خوابگاه نورال Nural قبرس | (شهر فاماگوستا)

آشنایی با امکانات و رزرو خوابگاه نورال قبرس

خوابگاه نورال در قبرس

موقعیت خوابگاه نورال NURAL روی نقشه

فاصله خوابگاه نورال تا دانشگاه ها

نام دانشگاهفاصله مکانی (km)فاصله زمانی (m)سرویس
دانشگاه مدیترانه شرقی00دارد
دانشگاه بین المللی قبرس5743دارد
دانشگاه خاور نزدیک قبرس5847دارد
دانشگاه آمریکایی گیرنه7965ندارد
دانشگاه آروکاد گیرنه7663ندارد
دانشگاه علوم بهداشت قبرس9173ندارد
دانشگاه اروپایی لفکه10993ندارد

شرکت ساختمانی نورال

شرکت ساختمانی Nural در سال 1992 با اجرای پروژه های فوق العاده در ترکیه، ترکمنستان، ویتنام و کامرون تاسیس شد. و ر سال 2017 با تاسیس این خوابگاه مجلل در شمال کشور قبرس فعالیت های خود را در سطح بین الملل آغاز نمود.
خوابگاه دانشجویی نورال در قبرس
خوابگاه دانشجویی نورال قبرس در قسمت جنوبی دانشگاه EMU واقع شده است و با گنجایش 200 اتاق در سال 2017 توسط شرکت ساختمان سازی نورال برای ارائه خدمات به دانشجویان دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس افتتاح شده است. رسالت خوابگاه NURAL ارائه خدمات عالی و با کیفیت به دانشجویان و متقاضیان تحصیل در قبرس میباشد.
خوابگاه دانشجویی نورال با کادر متخصص و با تجربه امکانات رفاهی بصورت 24 ساعته در سطح عالی و در ردیف هتل پنج ستاره برای دانشجویان فراهم کرده است به گونه ای که دانشجویان چنان احساس راحتی کنند که گویا در منزل خودشان هستند.
خوابگاه نورال  در منطقه وسیعی در قسمت جنوبی دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس ، اتاق های مجللی را در پنج نوع متفاوت طراحی کرده است که دانشجویان میتوانند بسته به سلیقه خود به صورت انفرادی و یا دارای هم اتاقی از آنها استفاده کنند. خوابگاه Nural  Dorm امکانات فوق العاده ای دارد. بطور مثال دارای بزرگترین ورزشگاه در میان دیگر خوابگاه ها میباشد که مجهز به دستگاه های پیشرفته و مدرن با تکنولوژی بالای ورزشی، سونا دودی و سونا گرمایشی به مساحت 300 متر مربع.  چشم انداز زیبای خوابگاه نورال زیبای دو چندانی به این خوابگاه بخشیده است.
امکانات خوابگاه دانشجویی nural خوابگاه دانشجویی nural خوابگاه NURAL قبرس رزرواسیون خوابگاه قبرس رزرواسیون خوابگاه نورال قبرس امکانات خوابگاه Nural در قبرس

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

دیدگاهتان را بنویسید