدالت مرا در زمینه یافتن وکیل خوب راهنمایی میکند؟” load=”hide”]هدف موسسه حقوقی دادمهر عدالت این است که تمامی منافع شما در زمینه خرید ملک در قبرس حفظ شود. در این راستا فهرستی از بهترین وکلای قبرسی را تهیه کرده ایم که دارای بهترین رزومه کاری هستند. ما ترتیبی میدهیم تا بتوانید با وکیل خود در ارتباط باشید.[/accordion] [accordion title=”آیا برای امور خرید ملک در قبرس باید وکالت نامه تنظیم کنم؟” load=”hide”]اگر به زبان ترکی تسلط کافی نداشته باشید و همچنین حضور فیزیکی در کشور قبرس نداشته باشید، به وکیل احتیاج نیاز دارید. تنظیم وکالت نامه امری بسیار ساده است و در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. همچنین این وکالت نامه هیچگونه خطری برای شما ندارد و فقط به منظور انجام پروسه های خرید ملک تنظیم میشود. اگر شما به مدت طولانی از قبرس دور باشید ، این وکالت نامه، وکیل شما را قادر می سازد تا از طرف شما اسناد را امضا کند. اعطای این وکالت نامه معمولاً بدون هزینه است و کلیه مراحل مهم خرید را می توان از زمان ثبت قرارداد ، قرار دادن اسناد به نام خود ، بدون نیاز به بازگشت به قبرس انجام داد.[/accordion] [accordion title=”اولین پرداخت برای خرید ملک در قبرس چه زمانی انجام میشود؟” load=”hide”]بعد از آنکه تصمیم جدی به خرید ملک گرفتید. مبلغ 1000 پوند انگلیس را از طریق وکیل خود در ایران (با امضاء قرارداد رسمی) به کشور قبرس ارسال میکنید. این مبلغ بخشی از قیمت ملک شما میباشد. پس از این پرداخت ترتیبی داده میشود که شما بتوانید از نزدیک ملکی را که به نام شما رزرو شده است بازدید کنید و حتی در آن اقامتی کوتاه داشته باشید. شما میتوانید مابقی مبلغ قرارداد را بصورت حضوری در قبرس پرداخت کنید.[/accordion] [accordion title=”قرارداد خرید ملک در قبرس چیست و چه زمانی امضاء میشود؟” load=”hide”]وکیل شما برای حفاظت از منافع شما قرارداد فروش تهیه می کند. اگر ملک شما یک ساختمان جدید باشد ، قرارداد فروش شامل کلیه شرایط مهم مانند تعداد قطعه ، اندازه قطعه ، قیمت ، برنامه پرداخت ، تاریخ اتمام با بندهای مجازات برای تأخیر در اتمام است. کلیه نقشه ها و مشخصات طبقه به ضمیمه قرارداد می شود تا اطمینان حاصل شود که فروشنده ملزم به انجام کارهای ساختمانی مطابق با این موارد است.[/accordion] [/accordions]
اگر قصد تحصیل در قبرس را دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.  موسسه حقوقی دادمهر عدالت نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در کشور ایران میباشد. لطفا بابت اخذ پذیرش از دانشگاه های قبرس به افراد سودجو و فرصت طلب هیچگونه هزینه ای پرداخت نکنید. کلیه مراحل اخذ پذیرش شما با بیشترین میزان بورسیه، توسط ما در سریعترین زمان ممکن و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “خرید ملک در قبرس شمالی” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت

دکمه بازگشت به بالا