خوابگاه Longson قبرس | (شهر فاماگوستا)

خوابگاه longson دانشگاه مدیترانه شرقی
خوابگاه لانگسن در قبرس

موقعیت خوابگاه LONGSON روی نقشه

خوابگاه لانگسن در دانشگاه مدیترانه شرقی Longson Student Dormitory

خوابگاه دانشجویی لانگسن که در محوطه دانشگاه مدیترانه شرقی واقع شده است از خوابگاه های قدیمی دانشگه می باشد که نزدیک به دانشکده های فنی مهندسی و معماری و توریسم میباشد. این خوابگاه از نظر قیمت نسبت به دیگر خوابگاه های دانشگاه بسیار مناسب می باشد.

از جمله ویژگی های این خوابگاه می توان به ضد زلزله بودن دیواره های این خوابگاه اشاره نمود زیرا با تکنولوژی فلزهای شبکه ای که در اصطلاح لایت استیل گفته میشود ساخته شده اند. به منظور تامین رفاه دانشجویان خوابگاه دارای امکاناتی همچون سوپر مارکت، کافه تریا ( شعبه کافه اسپرسو قبرس ) و اتاق خشک شویی می باشد. علاوه بر این خوابگاه دارای آب گرم 24 ساعته، اسپلیتر ( کولر گازی در فصل گرما و بخاری در فصل سرما ) در تمامی اتاق ها، سیستم پیشرفته دوربین مداربسته در راهروها، آشپزخانه های عمومی هر طبقه و همچنین در محوطه فضای سبز خوابگاه میباشد. تعویض سرویس های خواب و نظافت اتاق ها بصورت هفتگی توسط کادر خوابگاه انجام می شود. خوابگاه دارای میز های مخصوص طراحی برای دانشجویان رشته معماری دانشگاه قبرس می باشد.

ویژگی های خوابگاه لانگسن قبرس

  • خوابگاه داخل محوطه دانشگاه واقع شده است
  • خوابگاه دخترانه و پسرانه بصورت مجزا میباشند
  • دارای کافه تریا و سوپرمارکت می باشد
  • آشپزخانه در تمامی طبقات برای دانشجویان
  • برق ( الکتریسیته ) کاملا رایگان و نامحدود است
  • آب گرم بصورت 24 ساعته موجود میباشد
  • سرویس اینترنت فوق پرسرعت در تمام اتاق ها موجود است

ویژگی های اتاق های خوابگاه لانگسن Longson

بر خلاف اتاق ها استاندارد دیگر خوابگاه ها، خوابگاه لانگسن دارای مبلمان برای نشستن و همجنین میز قهوه خوری میباشد. در زیر می توانید نقشه اتاق های خوابگاه لانگسن را مشاهده کنید. اتاق ها همگی دارای سیستم درب هوشمند میباشد که بدون نیاز به کلید و بوسیله کارت مقناطیسی باز می شوند.

نقشه اتاق های خوابگاه لانگسن
اتاق های خوابگاه لانگسن قبرس
اتاق های خوابگاه لانگسن قبرس
اتاق های خوابگاه لانگسن قبرس
اتاق های خوابگاه لانگسن قبرس
اتاق های خوابگاه لانگسن قبرس
اتاق های خوابگاه لانگسن قبرس
اتاق های خوابگاه لانگسن قبرس
محوطه خوابگاه لانگسن قبرس
محوطه خوابگاه لانگسن قبرس

 

 

 

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

‫2 دیدگاه ها

    1. با توجه به اینکه هزینه خوابگاه ها هر سال تغییر میکند لطفا برای اطلاع از شهریه فعلی خوابگاه لانگسن از طربق واتس آپ با من در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید