تحصیل پرستاری در قبرس

Nursing


تحصیل پرستاری در قبرس به عنوان یکی از بهترین رشته های به دانشجویان و متقاضایانی که قصد تحصیل در قبرس را دارند توصیه میشود. زیرا پرستاری یکی از تخصصی ترین شغل هایی است که به عنوان بخشی از یک تیم چند رشته ای در کنار پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی به برنامه ریزی و ارائه مسیرهای درمانی برای بیماران با نیازهای جسمی و روانی کمک می کنند. برعکس تصور بسیاری از افراد، پرستاری در سطح بین الملل یکی از پرطرفدارترین رشته ها بوده و پرستاران دارای بیشترین میزان درآمد در یک کادر درمان میباشند.

بهترین دانشگاه برای تحصیل پرستاری در قبرس

همانطوری که میدانید کشور قبرس، کشوری دانشگاهی است و دارای دانشگاه های متعددی میباشد. اما تمامی دانشگاه های قبرس دارای رتبه و رنکینگ مناسب نمیباشند. بهترین دانشگاه ها برای تحصیل پرستاری در قبرس عبارتند از دانشگاه مدیترانه شرقی، دانشگاه خاور نزدیک و دانشگاه بین المللی قبرس

 

هزینه تحصیل پرستاری در قبرس

طبق تجربه ای که در طی سالیان کسب کرده ایم بیشترین دغدغه متقاضیان تحصیل در رشته پرستاری، در وحله اول رتبه و رنکینگ دانشگاه و در وحله دوم هزینه تحصیل پرستاری در قبرس میباشد. که این موارد  را بطور خلاصه در جدول زیر گردآوری می کنیم.

نام دانشگاهشهریه سالانه رشته پرستاری در قبرس
بدون بورسیهبورسیه 50%بورسیه 75%
دانشگاه مدیترانه شرقی15200 دلار7600 دلارندارد
دانشگاه خاور نزدیک5600 یورو2800 یوروندارد
دانشگاه بین المللی قبرس6000 یورو3200 یورو1726 یورو

شما میتوانید برای اطلاع از جدیدترین وضعیت هزینه تحصیل پرستاری در قبرس  و همچنین اخذ پذیرش رایگان با کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت تماس بگیرید تا شما را بطور کامل راهنمایی کنیم.

اقدامات لازم جهت اخذ پذیرش پرستاری قبرس

به منظور تحصیل پرستاری در قبرس نیاز به گذراندن آزمون ورودی ندارید. تنها کافیست مدارک خود را برای کارشناسان موسسه حقوقی دادمهر عدالت که نمایندگی رسمی دانشگاه های قبرس میباشند، ارسال کنید تا کارهای اخذ پذیرش تحصیلی شما را آغاز کنیم.
1ارسال مدارک ترجمه شده به کارگزار رسمی دانشگاه های قبرس
2انتظار برای دریافت برگه پذیرش اولیه از کارگزار رسمی دانشگاه
3پرداخت قسط اول شهریه دانشگاه به حساب رسمی دانشگاه
4دریافت برگه پذیرش نهایی جهت تحصیل در رشته پرستاری
پذیرش های موفق دانشجویان پرستاری

موسسه حقوقی دادمهر عدالت به عنوان کارگزار رسمی دانشگاه های قبرس در ایران، هر ساله دانشجویان بسیاری را برای تحصیل پرستاری در قبرس، در دانشگاه های مختلف قبرس شمالی بورسیه میکند. که در زیر پنج نمونه از آنها را به عنوان نمونه برای شما به اشتراک میگذاریم. مدارک تمامی این پذیرش ها در آرشیو کارگزاری رسمی دانشگاه های قبرس در ایران موجود میباشد.

لیست دروس رشته پرستاری در قبرس

دانشجویانی که قصد تحصیل پرستاری در دانشگاه های قبرس را دارند همیشه در مورد دروسی که در طول تحصیل خواهند گذراند از ما سوال میپرسند. به همین دلیل تصمیم گرفتم لیست دروس رشته پرستاری در دانشگاه های مختلف قبرس را در این قسمت قرار دهم.

چارت دروس (ترم بندی ) رشته پرستاری قبرس
Nursing Program Curriculum
دانشگاه بین المللی قبرسکلیک کنید
دانشگاه خاور نزدیک قبرسکلیک کنید
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرسکلیک کنید

میزان درآمد سالیانه فارغ التحصیلان پرستاری

شاید برای افرادی که قصد تحصیل پرستاری در قبرس را دارند، جای سوال باشد که تا چه مقطعی در رشته پرستاری ادامه تحصیل دهند و اینکه ادامه تحصیل در این رشته چه تاثیری در میزان درآمد آنها خواهد داشت. برای فهم بهتر این موارد را در نموداری به شکل زیر گردآوری کرده ایم. همانطوری که می بینید میزان درآمد سالیانه یک فرد با دیپلم پرستاری بطور متوسط سالیانه 61 هزار دلار، کاردانی پرستاری سالیانه 69 هزار دلار، کارشناسی پرستاری 83 هزار دلار، ارشد پرستاری سالیانه 94 هزار دلار، دکترای پرستاری سالیانه 103 هزار دلار و میزان درآمد فردی با مدرک فوق دکترای پرستاری بطور متوسط سالیانه 102 هزار دلار میباشد.

درآمد سالیانه پرستاران

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید