پست در قبرس شمالی

اداره پست دانشگاه emu
اداره پست دانشگاه emu

اداره پست دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس در داخل محوطه خود دارای اداره پست می باشد. که این امر برای دانشجویانی که به تحصیل در قبرس مشغول هستند بسیار مفید می باشد و به راحتی می توانند امور پستی خود را به راحتی در این مرکز انجام دهند. این مرکز در روزها و ساعات اداری به دانشجویان خدمات ارایه می کند. محل اداره پست یا همان پست آفیس دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس در زیر خوابگاه سابانجی که در قسمت درب جنوبی دانشگاه قرار دارد میباشد. بسیار شده است که با دفتر نمایندگی دانشگاه در ایران تماس گرفته اند و آدرس پستی داتشگاه را سوال کرده اند. به همین منظور تصمیم گرفتم این اطلاعات را در همین قسمت قرار دهم تا شاید برای دانشجویان مفید باشد.

آدرس دانشگاه قبرسEastern Mediterranean University Famagusta TRNC via Mersin 10 Turkey
کد پستی دانشگاه قبرس99628

محمدحسین مهرزاد صدقیانی

من محمدحسین مهرزاد صدقیانی هستم. مدیر عامل کارگزاری دانشگاه های قبرس در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس.

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام.پسر من در دانشگاه EMUمشغول گذراندن دوره زبان هست و در خوابگاه نورال ساکن شده راستش یک ماه پیش براش دو تا بسته پست کردم به آدرسی که مسئول خوابگاه بش داده بود اما بسته ها تو گمرک ترکیه موندن و بعد از یه مدت برگشت خوردن البته فعلا یکیش به دستم رسیده پسرم به پست دانشگاه مراجعه کرد گفتن علت برگشت ادرس اشتباه بوده اما من به همون آدرسی که بهم داد پست کردم لطفا میشه راهنمایی کنید اگه من بخوام یه بسته از تهران برای پسرم که در خوابگاه نورال ساکن هست بفرستم چه آدرسی رو باید به پست ایران بدم سری اول که بسته رو پست کردم پست ایران مقصد رو توی سیستم ترکیه زد چون میگفت قبرس شمالی برای ترکیه هستش ولی روی جعبه ادرس برای قبرس شمالی بود

  1. سلام ندای عزیز
   با عرض معذرت از دیرکرد در پاسخگویی به پیام شما. شما باید روی بسته های پستی آدرس را بصورت زیر بنویسید.
   Eastern Mediterranean University
   99628, Famagusta, North Cyprus
   via Mersin 10, Turkey
   و. سپس میتوانید بسته خود را از اداره پست دانشگاه تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید